توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

این دوره به دانش آموزان امکان می دهد تجربه کلی در تمامی زمینه های فرایند تولید فیلم، کار با استاندارد های صنعتی معاصر، تجهیزات و نرم افزار را فراهم کند. دانش آموزان ممکن است فرصتی برای درخواست کار برای کارهای پرداخت شده برای مشتریان خارجی برای توسعه CV و showreel خود داشته باشند و ممکن است در مجموعه های حرفه ای فیلم با کارکنان صنعت فعال یاد بگیرند.

دومینیک وب یک تولید کننده و برنده جایزه و تحقیقاتی است که سرپرستی تیمی را شامل می شود که شامل فیلیپ استیونز، مدیر جشنواره بین المللی جشنواره بین المللی جشنواره بین المللی جشنواره بین المللی جشنواره ناتینگهام (2017)، و جیمز ماری، .

امکانات عبارتند از: سوئیت های ویرایش ویدئو با Avid Media Composer، داوینچی Resolve و Adobe Creative Cloud؛ مجموعه های صوتی ویرایش با نرم افزار ProTools و نرم افزار Adobe؛ تصویربرداری دیجیتال، طراحی و سوئیت های چند رسانه ای؛ یک تئاتر دوبله صدا با اتاق فلوئی؛ مجموعه ای از پایان های پس از تولید با نرم افزار Flame؛ اتاق های اداری و دفاتر تولید.

چگونه مطالعه میکنید

اولین سال از این برنامه دانش آموزان را به طیف وسیعی از مهارت هایی مانند کارگردانی، تولید، فیلمنامه، فیلمبرداری، ضبط صدا و ویرایش معرفی می کند. دانش آموزان می توانند فیلم های مختلف را از طریق پروژه های مختلف در طیف وسیعی از ژانرها در حال توسعه درک نظریه های فیلم ببینند.

در سال دوم، دانش آموزان انتظار دارند که زمینه های خلاقانه را در عمق بیشتری بررسی کنند تا بتوانند زمینه های تخصصی خود را برای فیلم های سال نوی خود انتخاب کنند. انواع ماژول های اختیاری نظری در دسترس هستند و می توانند فهم انتقادی دانش آموزان و تفکر تحلیلی را توسعه دهند.

فیلمبرداری همکاری یک ویژگی کلیدی در این دوره است، که دانش آموزان در سراسر برنامه برای تولید کار می کنند. در طول دوره، تمرکز بر قابلیت های استخدام با درجه ای است که هدف آن آماده سازی فارغ التحصیلان برای حرفه ای در نمایش و صنایع خلاق است.

چگونه ارزیابی می شود

بازخورد ارزیابی

خط مشی University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال (مگر اینکه به طور متفاوت در بالا ذکر شده).

روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

امکانات

طیف وسیعی از تجهیزات قابل حمل قابل حمل برای دانشجویان برای فیلمبرداری و ضبط در محل وجود دارد و دانشجویان در حال حاضر دسترسی رایگان به Adobe Creative Cloud را برای مدت تحصیل خود دارند.

دانشجو به عنوان تولید کننده

دانش آموز به عنوان تولید کننده، یک مدل تدریس و یادگیری است که دانشگاهیان و دانشجویان مقطع کارشناسی را برای همکاری در فعالیت های پژوهشی تشویق می کند. این برنامه ای است که از طریق انجام یادگیری متعهد است.

ابتکار دانش آموزان به عنوان تولید کننده توسط QAA در سال 2012 مورد بررسی قرار گرفت و یکی از آموزه ها و ویژگی های یادگیری است که تجربه لینکلن را منحصر به فرد می کند.

شرایط ورود

  • سطح پیشرفته GCE: BCC
  • مدرک لیسانس بین المللی: 28 امتیاز کلی
  • BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit
  • دسترسی به دیپلم تحصیلات عالی: حداقل 45 سطح 3 اعتبار شامل 30 یا بالاتر باشد.

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه C یا بالاتر (یا معادل آن)، از جمله انگلیسی داشته باشند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده کار مرتبط در نظر خواهیم داشت.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 7.0 با حداقل 6.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 112 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی April 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,600 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019