کارشناسی تولید و طراحی رسانه

عمومی

شرح برنامه

فن آوری های آنلاین به سرعت در حال تحول هستند و در نحوه برقراری ارتباط با یکدیگر ، انتشار اطلاعات و گفتن داستان ها متحول می شوند. مدرک لیسانس تولید و طراحی رسانه کارلتون مهارتهای لازم برای استفاده از فناوریهای وب را برای تولید تجربیات کاربر بسیار بصری ، قانع کننده و همهجانبه که داده ها و داستانها را زنده می کند به شما می دهد. در این برنامه جدید هیجان انگیز و منحصر به فرد با کلاس های اول در سپتامبر سال 2018 ، شما با ادغام داستان پردازی غیر داستانی خود ، تئوری و عمل گرفتن کل یک پروژه را به نتیجه می رسانید - از ایده یا ایده گرفته تا طراحی ، تولید و توزیع - توانایی های تحلیلی و طراحی با توان فنی خود را.

مزیت کارلتون

کارلتون بیش از 70 سال پیش با نخستین دانشکده روزنامه نگاری در کانادا پیشروی کرد. بار دیگر با راه اندازی BMPD نوآورانه در صدر جدول قرار دارد.

این برنامه درجه جدید افتخار جای خود را در کنار دانشگاه بین المللی به رسمیت شناخته شده بود لیسانس روزنامه نگاری و استاد برنامه روزنامه نگاری. در گسترش منطقی مدرسه دائما در حال توسعه، مشارکت با دانشکده فناوری اطلاعات کارلتون به منظور توسعه BMPD، که دانشجویان را به رهبری در دنیای وسیع رسانه ها در آینده ترغیب می کند، جعل کرد.

BMPD بهترین مهارت آموزش مهارت های حرفه ای را با آموزش گسترده و عمیق دانشگاهی در بر می گیرد که شامل هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی و دیگر حوزه های علمی است.

با استفاده از امکانات روزنامه نگاری دانشگاه، که در آن دانش آموزان با آخرین فن آوری های ویدئویی، صوتی و آنلاین تولید کار می کنند، BMPD از کسانی که علاقمند به داستان داستان و طراحی به خانه جدید خود در کارلتون هستند، استقبال می کند.

فرصت های همکاری

شما می توانید یک گزینه همکاری را انتخاب کنید، برای 12 ماه پس از پایان دوره سقوط سال سوم قبل از تکمیل سه دوره نهایی درجه خود کار کنید. محل های تعیین شده توسط اداره آموزش همکاری کارلتون با شرکت های رسانه ای، طراحی آنلاین و خانه های تولید، سازمان های غیر انتفاعی و غیر دولتی، شرکت ها و دولت ها در اتاوا و در سراسر کشور تنظیم می شوند.

مزیت سرمایه

چند مکان بهتر برای زندگی و تحصیل ازتتوا، پایتخت کانادا وجود دارد. با بیش از 1800 شرکت فن آوری، این شهر یکی از بزرگترین مرکز فن آوری کشور و یکی از رهبران تکنولوژی جهانی است. این خانه برای دولت فدرال کانادا، سازمان های غیر دولتی ملی، دیپلمات ها و سفارتخانه های سراسر جهان و هنرهای فعال، فرهنگ و جوامع تجاری است. بسیاری از رسانه ها و سازمان های ملی که متشکل از برخی از متخصصان رسانه های پیشرو در کشور هستند نیز دارای پایگاه های اتاوا هستند. به اشتراک گذاری شهر با برخی از بهترین شرکت های تکنولوژیکی در جهان و آزمایشگاه های دولتی فرصت های بسیار خوبی برای جایگاه های همکاری و کارآموزی و همچنین چشم انداز های هیجان انگیز برای اشتغال های آینده ارائه می دهد.

برنامه

ترکیبی از کارگاههای آموزشی فشرده و دوره های سخنرانی به شما امکان می دهد که اطلاعات، تحقیق، نوشتن و قابلیت های روایت را در فرمت های رسانه ای (متن، عکاسی، صوتی، تصویری، گرافیک) بنیان بگذارید. تجربه کلاس درس تولید و طراحی مهارت های اساسی و تفکر به توسعه و کاربرد روایت ها را با درک اینکه طراحی چگونگی و اطلاعاتی را برای مخاطبان تحویل می دهد و "داستان" و "طراحی" را جدایی ناپذیر می سازد، ایجاد می کند.

همچنین به دست آوردن مهارت های سرمقاله و فنی، شما دانش نظری و درک قدرت از "داستان" را از طریق دوره های آموزشی در اخلاق، قانون، موسسات مدنی و تعاملات شهروندان از طریق سیاست های وسایل نقلیه، داده ها و تئوری تکنولوژی اطلاعات و تاریخ متقاعد کننده روایت و تصویر. شما یاد خواهید گرفت چگونه مهارت های داستان نویسی ترکیبی را که به طور روزانه به روزنامه نگاران آموزش داده می شود با مهارت های طراحی که از فناوری اطلاعات به دست می آید، کشف کنید، جایی که این دو به هم متصل می شوند تا مخاطبان را به شیوه های متمایز جذب کنند.

شما بخش زیادی از آموزش خود را در بخش های کوچکی از بیش از 30 با فرصت های فراوان برای کار دستی و بازخورد مداوم، به خصوص در سال های اولیه برنامه خود دریافت خواهید کرد. همانطور که از سال به سال پیشرفت می کنید، مهارت های خود را در این عناصر اصلی برنامه افزایش می دهید، آموزش های خود را با آموزش های انجام شده در دوره های بزرگ تر سخنرانی در حوزه های موضوعی مانند اخلاق و قانون رسانه های دیجیتال، و همچنین در صنایع رسانه های نوظهور و جنبه های عملی مانند آزاد سازی.

در دانشکده امور عمومی، این برنامه برای اولین بار در کانادا برای ادغام مهارت های داستان مبتنی بر اطلاعات و طراحی چند رسانه ای تعاملی به دانشجویان کمک می کند تا پایه و اساس آنها در تکامل ارتباطات آنلاین در تمام اشکال آن باشد.

جوانان

گزینه ی جزئی در دانش آموزان BMPD در دسترس خواهد بود. دانش آموزان تشویق می شوند تا در حال توسعه تفکر و مهارت های کارآفرینی خود را از طریق ادغام جزئی کارآفرینی ارائه شده توسط مدرسه کسب و کار Sprott. سایر زمینه های موضوعی یا مقدماتی نیز ممکن است.

فرصت های آینده

محل کار

فارغ التحصیلان BMPD محصولات خلاقانه و تفکر طراحی را به استراتژی های اطلاعاتی و روایاتی که به شهروندان کمک می کنند، تقویت جوامع و کمک به سازمان های مختلف انواع داستان های آنلاین خود را ارائه می دهند:

  • تولید کنندگان رسانه برای رسانه های اصلی دیجیتال و اصلی.
  • تولیدکننده / طراحان مبتنی بر اطلاعات برای غیرانتفاعی ، سازمان های مردم نهاد ، شرکت ها و دولت ها.
  • کارشناسان ارتباطات دیجیتال.
  • تحلیلگران داده / مفهوم ساز.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

با مدرک کارشناسی تولید و طراحی رسانه، شما همچنین قادر به ادامه تحصیل در برنامه های کارشناسی ارشد مانند روزنامه نگاری یا رسانه های دیجیتال خواهید بود.

شغل

  • ارتباطات
  • تحلیلگران داده
  • طرح
  • رسانه دیجیتال
  • تولید رسانه
  • سازمان های غیر دولتی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... اطلاعات بیشتر

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. اطلاعات محدود