کارشناسی تولید و طراحی رسانه

عمومی

شرح برنامه

خلاصه برنامه

فن آوری های آنلاین به سرعت در حال پیشرفت هستند، انقلابی در ارتباط ما با یکدیگر، انتشار اطلاعات و داستان می کنند. کارلتون مدرک تولید و طراحی رسانه ها به شما مهارت هایی را می دهد که شما نیاز به استفاده از فن آوری های وب برای تولید تجربه های بسیار بصری، قانع کننده و همه جانبه کاربر که داده ها و داستان های زندگی را به ارمغان می آورد. در این برنامه هیجان انگیز و جدید منحصر به فرد با کلاس های اول در سپتامبر 2018، شما تئوری و تمرین از کل پروژه را به نفع خود - از ایده یا مفهوم تا طراحی، تولید و توزیع - را با یکپارچه سازی قصه های داستان های غیر داستانی شما یاد بگیرند، توانایی های تحلیلی و طراحی با توانایی فنی شما.

مزیت کارلتون

کارلتون با بیش از 70 سال پیش اولین دانشکده روزنامه نگاری کانادا را هدایت کرد. با بارگذاری مجدد BMPD، بار دیگر در خط مقدم قرار دارد.

این برنامه درجه جدید افتخار جای خود را در کنار دانشگاه بین المللی به رسمیت شناخته شده بود لیسانس روزنامه نگاری و استاد برنامه روزنامه نگاری. در گسترش منطقی مدرسه دائما در حال توسعه، مشارکت با دانشکده فناوری اطلاعات کارلتون به منظور توسعه BMPD، که دانشجویان را به رهبری در دنیای وسیع رسانه ها در آینده ترغیب می کند، جعل کرد.

BMPD بهترین مهارت آموزش مهارت های حرفه ای را با آموزش گسترده و عمیق دانشگاهی در بر می گیرد که شامل هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی و دیگر حوزه های علمی است.

با استفاده از امکانات روزنامه نگاری دانشگاه، که در آن دانش آموزان با آخرین فن آوری های ویدئویی، صوتی و آنلاین تولید کار می کنند، BMPD از کسانی که علاقمند به داستان داستان و طراحی به خانه جدید خود در کارلتون هستند، استقبال می کند.

فرصت های همکاری

شما می توانید یک گزینه همکاری را انتخاب کنید، برای 12 ماه پس از پایان دوره سقوط سال سوم قبل از تکمیل سه دوره نهایی درجه خود کار کنید. محل های تعیین شده توسط اداره آموزش همکاری کارلتون با شرکت های رسانه ای، طراحی آنلاین و خانه های تولید، سازمان های غیر انتفاعی و غیر دولتی، شرکت ها و دولت ها در اتاوا و در سراسر کشور تنظیم می شوند.

مزیت سرمایه

چند مکان بهتر برای زندگی و تحصیل ازتتوا، پایتخت کانادا وجود دارد. با بیش از 1800 شرکت فن آوری، این شهر یکی از بزرگترین مرکز فن آوری کشور و یکی از رهبران تکنولوژی جهانی است. این خانه برای دولت فدرال کانادا، سازمان های غیر دولتی ملی، دیپلمات ها و سفارتخانه های سراسر جهان و هنرهای فعال، فرهنگ و جوامع تجاری است. بسیاری از رسانه ها و سازمان های ملی که متشکل از برخی از متخصصان رسانه های پیشرو در کشور هستند نیز دارای پایگاه های اتاوا هستند. به اشتراک گذاری شهر با برخی از بهترین شرکت های تکنولوژیکی در جهان و آزمایشگاه های دولتی فرصت های بسیار خوبی برای جایگاه های همکاری و کارآموزی و همچنین چشم انداز های هیجان انگیز برای اشتغال های آینده ارائه می دهد.

برنامه

ترکیبی از کارگاههای آموزشی فشرده و دوره های سخنرانی به شما امکان می دهد که اطلاعات، تحقیق، نوشتن و قابلیت های روایت را در فرمت های رسانه ای (متن، عکاسی، صوتی، تصویری، گرافیک) بنیان بگذارید. تجربه کلاس درس تولید و طراحی مهارت های اساسی و تفکر به توسعه و کاربرد روایت ها را با درک اینکه طراحی چگونگی و اطلاعاتی را برای مخاطبان تحویل می دهد و "داستان" و "طراحی" را جدایی ناپذیر می سازد، ایجاد می کند.

همچنین به دست آوردن مهارت های سرمقاله و فنی، شما دانش نظری و درک قدرت از "داستان" را از طریق دوره های آموزشی در اخلاق، قانون، موسسات مدنی و تعاملات شهروندان از طریق سیاست های وسایل نقلیه، داده ها و تئوری تکنولوژی اطلاعات و تاریخ متقاعد کننده روایت و تصویر. شما یاد خواهید گرفت چگونه مهارت های داستان نویسی ترکیبی را که به طور روزانه به روزنامه نگاران آموزش داده می شود با مهارت های طراحی که از فناوری اطلاعات به دست می آید، کشف کنید، جایی که این دو به هم متصل می شوند تا مخاطبان را به شیوه های متمایز جذب کنند.

شما بخش زیادی از آموزش خود را در بخش های کوچکی از بیش از 30 با فرصت های فراوان برای کار دستی و بازخورد مداوم، به خصوص در سال های اولیه برنامه خود دریافت خواهید کرد. همانطور که از سال به سال پیشرفت می کنید، مهارت های خود را در این عناصر اصلی برنامه افزایش می دهید، آموزش های خود را با آموزش های انجام شده در دوره های بزرگ تر سخنرانی در حوزه های موضوعی مانند اخلاق و قانون رسانه های دیجیتال، و همچنین در صنایع رسانه های نوظهور و جنبه های عملی مانند آزاد سازی.

در دانشکده امور عمومی، این برنامه برای اولین بار در کانادا برای ادغام مهارت های داستان مبتنی بر اطلاعات و طراحی چند رسانه ای تعاملی به دانشجویان کمک می کند تا پایه و اساس آنها در تکامل ارتباطات آنلاین در تمام اشکال آن باشد.

جوانان

گزینه ی جزئی در دانش آموزان BMPD در دسترس خواهد بود. دانش آموزان تشویق می شوند تا در حال توسعه تفکر و مهارت های کارآفرینی خود را از طریق ادغام جزئی کارآفرینی ارائه شده توسط مدرسه کسب و کار Sprott. سایر زمینه های موضوعی یا مقدماتی نیز ممکن است.

فرصت های آینده

محل کار

فارغ التحصیلان BMPD محصولات خلاقانه و تفکر طراحی را به استراتژی های اطلاعاتی و روایاتی که به شهروندان کمک می کنند، تقویت جوامع و کمک به سازمان های مختلف انواع داستان های آنلاین خود را ارائه می دهند:

  • تولید کنندگان رسانه برای رسانه های دیجیتال و جریان اصلی
  • تولید کننده / طراحان مبتنی بر اطلاعات برای غیر سودآور، سازمان های غیر دولتی، شرکت ها و دولت ها
  • کارشناسان ارتباطات دیجیتال
  • تحلیلگران داده / مفهومگرایان

برنامه های تحصیلات تکمیلی

با مدرک کارشناسی تولید و طراحی رسانه، شما همچنین قادر به ادامه تحصیل در برنامه های کارشناسی ارشد مانند روزنامه نگاری یا رسانه های دیجیتال خواهید بود.

شغل

  • ارتباطات
  • تحلیلگران داده
  • طرح
  • رسانه دیجیتال
  • تولید رسانه
  • سازمان های غیر دولتی
آخرین به روز رسانی فوریه 2019

درباره این دانشگاه

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... اطلاعات بیشتر

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. اطلاعات محدود