توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی در حسابداری و امور مالی (BA)

مقطع کارشناسی حسابداری و امور مالی شده است برای کسانی که مایل به ساخت یک حرفه ای در حرفه حسابداری طراحی شده است. با نرخ رضایت دانشجویان از بیش از 90٪ برای سال پی در پی، البته اولین گام خوبی تعیین شده برای کسانی که مایل به در رفتن و تبدیل حسابداران واجد شرایط است.

این درجه هر دو دانش نظری و عملی خود را حسابداری و امور مالی توسعه و شما تجهیز با مهارت های مورد نیاز به استفاده از دانش خود را در یک محیط پیچیده کسب و کار بین المللی است. دوره تحصیلی از دوره بدان معنی است که شما مهارت های قابل انتقال بسیار مطلوب از جمله تفکر تحلیلی پیشرفته و حل مسئله و همچنین توانایی تفکر منطقی و کمی گسترش دهد.

شما خواهید مدیریت مالی، حسابداری، امور مالی، قانون تجارت، اقتصاد کسب و کار، تجزیه و تحلیل داده ها و مالیات اکتشاف. در طول سال اول خود را به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده از نرم افزار حسابداری CIMA سیج و به دست آوردن CIMA سیج * گواهی کاربر رسمی. از سال دوم به شما این فرصت برای گسترش چشم انداز خود را با انتخاب ماژول های که کشف محیط کسب و کار گسترده تر، به دست آوردن درک درستی از نقش محوری حسابداری برای موفقیت سازمان در سراسر جهان است.

* میدلسکس اولین دانشگاه در انگلستان به ارائه گواهینامه آموزش CIMA سیج به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی خود را است.

اعتبار حرفه ای


لینک های نزدیک ما با نهادهای حرفه ای کلیدی بریتانیا در صنعت بدان معنی است که در تکمیل موفقیت آمیز دوره خود را، شما تعدادی از معافیت از بدن های مختلف حرفه ای دریافت می کنند.

امکانات ویژه

  • این فرصت را به پرداخت، در سال محل کار طولانی بدون تحمیل هر گونه شهریه اضافی هزینه
  • گواهی نامه CIMA سیج آموزش نرم افزار حسابداری به عنوان بخشی از مدرک خود را
  • این فرصت را به استفاده از نرم افزار مالیات منجر Onesource در مطالعات خود
  • این فرصت را به کسب و کار عبارتند از زبان اسپانیایی و یا ماندارین به عنوان بخشی از مدرک خود را


 

فرصت مطالعه بین المللی


این درجه شما فراهم می کند با این فرصت را به خارج از کشور تحصیل برای یک سال به عنوان بخشی از دوره خود را. اگر شما انتخاب می کنید به بخشی از برنامه اتحادیه اروپا اراسموس، این می تواند کمک به شهریه خود را شامل.شرایط ورود


ما به طور معمول پیشنهادات را در حداقل 300 امتیاز تعرفه UCAS، به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در کلاس C. BTEC ملی دیپلم / دیپلم بین المللی / و جوی پیشرفته پیشرفت گواهینامه در تعرفه معادل آن. دسترسی به HE - رفتن.

مدارک تکنسین AAT حسابداری


دانش آموزانی که سطح 3 AAT دیپلم به پایان رسانده اند واجد شرایط برای ورود به سال اول این دوره اعمال می شود. دانش آموزانی که سطح 4 AAT دیپلم به پایان رسانده اند واجد شرایط برای ورود مستقیم بر روی سال دوم است.

مورد نیاز زبان انگلیسی

شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,000 GBP
- انگلستان و اتحادیه اروپا؛ £ 10،400 - غیر اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019