Read the Official Description

برنامه ما آموزش های دقیق در روش ها و موضوعات اصلی اقتصاد ارائه می دهد. بر اساس برنامه درسی بهترین برنامه های آمریکایی و اروپایی و با استفاده از کتاب های درسی تاریخی، کارکنان آموزش ما مجموعه ای با دقت ایجاد شده و مرتبط با یک دوره آموزشی را با یک هدف در نظر می گیرند: برای تبدیل هر دانش آموز آماده شده برای قرار دادن در کار لازم برای یک حرفه ای جوان انجام شده است که می تواند به عنوان یک تحلیلگر یا به عنوان یک کارمند دولتی برای سازمان های دولتی کار کند که می توانند تحصیلات خود را در سطح کارشناسی ارشد به منظور تبدیل شدن به یک محقق یا استاد و یا اینکه بتوانند از مهارت و مهارت خود در هر زمینه دیگری از روزنامه نگاری به کسب و کار به تجزیه و تحلیل داده ها. بسیاری از اعضای هیئت علمی ما در خارج از کشور تحصیل کرده و یا در خارج از کشور کار کرده اند و ما در ارائه یک محیط پرورش با کلاس های کوچک و درهای باز افتخار می کنیم. دوره های ما از مقاطع واجب (ریاضی، آمار، میکرو، اقتصاد کلان، اقتصاد سنجی) تا دوره های انتخابی، معمولا شامل دستکاری با داده ها، ارائه شده توسط برخی از بهترین اقتصاددانان تحقیق بوداپست، می باشد.


قدرت برنامه

برنامه ما با توجه به کیفیت آموزش بسیار جدی است، تلاش برای بهبود و گوش دادن به بازخورد از دانش آموزان؛ به ویژه با تاکید بر روش های کمی، تهیه دانش آموزان برای حرفه های آینده نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها؛ توسط هیئت علمی درگیر در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی به مناطق متنوع مانند اقتصاد سلامت، اقتصاد رفتاری و اقتصاد آموزش و پرورش است که دانش آموزان بلند پروازانه می توانند به عنوان دستیار تحقیق در اوایل پیوستن؛ با گوش دادن به یک شبکه از همتایان معتبر (از جمله هیئت مشاورین بین المللی ما، دانشکده اقتصاد دانشگاه مرکزی اروپا و برخی از اقتصاددانان برجسته مجله مجارستان) و همکاران در حال رشد از فارغ التحصیلان وفادار ما در سراسر جهان؛ و با پیوندهای نزدیک به تعدادی از موسسات بین المللی شناخته شده که اقتصاد را در کار خود از جمله مراکز تحقیقاتی سیاست و مراکز تحقیقاتی کاربردی، که محققان ارشد اغلب دوره های انتخابی را ارائه می دهند و دانشجویان ما می توانند به عنوان کارآموزان یا پس از فارغ التحصیلی کار کنند، اعمال می کنند.


فرصت های شغلی

هنگامی که ابتدا برنامه کارشناسی (ELTECON-BA) خود را در اقتصاد در دانشگاه ELTE طراحی کردیم، ما آن را یک الگو برای استفاده از بهترین برنامه های موجود در جهان، استفاده از کتاب های درسی که به طور گسترده ای در بهترین کالج ها استفاده می شود، برای ارائه کیفیت آموزش و پرورش صرفه جویی در تلاش های خود را، انتظار از دانش آموزان به کار زیادی، به آنها نیاز به اثبات آنها انجام شده و توجه زیادی به آنچه که مهارت های آنها را به بهترین شکل برای حرفه ای خود را بازتاب. جاه طلبی ما برای تعالی به نظر می رسد با قرار دادن فارغ التحصیلان ما تا کنون اعتبار داشته است.

92٪ از سه گروه اول از فارغ التحصیلان برنامه BA ما به مطالعات سطح بالا رفتند، 55٪ از آنها برای تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه های معتبر خارج از مجارستان، در مدارس رقابتی معتبر مانند دانشگاه نیویورک ( NYU)، دانشکده اقتصاد لندن (LSE)، دانشکده اقتصاد و مدرسه بارسلونا، Universitat Autonoma de Barcelona، Universidad de Alicante، Institut für Höhere Studien (IHS)، دانشگاه کارلوس III، دانشگاه وریج دانشگاه آمستردام، دانشگاه سنت گالن، دانشگاه تیلبرگ و مرکز اروپای مرکزی (CEU). ما افتخار می کنیم که فارغ التحصیلان ما در این برنامه ها خوب عمل کرده اند، چندین نفر از آنها در بالاترین رده خود قرار دارند.

بعضی از فارغ التحصیلان BA ما را برای تحصیلات تکمیلی خود، از جمله کالج های مرتبط با اقتصاد انتخاب کرده اند، برای مثال در Universitat Pompeu Fabra (MA در علوم شناختی)، در دانشگاه کوهنهاون (MA در اقتصاد کشاورزی)، در مدرسه کسب و کار گلاسکو؛ دیگران به طور مستقیم از مدرسه در شرکت های شناخته شده مانند MOL، Magyar Telekom (شرکت تابعه Deutsche Telekom) و یا Allianz غول پیکر بیمه شد.


مثالهای شغلی

چه چیزی می تواند فرصت های شغلی بالقوه را بهتر از چند نمونه از دانش آموزان سابق ما نشان دهد؟

بیایید مراحل اصلی مسیرهای شخصی خود را ببینیم، که همه با برنامه ELTECON-BA آغاز می شود:

مثالهای بین المللی دانشگاهی

  • ELTECON-BA -
  • ELTECON-BA -

نمونه های حرفه ای بین المللی کاربردی

  • ELTECON-BA -
  • ELTECON-BA -
  • ELTECON-BA -

نمونه کار تحقیقاتی در مجارستان

  • ELTECON-BA -

مثال های حرفه ای تحلیلگر در مجارستان

  • ELTECON-BA -
  • ELTECON-BA -

Program taught in:
انگلیسی

See 9 more programs offered by Eötvös Loránd University »

Last updated November 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 9, 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,400 EUR
هزینه تحصیل / ترم برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA: 800 یورو | هزینه درخواست: 50 یورو.
Deadline
آپریل 15, 2019
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 9, 2019
Application deadline
آپریل 15, 2019

سپتامبر 9, 2019

Location
Application deadline
آپریل 15, 2019
End Date