کارشناسی در بیوشیمی

عمومی

شرح برنامه

به عنوان یک میان رشته ای عمده، بیوشیمی ترکیبی از نقاط قوت زیست شناسی و شیمی آماده سازی دانش آموزان برای انقلاب فناوری زیستی از قرن 21st. کلاس های کوچک، همراه با دولت از هنر، امکانات و ابزار دقیق، ایجاد یک محیط که در آن دانش آموزان می توانند در دست در یادگیری و تجربی و با همکاری دانشکده علوم شرکت کنند.

بیوشیمی یک میدان سرعت در حال رشد و پویا است که ارائه یک آرایه گسترده ای از فرصت برای دانش آموزان است. استفاده از مواد شیمیایی به زندگی اجازه می دهد تا سیستم های بیولوژیکی در سطح مولکولی درک شود. دانشجویان بیوشیمی به اهمیت و حتی عشق مولکولهای و ساختارهای پیچیده که موجودات زنده را تشکیل می دهند. ویسکانسین کالج لوتری کار دانشکده علوم از نزدیک با هم به دانش آموزان یک دیدگاه میان رشته ای از علم، امکان پیگیری تحقیقات نهفته است که در رابط زیست شناسی و شیمی.

چه باعث می شود برنامه های متمایز؟

دانش آموزان در برنامه بیوشیمی در ویسکانسین لوتری فرصت به دست آوردن تجربه انجام تحقیقات علمی در کنار هیات علمی در GENERAC هال، یک مرکز دولت از هنر داشته باشد. دانش آموزان همچنین با اعضای هیئت علمی و دانشجویان محققان از دیگر برنامه های همکاری به دامنه های اضافی تحقیقاتی خود را. رشته بیوشیمی فعال در تحقیقات علمی با اساتید، که همه آنها را نگه دارید مدرک دکترا و کمکهای معنی دار در این زمینه را می پردازند.

دانشگاهیان و پژوهش

پژوهش های دانشجویی در مقطع کارشناسی

دانشجویان بیوشیمی WLC از این فرصت را به شرکت در پروژه های تحقیقاتی متنوع با هیئت علمی در هر دو گروه زیست شناسی و شیمی بهره مند شوند. دانش آموزان ممکن است خواسته شود برای کمک به در طرح هایی مانند حسگرهای زیستی فسفات میکروبی مهندسی با استفاده از تکنولوژی DNA نوترکیب، استفاده از روشهای ژنتیک سلولی و مولکولی به بررسی توسعه قلبی، تجزیه و تحلیل خاک، مطالعه ساختارهای پروتئینی و سینتیک آنزیم، تجزیه و تحلیل بیوشیمی، و طراحی و سنتز داروهای جدید آنتی بیوتیک .

دولت از هنر و امکانات

زیست شناسی و شیمی گروه ها در GENERAC تالار واقع شده است. این مرکز 81700-squarefoot اجازه می دهد تا دانشجویان دوره لیسانس به تجربه دولت از هنر تجهیزات و تکنیک های که دانش آموزان در بسیاری از نهادهای دیگر دسترسی به تا مدرسه فارغ التحصیل شده اند.

فراتر از کلاس درس

تحقیقات میدانی

دانشجویان بیوشیمی WLC یک فرصت برای انجام تحقیقات هر دو در آزمایشگاه و در این زمینه داشته باشد. پروژه های قبلی شامل بهبود کیفیت آب در تالاب ساخته، مطالعه اثرات نانوذرات نقره در گورخرماهی، ساخت سنسورهای چاپ شده، انجام اندازه گیری جنبشی توقف جریان، و آزمایش با سولفونامیدها. علاوه بر این، همکاری های تحقیقاتی با میلواکی شهرستان باغ وحش و دانشگاه سنت جورج در گرانادا ارائه به دانش آموزان WLC فرصت را به شرکت در مطالعات دریایی و نظارت بیولوژیکی آب شیرین و خزنده شناسی زمینی در مناطق استوایی است.

مسابقه بین المللی

برای سه سال گذشته - دانش آموزان ویسکانسین کالج لوتری در iGEM شرکت - مسابقه بین المللی ماشین آلات مهندسی ژنتیک. مشارکت معمولا شامل کار آزمایشگاه با زیست شناسی مصنوعی، و طرح های آموزش و پرورش. تابستان گذشته، یک تیم از دانشجویان WLC در اصلاح یک سویه از E. متمرکز کولی در آزمایشگاه برای تحقیقات خود را در مقاومت به آنتی بیوتیک است. در پایان، تیم به دست آورده یک مدال طلا و لوح تقدیر در رقابت iGEM در بوستون دریافت کرد.

مدرسه و حرفه تحصیلات تکمیلی

دانشکده تحصیلات تکمیلی

بسیاری از رشته های اصلی بیوشیمی WLC ادامه تحصیل خود، گاهی اوقات در کالج نزدیک پزشکی ویسکانسین. درجه بیوشیمی WLC، همراه با تجربه در زمینه تحقیقات در مقطع کارشناسی، یک بنیاد آموزشی جامد که بر اساس آن ممکن است در کلاس های کارشناسی ارشد موفق فراهم می کند.

فرصت های شغلی

پس از فارغ التحصیلی، رشته بیوشیمی WLC از فرصت های گسترده ای حرفه ای در فارماکولوژی، میکروبیولوژی، ایمونولوژی، مهندسی پزشکی، پزشکی مولکولی و بهره مند شوند. از لحاظ تاریخی، درصد زیادی از رشته های اصلی بیوشیمی تحصیلات خود را در دانشکده پزشکی فارغ التحصیل و یا ادامه داده اند. عمده بیوشیمی یک پایه محکم برای مشاغل حرفه ای در پزشکی، دندانپزشکی، تغذیه، و سلامت عمومی را فراهم می کند.

12
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and aw ... اطلاعات بیشتر

Wisconsin Lutheran College is a four-year liberal arts college affiliated with the Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. It is located in Milwaukee. The college has a two-semester academic year and awards the Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science in Nursing, and Master of Arts degrees with liberal arts and professional majors and several pre-professional programs. اطلاعات محدود