کارشناسی در رسانه های جدید

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

درباره وزارت

بخش رسانه های جدید یک برنامه چند رشته ای که آموزش نظری و عملی با یک رویکرد انتقادی در حوزه مطالعات رسانه های دیجیتال فراهم می کند. اطلاعات در هر زمان در دسترس می شود در هر نقطه با توسعه کامپیوتر، اینترنت و تکنولوژی ارتباطات از راه دور، و این باعث سیستم های اطلاعات برای تغییر رابطه بین هنرهای خلاق و علم است. این تغییر اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، پیامدهای سیاسی و قانونی است.

در این زمینه، تکامل رسانه های سنتی به رسانه های دیجیتال نیز مناطق اشتغال در بخش رسانه ها امروز تبدیل شده است. علاوه بر محیط رسانه های سنتی، انتظار می رود رسانه های حرفه ای امروز به صالح در تولید محتوای رسانه ها و مدیریت مناطق دیجیتال مانند چاپ و نشر اینترنتی، تبلیغات تعاملی و محیط طراحی بصری دیجیتال است.

هدف از بخش رسانه های جدید است به آموزش خلاق حرفه ای رسانه های جدید با دانش و ایده ها در مورد تحولات فرهنگی، اجتماعی و هنری مطرح شده توسط رسانه های جدید، ترتیبات قانونی ساخته شده برای مناطق رسانه های جدید و سیاست های رسانه های جدید؛ و حرفه ای است که می تواند تولید و حکومت محتوای در زمینه هایی مانند روابط عمومی آنلاین و تبلیغات، روزنامه نگاری آنلاین و هنر های دیجیتال و می تواند به زبان فنی و زیبایی شناختی از محیط زیست رسانه های دیجیتال تسلط.

فرصت های شغلی

به لطف محیط رسانه های دیجیتال که در حال تبدیل به طور مداوم و به سرعت در حال توسعه فن آوری های کامپیوتر، اینترنت و ارتباطات از راه دور، مناطق اشتغال برای فارغ التحصیلان تنوع و گسترش است.

فارغ التحصیلان این فرصت را به کار در تمام سازمان های جامعه مدنی عمومی و است که استفاده از اینترنت و شبکه های تلفن همراه است. آنها می توانند به عنوان سردبیران رسانه ها و تولید کنندگان سازمان های رسانه ای که انجام فعالیت چاپ و نشر در محیط رسانه های جدید مانند روزنامه ها، مجلات، رادیو، تلویزیون، شرکت تولید فیلم کار می کنند. آنها را می توان به عنوان مدیران شهرت آنلاین با استفاده از برنامه بهینه سازی موتور جستجو و تبلیغات به طور موثر به کار یا آنها می توانند آنلاین تحقیقات افکار عمومی در روابط عمومی و شرکت های مشاوره انجام. می توان آنها را بدهید از تبلیغات اینترنتی و یا اینترنت و بازاریابی تلفن همراه در آژانس های تبلیغاتی و می تواند کارشناسان رسانه های اجتماعی در واحد رسانه های اجتماعی از هر گونه عمومی، سازمان های خصوصی و غیر دولتی. به عبارت دیگر، آنها می توانند در تمام موقعیت هایی که نیاز به تولید محتوا و مدیریت که فرمالیسم و ​​تعامل ویژگی های چند رسانه ای مانند صدا، متن، گرافیک، عکس ها و فیلم بر اساس هر نهاد و یا ایجاد سیستم کدگذاری دیجیتال کار می کنند.

در مورد دوره های

برنامه درسی بخش رسانه های جدید با دوره های که شامل دانش و مهارت های اساسی است که حرفه ای رسانه های جدید از آینده می توانید در هر مرحله در زندگی حرفه ای خود استفاده تشکیل شده است. مقدمه ای بر رسانه های جدید، رسانه های اجتماعی، نظریه رسانه های جدید و تحقیقات، روزنامه نگاری اینترنت، روزنامه نگاری داده ها، رسانه های جدید و روابط عمومی، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات اینترنتی، پخش رادیو دیجیتال، تلویزیون و برنامه نویسی وب تلویزیون پروتکل اینترنت، فرهنگ دیجیتال، هنر دیجیتال، طراحی وب ، تجسم داده ها، طراحی های دیجیتال بازی، رسانه های جدید، جامعه شناسی، سواد رسانه ای جدید مهم، تولید محتوای دیجیتال و مدیریت، برنامه های کاربردی transmedia در دوره های هسته ای از بخش می باشد. علاوه بر این دوره ها، آن است که در نظر گرفته شده که دانش آموزان ما می توانید یکی از زبان های اسپانیایی، روسی و آلمانی به عنوان یک دوره انتخابی با زبان انگلیسی است که در حال حاضر یک ضرورت در بخش رسانه و می تواند حداقل دو زبان به عنوان یک حرفه ای رسانه ها صحبت مطالعه است.

مصرف

  • در پردیس: سپتامبر و فوریه هر سال
  • آنلاین: در تمام طول سال، دانش آموز می تواند هر ماه سال ترکیب
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiten ... اطلاعات بیشتر

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiteness of doing a work whose output is science, we believe in the power of seeing, looking differently, changing and transforming. We make a great effort to reach our objective of changing life of every person touching us in the direction of his/her goals and dreams, and beautify primarily our environment and our country and then the entire world. اطلاعات محدود
استانبول , ترکیه آنلاین + 1 بیشتر کمتر