کارشناسی در رسانه های دیجیتال

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

وزارت ویژوال و ارتباطات هنر (VACA) ارائه می دهد رشته های اصلی در استودیوی هنری، آموزش هنر، ارتباطات، رسانه های دیجیتال و عکاسی. این رشته آماده سازی دانش آموزان به دنبال مشاغل حرفه ای در انواع مشاغل و به دنبال کار فارغ التحصیل در رشته ای از برنامه.

رشته ما آماده سازی دانش آموزان را به حرکت به راحتی از استودیو، به گالری، به میدان و به صفحه نمایش در فعالیت های خلاق خود را. کنجکاو در مورد احتمالات های حرفه ای برای آلوم آلوم EMU؟ مشاهده VACA صفحه مشاغل ما ..

رشته های اصلی و افراد زیر سن قانونی

هنر بزرگ و هنر تایید آموزش و پرورش

آماده دانش آموزان خواهد شد فرصت های شغلی مربوط به هنر و حرفه ای، اثر هنری مستقل و کار فارغ التحصیل در هنر را دنبال کنند. عمده هنر ارائه می دهد از گزینه های مختلف هنر استودیو پس از دانش آموزان یک برنامه درسی به پایان برساند.

عمده ارتباطات

دانش آموزان را گروه وسیعی از دوره های هسته ای همراه با دوره های بنیادی در انواع رسانه های الکترونیکی، نوشتن و تئوری دوره.

رسانه های دیجیتال عمده

دانشجویان در تقاطع اینترنت، ویدئویی دیجیتال، صدا و عکاسی در یک آرایه افزایش سیستم های تحویل تمرکز می کنند.

عمده عکاسی

رشته عکاسی ایجاد یک چارچوب جامد در عمل عکاسی دیجیتال و تئوری است. دانش آموزان شیوه های استودیو / درست، نظریه های بصری مطالعه، و تعامل با جامعه از طریق کار عکاسی مستند و حفاظت.

EMUdm

کودکان:

  • هنر
  • ارتباطات دیجیتال
  • تولید ویدئو دیجیتال
  • روزنامه نگاری
  • عکاسی

آموزش امضا:

  • هنر، نمرات PreK-12
  • روزنامه نگاری (افزودنی)

استادان مربیان چه کسانی هستند

استادان VACA فشار دانش آموزان به فراتر از زیبایی رفتن به در نظر گرفتن اجتماعی و جنبه های جهانی از کار خود را به طوری که آنها می توانید ترانسفورماتور از مناظر فرهنگی و جامعه تبدیل شده است.

ارتباطات پرشور و اخلاقی

به منظور خدمت به در این راه، تصویر سازان نیاز به بیش از صلاحیت فنی. آنها نیاز به داشتن یک چارچوب مفهومی و زیبایی است که به آنها اجازه دهد به برقراری ارتباط موثر، عاشقانه و اخلاقی.

در حالی که به لحاظ فکری سخت، دانشکده VACA به دنبال پرورش قدردانی عمیق برای جنبه های معنوی، احساسی و شاعرانه از وجود انسان است. هنرهای تجسمی در دانش آموزان کمک EMU جهان بسیار بزرگتر است که نمی تواند همیشه در شرایط منطقی است، توصیف می شود روبرو می شوند.

دانش آموزان مشکلات اخلاقی و فرهنگی ذاتی در ارتباطات جمعی و تلاش هنری و رانش به طور فزاینده بین المللی ارتباطات اکتشاف.

فرصت های شغلی در هنرهای تجسمی و ارتباطات

فرصت های شغلی شامل هنرمند، معلم هنر، عکاس، طراح گرافیک، تولید کننده ویدئو، وب تولید، طراحی صنعتی، هنرمند تجسمی، طراح وب، ویرایشگر ویدئو، روزنامه نگار، خبرنگار عکاس، هنرمند خوب، طراح داخلی، ارتباطات، درمانگر های هنری، هنرهای جامعه فعال، صنعت گر تولید، توسعه CD-ROM، تبلیغات، رادیو و تلویزیون، چاپگر صفحه نمایش، عکاس، طراح نمایشگاه، مدیر گالری، متصدی، طراح مد، تئاتر، روشنایی و یا طراح صدا، تصویرگر، مدیر هنری، framer، گالری تهیه کننده و تحصیلات تکمیلی در هنر های بصری، ارتباط و یا فیلم و ویدئو. بیشتر در صفحه مشاغل ما را ببینید.

رسانه های دیجیتال عمده

عمده رسانه های دیجیتال در تقاطع اینترنت، ویدئویی دیجیتال، صدا و عکاسی در یک آرایه افزایش تحویل سیستمهای متمرکز است.

دانشگاه منونایت شرقی یکی از معدود رشته رسانه های دیجیتال در یک کالج مسیحی ارائه می دهد. برنامه منحصر به فرد ما بر مهارت در مرتبط اشکال رسانه های دیجیتال از تولید فیلم، عکاسی دیجیتال، طراحی گرافیک و طراحی وب سایت. دانش آموزان یاد بگیرند تولید میدان های الکترونیکی در مستند و روایت ویدیو classes.They رشته های ویرایش ویدئو، روشنایی، صوتی، تولید از طریق تکالیف و پروژه های دنیای واقعی تمرین.

بصری و ارتباطات دانشکده هنر در دانشگاه شرق منونایت ارتباط عمیق به جهان حرفه ای با پروژه های که بر روی کانال دیسکاوری، نشنال جئوگرافیک و ABC پخش می شود. این که آیا در شخص و یا آنلاین، سخنرانان مهمان آوردن تخصص از فیلم و ویدئو جهان است. سخنرانان اخیر شامل اولین زن اپراتور ثابت طب مکمل و جایگزین، یک عکاس نشنال جئوگرافیک و تولید کننده کانال دیسکاوری.

EMU است عمده رسانه های دیجیتال گستراند در زمینه جامعه هنرهای آزاد مسیحی ما، یک محیط صلح گرا چند فرهنگی است که ارزش ارتباطات میان فرهنگی موثر و تعامل پرشور با جهان است. دانش آموزان در پروژه های شخصی، نظریه های بصری مطالعه کار، و تعامل با جامعه از طریق کار مستند است. EMU دانش آموزان برای طیف وسیعی از مشاغل رسانه های دیجیتال از تولید فیلم به طراحی وب سایت (و همچنین آماده سازی برای تحصیل بیشتر) آماده می شود.

فرصت های کارآموزی در منطقه EMU / هریسونبرگ فراوانند و بسیاری از دانشجویان کارآموزی را تکمیل کرده اند در حالی که تحصیل در مرکز واشنگتن دی سی انجمن دانشمندان. دانشجویان فعلی ما و فارغ التحصیلان جدید فرصت هایی را برای کار بر روی پروژه های دنیای واقعی در هائیتی و کنیا بود.

دانش آموزان امکان دسترسی به مجموعه ما از دوربین فیلمبرداری حرفه ای HD، تجهیزات روشنایی و پشتیبانی production.Students ویدئو نیز دسترسی آزاد به مجموعه ما از دوربینهای SLR دیجیتال کانن و لنز است. پیشرفته آزمایشگاه رسانه ای، خانه را به پیشرفته فتوشاپ، ویرایش فیلم و کلاس های انیمیشن 2-D، ویژگی های پانزده 27 اینچ (مبتنی بر اینتل) iMac های، یک صفحه نمایش HD بزرگ، یک پروژکتور های Blu-ray و یک سیستم صدای فراگیر. نرم افزار شامل فاینال کات طرفدار، نرم افزار Adobe Photoshop CS5.5 و پس از بررسی اثر CS5.5. مقدمه ما آزمایشگاه رسانه های دیجیتال ویژگی های آخرین نسخه Adobe CS5.5 کریتیو سوئیت و پانزده ایستگاه های کاری (21 اینچ و 24 اینچ iMac های مبتنی بر اینتل) برای ویرایش عکس های دیجیتال و طراحی وب سایت.

پوشش رسانه ای

کار دانش آموزان واکا توجه را از رسانه های ملی و بین المللی دریافت کرده است. واشنگتن پست مستند کلاس ما در جامعه کرد در Harrisonburg تحت پوشش، و بی بی سی عکس دانش آموز از مستند در وب سایت خود را زد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

An EMU education helps students to discover their purpose in life and prepare to make a difference for the common good at home and around the world. EMU’s rigorous academics emphasize one-on-one relat ... اطلاعات بیشتر

An EMU education helps students to discover their purpose in life and prepare to make a difference for the common good at home and around the world. EMU’s rigorous academics emphasize one-on-one relationships with professors, cross-cultural awareness, care for creation, and service to others. اطلاعات محدود
هریسونبورگ , لنکستر + 1 بیشتر کمتر