کارشناسی در رشته مهندسی در تکنولوژی مهندسی برق

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی مهندسی مهندسی فناوری الکترومکانیکی (BENG. برنامه EMET) در پاسخ به تقاضای رو به رشد از شرکت های صنعتی و مشاوره برای کارکنان مهندسی با طیف گسترده ای از دانش فنی ارائه شده است. در شمال، این برنامه یک مسیر روشن به سوی یک مدرک لیسانس برای دانشجویان تکمیل حرفه ای و آموزش و پرورش فنی در مقطع کاردانی در تهیه پیش نویس، برق و انرژی های تجدید پذیر و قبل از مهندسی فراهم می کند.

هدف اولیه از BENG. برنامه EMET است که به ارائه فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های لازم به اعمال روش های فعلی و فن آوری برای توسعه، طراحی، اجرا، و مدیریت سیستم های الکترو مکانیکی، به ویژه در این صنایع که در آن سیستم های خودکار شایع است. این برنامه یک غلظت در انرژی خورشیدی ارائه خواهد شد و دانش و مهارت برای این دو زمینه های فنی در حال رشد فراهم می کند.

اهداف برنامه به شرح زیر است:

 1. دانش آموختگان خواهد شد در حال رشد مشاغل شامل طراحی، توسعه، و پشتیبانی از سیستم های مهندسی الکترو مکانیک واقع شده است.
 2. فارغ التحصیلان دخالت در نقش های فنی قابل توجه و آغاز نقش رهبری نشان می دهد.
 3. فارغ التحصیلان به طور موثر به صورت مجزا و در تیم انجام خواهد شد و نشان دادن مهارت های ارتباط شفاهی و کتبی در محیط کار.
 4. فارغ التحصیلان رشد شخصی و حرفه ای خود ادامه خواهد داد تا باقی می ماند در سطح جهانی رقابت و فهم شروع کسب و کار و جنبههای اخلاقی از کار.
 5. فارغ التحصیلان توانایی خلاقانه استفاده علم و فن آوری برای حل مشکلات نشان می دهد.

از اتمام این برنامه باید در نتایج دانش آموز زیر شود:

 1. توانایی انتخاب و دانش، تکنیک ها، مهارت ها، و ابزار مدرن از نظم و انضباط به طور گسترده تعریف شده فعالیت های فن آوری مهندسی؛
 2. توانایی انتخاب کنید و یک دانش ریاضیات، علوم، مهندسی، و فن آوری برای مشکلات فن آوری مهندسی که نیاز به استفاده از اصول و روش و یا روش استفاده شود.
 3. توانایی برای انجام آزمایش های استاندارد و اندازه گیری؛ برای انجام، تجزیه و تحلیل و تفسیر آزمایش؛ و به درخواست نتایج تجربی به منظور بهبود فرآیندهای؛
 4. توانایی طراحی سیستم ها، قطعات، و یا فرآیندهای برای مشکلات فن آوری مهندسی گسترده تعریف شده مناسب به برنامه اهداف آموزشی؛
 5. توانایی به طور موثر به عنوان یک عضو یا رهبر در یک تیم فنی؛
 6. توانایی شناسایی، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات مهندسی فناوری به طور گسترده تعریف شده؛
 7. توانایی نوشته اعمال می شود، دهان، و ارتباطات در هر دو محیط گرافیکی فنی و غیر فنی. و توانایی برای شناسایی و استفاده از ادبیات فنی مناسب؛
 8. درک درستی از نیاز و توانایی برای شرکت در توسعه حرفه ای مداوم خود به کارگردانی؛
 9. درک و تعهد به آدرس مسئولیت حرفه ای و اخلاقی از جمله احترام به تنوع؛
 10. دانش از تاثیر راه حل های فناوری مهندسی را در زمینه های اجتماعی و جهانی؛
 11. تعهد به کیفیت، به موقع بودن، و بهبود مستمر؛
 12. استفاده از تهیه پیش نویس و یا طراحی ابزار به کمک کامپیوتر برای آماده سازی نمایندگی های گرافیکی سیستم های الکترومکانیکی.
 13. استفاده از تجزیه و تحلیل مدار، آنالوگ و الکترونیک دیجیتال، ابزار دقیق عمومی، کامپیوتر و برای کمک به توصیف، تحلیل و عیب یابی سیستم های الکترومکانیکی.
 14. استفاده از استاتیک، دینامیک (یا مکانیک کاربردی)، مقاومت مصالح، مهندسی مواد، استانداردهای مهندسی و فرآیندهای تولید برای کمک به توصیف، تحلیل و عیب یابی سیستم های الکترومکانیکی.
 15. استفاده از زبان های برنامه نویسی کامپیوتر مناسب برای سیستم عامل الکترومکانیکی.
 16. استفاده از دستگاه های الکتریکی / الکترونیکی مانند آمپلی فایر، موتور، رله، سیستم های قدرت، و سیستم های کامپیوتری و ابزار دقیق برای طراحی کاربردی، بهره برداری، یا عیب یابی سیستم های الکترومکانیکی. استفاده از مباحث پیشرفته در مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، و مکانیک سیالات برای طراحی کاربردی، عملیات، یا عیب یابی سیستم های الکترومکانیکی.
 17. استفاده از دانش پایه از سیستم های کنترل برای طراحی کاربردی، عملیات، یا عیب یابی سیستم های الکترومکانیکی.
 18. استفاده از حساب دیفرانسیل و انتگرال، به عنوان یک حداقل، برای توصیف عملکرد استاتیک و دینامیک سیستم های الکترومکانیکی. و
 19. استفاده از تکنیک های مدیریت مناسب در این تحقیقات، تجزیه و تحلیل، و طراحی سیستم های الکترومکانیکی.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NORTHERN New Mexico College is the #1 Most Affordable four-year college in New Mexico and in all of the southwestern United States (2015-16).

NORTHERN New Mexico College is the #1 Most Affordable four-year college in New Mexico and in all of the southwestern United States (2015-16). اطلاعات محدود