کارشناسی در زیبایی و لوازم آرایشی و بهداشتی

عمومی

شرح برنامه

زیبایی به از درون می آیند، اما آن را منعکس کند. این دوره از زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی از Facipe، حرفه ای که در صنعت زیبایی کار خواهد کرد، از طریق مراقبت از بدن، صورت و مو، ارائه نگهداری از سلامت، رفاه و پیشگیری از پیری را قادر می سازد.

برزیل سومین بازار بزرگ در جهان از محصولات مراقبت شخصی، عطر و لوازم آرایشی، در پشت تنها ایالات متحده و ژاپن و پیش از غول مانند چین است.

بازار کار

تکنولوژیست در زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی به سرعت توسط بازار کار جذب می شود، از آن به عنوان یک حرفه جدید با پذیرش بزرگ امروز است.

کارفرمایان اصلی در برزیل و جهان، کلینیک زیبایی، سالن های زیبایی، آبگرم، مراکز زیبایی، دانشکده، کالج ها، مراکز دانشگاه ها، دانشگاه ها، تجهیزات و لوازم آرایشی نمایندگی شرکت، در میان دیگران.

رشته

تکنولوژیست از میدان در زیبایی و لوازم آرایشی و بهداشتی را پوشش می دهد: و صورت زیبایی شناسی، بدن، مو، قبل و پس از عمل، پاپزشکی، آرایش، میکرو، لوازم آرایشی، ماساژ درمانی، درمان های جایگزین، آموزش، مدیریت علمی، کارآموزی Preceptorship، مدیریت بازرگانی، تجارت نماینده محصولات و تجهیزات، نویسنده و ویراستار کتاب، عملکرد در تحقیقات پایه و سطوح مختلف کاربردی NSA و در مناطق مختلف زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی.

اهداف

به طور کلی:

برای آموزش حرفه ای فن شهروندان در زیبایی و لوازم آرایشی و بهداشتی، با حق به دست آوردن مهارت های فنی و علمی است که آنها را برای درج در جهان کار با گرایش اخلاقی و مراقبت مناسب را.

خاص:

• آماده به کار حرفه ای در زمینه زیبایی شناسی و لوازم آرایشی، توسعه مهارت های فنی و حرفه ای، عام و خاص به فرآیندهای مدیریت و تولید کالاها و خدمات، • ارائه دانش نظری و عملی لازم برای آموزش کامل و عملکرد حرفه ای کافی در زیبایی شناسی و لوازم آرایشی، و همچنین مفاهیم قانون از روابط انسانی و اخلاق حرفه ای؛ • ملاقات با خواسته های بازار منطقه ای و ملی تشکیل متخصصین مجرب و به روز که از نوآوری های علمی و فن آوری و نگه داشتن دانش در این حوزه از دانش را دنبال کنید. • اطمینان از هویت مشخصات حرفه ای از اتمام دوره و سازمان برنامه درسی خود را. • تشویق توسعه مهارت های کارآفرینی و درک درستی از فرآیند، علل و آثار آن؛ • تشویق تولید و نوآوری علمی و فناوری، و برنامه های کاربردی خود را در محل کار؛ • برای ترویج درک و ارزیابی تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی از تولید، مدیریت و استفاده از فناوری های جدید، • ارتقاء توانایی برای حفظ یادگیری و نگه دارید تا با تغییر در شرایط کار، و همچنین ارائه مطالعه بیشتر در دوره های تحصیلات تکمیلی.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2016

درباره این دانشگاه

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. اطلاعات محدود