کارشناسی در شیمی

عمومی

شرح برنامه

آزمایشگاه آموزشی برنامه های ویژه بخش شیمی را دانشگاه ماسکینگام شده است انجمن شیمی آمریکا از سال 1966. این برنامه تسهیل درک درستی از مواد اطراف ما و تغییراتی که با ارائه به دانشجویان دانش آنها را برای درک درستی از نیاز روزمره تحت گواهی تجربه و نگرانی های زیست محیطی و اقتصادی است.

فرصت های دانشجویی

کارآموزی

اکثر رشته شیمی برای حمایت NSF تجارب تحقیقات برای دانشجویان دوره لیسانس، و همچنین برای دیگر کارآموزی پژوهش در دانشگاه های مختلف در سراسر کشور اعمال می شود. همه از این کارآموزی شامل تحقیقات اولیه به یک مشکل شیمیایی. چند نمونه از دانشگاه که در آن دانش آموزان در چند سال گذشته کار کرده است دانشگاه ایالتی بولینگ گرین و دانشگاه اورگان.

پژوهش

همه دانش آموزانی که عمده در شیمی باید به یک نیاز capstone در تحقیقات شیمی کامل است. علاوه بر این، دانش آموزان این فرصت را به کار بر روی پروژه های تحقیقاتی در بخش ابتدا به عنوان اوایل به عنوان سال اول را دارند. پروژه هایی که دانش آموزان در کار می تواند ایده های تحقیقاتی که خود دانش آموزان پیشنهاد کرده اند، و یا آنها می توانند در یک پروژه تحقیقاتی پیشنهاد شده توسط اعضای هیات علمی در بخش کار می کنند. دانش آموزان همچنین می توانید در پروژه های تحقیقاتی مشترک که شامل برنامه های دیگر مانند زیست شناسی، زمین شناسی، روانشناسی، علوم زیست محیطی و زیست شناسی مولکولی کار می کنند. برخی از نمونه های طرح های پژوهشی توسط دانش آموزان در بخش شیمی در سال گذشته انجام موارد زیر می باشد:
  • پلیمر / کاتالیست و مواد مرکب در حذف آلایندههای آلی در فاضلاب
  • بررسی واکنش اکسیداز مرتبط با روش آنزیم-کوپلینگ فلورسنت
  • حذف فلزات سنگین از کرومی مس آرسنات چوب از طریق کیلیت لیگاند استخراج درمان
  • آماده سازی بدون آب لانتانیدها مجتمع به عنوان مقدمه برای سنتز Homoleptic جدید M-سیانید مجتمع

برنامه دوستان تابستان Muskie نیز فرصت را فراهم می کند برای دانش آموزان به انجام تحقیقات با اعضای هیئت علمی. دانش آموزان دستمزد و همچنین مسکن رایگان برای یاران دوازده هفته دریافت

Honoraries

ماسکینگام دانشگاه فصل از سهامداران دانشجویی انجمن شیمی آمریکا (ACS) تا در دانشگاه فعال برای چندین سال. دانش آموزان ممکن است این گروه به عنوان اوایل سال اول خود را بپیوندند. این گروه حمایت مالی بسیاری از فعالیت های، از جمله سفرهای میدانی، تظاهرات شیمیایی، و پروژه های جمع آوری پول، و مختصات فعالیت های اجتماعی در آغاز و پایان سال تحصیلی و گاهی اوقات بیش از معافیت های تعطیلات.

استخدام

گروه اغلب در استخدام 10-12 دانش آموزان هر ترم به عنوان معلم خصوصی و کلاس برای کلاس های شیمی مقدماتی کار می کنند، و به عنوان دستیار در آزمایشگاه آماده سازی شیمی، آماده راه حل برای دوره های مختلف آزمایشگاه و راه اندازی تجهیزات برای آزمایشگاه های این.

فعالیت های حرفه ای

دانش آموزان دوره همراه دانشکده به جلسات حرفه ای منطقه ای و ملی به ارائه تحقیقات خود را در قالب پوستر و یا مقالات. علاوه بر این، دانشکده ترتیب فرصتهای گلزنی زیادی در طول سال برای دانش آموزان به شرکت در سمینارها توسط برنامه های شیمی در موسسات در نزدیکی برگزار می شود.

پس از فارغ التحصیلی

امکانات شغلی برای شیمی عمده بسیاری از فارغ التحصیلان اشتغال به عنوان داروخانه ها در شرکت های مختلف شیمیایی پیدا کرده اند. برخی از این شرکت ها برای این افراد پرداخت می شود به دنبال درجه پیشرفته یا حرفه ای مانند MBA یا مدرک حقوق.در زیر نمونه هایی از کارفرمایان های اخیر از فارغالتحصیلان ما عبارتند از:
  • پراکتر و گمبل
  • Rohm & هاس
  • الی لیلی
چند دانشجویان نیز در اشتغال به عنوان داروخانه ها در سازمان های دولتی مانند سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) در بر داشت. دیگران در رفته را به سرعت درجه حرفه ای در قانون و کسب و کار پس از فارغ التحصیلی به دنبال با درجه شیمی خود را از ماسکینگام. چند دانشجو در نقل مکان کرد به کسب مدارک حرفه ای در داروسازی، و چند نفر دیگر اخذ مجوز ثانویه به دست آورده اند به تدریس شیمی در سطح دبیرستان.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The mission of Muskingum University is to offer quality academic programs in the liberal arts and sciences in the setting of a residential, coeducational, church-related college and in the context of ... اطلاعات بیشتر

The mission of Muskingum University is to offer quality academic programs in the liberal arts and sciences in the setting of a residential, coeducational, church-related college and in the context of a caring community where individual fulfillment is encouraged and human dignity is respected. اطلاعات محدود