کارشناسی در طراحی جواهرات

عمومی

3 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیسی برگزار می شود

طراح طلا و جواهر یک متخصص چند رشته ای است ، که قادر است مهارت های طلاسازی ، روش طراحی و تحقیقات تجربی را در ایجاد زیور آلاتی که با بدن تعامل دارند ترکیب کند.

طراح جواهرات این استعداد را دارد که بطور مستقل مدیریت ساخت یک مجموعه جواهرات ، برخورد با جنبه های مختلف فرایند طراحی را از مرحله مفهوم گرفته تا نمونه سازی و تولید را مدیریت کند. این روش تبدیل یک ایده به طرح های ملموس همچنین شامل استراتژی ارتباطات و ایجاد جو اطراف مجموعه است.

BA in Jewelry Design Milano

عنوان - دیپلم دانشگاهی سطح اول توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات) شناخته می شود و برابر با مدرک لیسانس صادر شده توسط دانشگاه ها است.

زمینه - این دوره سناریوی پیچیده حوزه جواهرات معاصر را با گشودن گفت وگویی بین دو واقعیت ظاهراً دور پذیرفته است: یک رویکرد صمیمی و آزمایشی و یک طراحی شرکت محور ، هر دو برای طراحان جواهرات آینده اساسی است.

روش و ساختار - در طول برنامه مطالعه دانش آموزان دنیای جواهرات و جنبه های مختلف آن را بررسی می کنند ، ویژگی های خاص طراحی ، تکنیک های تولید و مواد را یاد می گیرند.

توجه ویژه ای به روش طراحی می شود ، که با توجه به مختصر هر دوره با ویژگی های خاص کاهش می یابد: جواهرات معاصر ، جواهرات مد و جواهرات ظریف.

عمل طلافروشی در آزمایشگاه مدرسه در روند تحقیق و تولید اساسی است. دانشجویان لبه ها و پتانسیل های مواد و همچنین تکنیک های ساخت را کشف می کنند که برای درک امکان سنجی یک قطعه جواهرات ضروری است.

دانشجویان طی سه سال چندین مجموعه تولید می کنند. از آنها دعوت می شود تا کارهای خود را در مسابقات بین المللی ارائه دهند و این فرصت را دارند که در کارگاههایی به سرپرستی طراحان مشهور شرکت کنند. تمام تجربیات فوق به آنها کمک می کند تا نمونه کارهای خود را برای آغاز کار حرفه ای خود ایجاد کنند.

کلاسهای طراحی گرافیک و مدل سازی سه بعدی رایانه نقش مهمی را در برنامه مطالعه پوشش می دهند. مهارت های دیجیتال ابزاری اساسی برای برقراری ارتباط پروژه ها و بهره گیری از فناوری های جدید به ویژه برای به روز بودن در مورد روش های تولید هستند.

مشاغل - طراح جواهرات ، تکنسین جواهرات ، هنرمند مستقل ، مدیر محصول.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر