کارشناسی در طراحی سمعی و بصری

عمومی

شرح برنامه

ابعاد عملیاتی و هنری دست به دست

رسانه صوتی و تصویری نقش کلیدی در ارائه اطلاعات، در آموزش و پرورش و در سرگرمی بازی کند. سفیر طراحی عمده به شما می آموزد برای طراحی با استفاده از تصویر و صدا. شما خواهد شد یادگیری صوتی و دوربین تکنیک ها، تکنیک های نرم افزار، روش های تولید و توسعه مفهوم.

آموزگار ما همه زمینه نظری و حرفه ای جامد: آنها محققان، سردبیران اسکریپت، طراحان صوتی و تصویری، حرکت طراحان گرافیک، طراحان تعاملی، هنرمندان تجسمی، سردبیران و دوربین و یا تکنسین صوتی می باشد.

دانش آموز انتظار می رود که یک سطح پایه دانش قبلی در زمینه طراحی صوتی و تصویری و کار با تصاویر، و همچنین علاقه به داستان سرایی. دانشجویان انتظار می رود به کشف و خطر کردن، به قبول (و حتی در آغوش) شکست. شما خواهد شد یادگیری به پس از منعکس کار خود را و از دانشجویان همکار خود را.

تکالیف به شما خواهد شد کار بر روی بخشی دیگر توسط یک مشتری، و تا حدی توسط مناطق خود را از منافع تعریف می شوند. از شما می خواهند در حال توسعه زبان بصری خود را. شما خواهد شد یادگیری به کار مشترک در یک تیم. شما خواهد شد یادگیری به زمین و برای برقراری ارتباط ایده های خود را به مشتریان، به یک خدمه و به مردم است. در نهایت شما خواهد شد در تحقق یک محصول نهایی مناسب برای نمایش عمومی کار می کند.

که در اولین بخشی از مطالعات خود را، به شما خواهد آموخت به توسعه تولیدات سمعی و بصری. شما خواهید تولیدات یک دقیقه برای انتشار در اینترنت و یا در تلویزیون را، شورت سینما، تاسیسات سمعی و بصری برای VJS یا برای طرح ریزی بر روی ساختمان ها، ضدویروس اینترنت و یا تولیدات سمعی و بصری مستقل، تصاویر برای دیوار های ویدئویی و یا یک فیلم مستند اول شخص.

نیمه راه از طریق سال دوم خود را به شما خواهد شد عمیق تر به تکنیک های دانش و داستان سرایی از بخش اول است. در سال سوم، شما کارآموزی انجام و در سال گذشته شما یک جزئی در یکی از سه شیوه انجام مستقل، اجتماعی و یا تجاری. پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید به عنوان یک طراح همه جانبه سمعی و بصری، یک تولید کننده سمعی و بصری تعاملی، مدیر و یا حرکت طراح گرافیک کار می کنند.

IMG

فرصت های شغلی

 • همه جانبه طراح سمعی و بصری
 • سازنده سمعی و بصری تعاملی
 • مدیر
 • طراح گرافیک حرکت
 • ویرایشگر
 • طراح تعاملی
 • (صوتی) هنرمند تجسمی

ایجاد پیشگامان

ما موفق فارغ التحصیلان سمعی و بصری طراحی عبارتند از: ویلم باپتیست (برنده جایزه گلدن گیت)؛ به Roeland د Bruïne (شناخته شده برای فرمت تلویزیون 'ترومن')؛ میشل ون دن بورگ (ذکر شده در HOT100)؛ جرون هوبن (شناخته شده برای فیلم ها 'SEF "و" پنجه زرد و فیلم کوتاه' با عرض پوزش ')؛ Jurjen Versteeg (جایزه Vimeo و برنده و از بنیانگذار فرم و شریک زندگی)؛ و Bero بیر (شناخته شده برای «بهشت در حال حاضر ').

چک لیست نمونه کارها

شما هستید …

 • با استعداد در هنرهای تجسمی؟
 • مستقل و مسئول؟
 • اختصاص داده شده و انگیزه؟
 • کارآفرینی؟

سپس یکی از روزهای باز ما و یا شب گسترش بازدید - و آن را نمونه کارها خود را! - و درخواست برای پذیرش.

چی

انتخاب 10/15 آثار که توسط یک فرآیند خلاق قبل شد

برای مثال: طرح ها، اشیاء، عکس ها، فیلم ها، بازی ها، انیمیشن ها، مد (لوازم جانبی)، مبلمان، مدل، مدل نقاشی، پوستر، مبارزات، نقاشی، آثار قابل استفاده و مجسمه. شما می توانید انتشار و ارائه همه این ها در یک پوشه نمونه کارها سنتی شسته و رفته، اما شما همچنین می توانید از روش های مختلف استفاده کنید: کار 3D را می توان در یک (مقوا) جعبه آورده، کار دیجیتال را می توان بر روی یک لپ تاپ یا تبلت معرفی شده اند.

لطفا توجه داشته باشید: جدا از این آثار، لطفا با ما برخی از چیزهای دیگر که شما ایجاد کرده نشان می دهد. یک انتخاب دقیق بین این دو. به این ترتیب، ما می توانیم تا چه حد شما یک بینش در کیفیت های خود و کار خود را ارزیابی کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the ... اطلاعات بیشتر

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the graphic designer, but rather for people who possess a multitude of talents and skills and who look beyond the borders of their original discipline. اطلاعات محدود