توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی در طراحی مد (BA)

گل سرسبد برنامه BA افتخارات طراحی مد ما این است که برای کسانی که آرزوی تبدیل شدن به طراح کلاسیک / ساز، مشتاق به شکستن زمین جدید در دنیای مد. در هیجان انگیز دولت از هنر، ساختمان جدید ما در لندن شما را با آموزگار اختصاص داده شده و پرشور و کارکنان فنی کاوش بسیاری از جنبه های دانش و مهارت های مد از طریق یک برنامه شدید و مشغول مطالعه در کارگاه استودیو بسیار عالی و مجهز ما کار می کنند. ما تأکید بر تحقیق و توسعه طراحی به منظور ذخیره کردن پایه و اساس نوآوری و خلاقیت طراحی که مد در میانه است که به خوبی شناخته شده است. ما را پوشش تصویر مد، ارائه نمونه کارها، نقشه های فنی، ساخت و ساز پوشاک و برش الگو، شکم بند بستن، و خیاطی - و در سال آخر خود را شما می توانید در مردان و یا لباس زنان تخصص. شما دسترسی به تمام هنر و طراحی کارگاه بنابراین می توانید عکاسی و reprographics کشف، برای مثال، برای کمک به تحقق بخشیدن به ایده خود را.

شش هفته قرار دادن سابقه کار که در آن شما بطور تمام وقت با طراح یا پزشک از انتخاب خود را بر اساس طول می کشد در سال دوم.

منابع آموزش کتابخانه های متنوع و گسترده ما حمایت از تحقیقات خود را و نه تنها با کتاب بلکه مجموعه فوق العاده از فیلم، پایگاه داده، به روز ترین و مجلات آرشیو مجلات و و یک مجموعه با کیفیت موزه از قطعات 3D از جمله لباس های تاریخی و لوازم جانبی.

در این درجه به شما یاد بگیرند نه تنها دانش و مهارت های عملی برای یک کار موفق در طراحی مد ضروری است، به عنوان بسیاری از فارغ التحصیلان ما نشان می دهد، بلکه طیف وسیعی از مهارت های شخصی مانند اعتماد به نفس، تمایل خود را به چالش، توانایی کار با دیگران و مهارت های لازم برای کشف و تعریف هویت طراحی خود را.

در پایان تحصیلات خود را به شما خواهد شد کار خود را در هنر دانشگاه میدلسکس و درجه طراحی نمایش نشان می دهند. نشان می دهد یک جشن پایان تحصیلات خود را و شروع حرفه خلاق خود را است، آن را یک فرصت بزرگ برای نشان دادن استعدادهای خود را به دوستان، خانواده و کارفرمایان صنعت خلاق است.

فرصت های شغلی


میدلسکس است ارتباط قوی با هنر و طراحی کارفرمایان. شرکای صنعت ما حمایت دانش آموزان سال آخر، به بازدید از سخنرانی ها، و هنر و طراحی سازمان، سازمان ها و دیگر کارفرمایان حضور نهایی را نشان درجه سال ما هر سال.

خدمات شغلی ما به شما ارائه می دهد طیف وسیعی از پشتیبانی از هر دو در حالی که شما در حال مطالعه با ما - و بعد از شما فارغ التحصیل.

شرایط ورود


متقاضیان دعوت خواهد شد به جلسه مصاحبه نمونه کارها.

حداقل 220 امتیاز تعرفه UCAS و بنیاد دیپلم هنر و طراحی / مد مطلوب نیز GCSE درجه C در زبان انگلیسی است. متقاضیان دعوت خواهد شد به جلسه مصاحبه نمونه کارها.

ما همچنین ارائه 12 هفته دوره مقدماتی طولانی است. اتمام موفقیت آمیز دوره های پایه و اساس را تضمین می کند یک محل بر روی این دوره BA.

نیاز های زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,000 GBP
- انگلستان و اتحادیه اروپا؛ £ 10،400 - غیر اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019