هنر آزاد و علوم: تحلیل مسائل پیچیده

به عنوان دانشجوی کالج دانشگاه آمستردام (AUC)، به شما خواهد آموخت به تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده از دیدگاه های مختلف با کشیدن بر روی رشته های دانشگاهی مختلف دانش. بحث با "پرسش های بزرگ در علم و جامعه و منجر به مطالعه عمیق در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی شروع می شود. برنامه درسی ویژگی های شش تم های میان رشته ای: انرژی، آب و هوا و توسعه پایدار؛ زندگی، تکامل و عالم؛ بهداشت و رفاه؛ اطلاعات، ارتباطات، شناخت؛ سیستم های اجتماعی؛ و شهرها و فرهنگ. این تم شما را با یک جهت گیری جامد به عنوان شما را در عمده خود را در علوم، علوم اجتماعی یا علوم انسانی تصمیم گیری فراهم می کند.

به عنوان یک عضو از جامعه دانشجویی AUC، به شما خواهد شد بخشی از یک گروه پر جنب و جوش بین المللی از جوانان علاقه مند به تحصیل مشکلات دنیای واقعی که عبور از مرزهای رشته های دانشگاهی. با کار در یک محیط متنوع از زبان ها و فرهنگ های مختلف، شما خلاقیت خود را، تفکر انتقادی، و مهارت های حل مسئله و ارتباط خود را توسعه دهد. دانش آموزان AUC زندگی و تحصیل با هم در محوطه دانشگاه بین المللی مدرن ما، واقع در پارک علم آمستردام. تحصیل در AUC یک تجربه یادگیری بین فرهنگی و اجتماعی واقعی است.

چشم انداز آینده

به عنوان یک فارغ التحصیل AUC شما در اختیار داشتن یک لیسانس شناخته شده بین المللی هنرهای یا مدرک لیسانس در رشته علوم باشد. شما خواهد شد واجد شرایط برای مطالعات سطح master اعمال در دانشگاه های بزرگ در هلند هر دو و خارج از کشور، به طور بالقوه در رفتن به دنبال یک دکتر. شما همچنین ممکن است، البته، تصمیم به شروع یک حرفه ای در شرکت های بزرگ جهان، به یک سازمان دولتی کار می کنند و یا دنبال گزینه های دیگر.

معلم خصوصی خود را به شما در طول مطالعات خود را در AUC توصیه، کمک به شما را به انتخاب در برنامه درسی AUC و حمایت از شما در دستیابی به جاه طلبی های خود را.

برنامه مطالعه

هر روز، شما درگیر در سمینارها فشرده و در مقیاس کوچک با کالیبر بالا کارکنان بین المللی خواهد بود. معلم AUC (مشاور تحصیلی) شما را در فرایند برنامه ریزی برنامه مطالعه خود را برای کمک به اطمینان از پشتیبانی آن را مطابق با اهداف علمی و / یا حرفه ای خود را. در طول برنامه، مقدار زیادی از تاکید شده است در نظر گرفتن یک رویکرد میان رشته ای به استدلال علمی قرار داده است.

پذیرش مورد نیاز

  • که معادل دیپلم به پیش دانشگاهی (VWO) دیپلم هلندی؛ - تعالی علمی: شما باید توانایی خود را برای دیدار با خواسته های دانشگاهی از برنامه AUC نشان. - سطح تسلط به زبان انگلیسی و ریاضیات: شما باید انگلیسی ما و الزامات ریاضی دیدار؛ - انگیزه و جاه طلبی به مطالعه هنر و علوم لیبرال برنامه فشرده و گسترده؛ - تعهد به منظور کمک به دانشجویان و دانشگاه زندگی بین المللی AUC را (AUC یک برنامه مسکونی است، به این معنی شما خواهد شد در محوطه دانشگاه زندگی همراه با دانشجویان خود را).
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,387 EUR
برای دانش آموزان منطقه اقتصادی اروپا؛ 11.745 € برای غیر EEA
Deadline
درخواست اطلاعات
to start in sept (1 nov to start in feb)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
to start in sept (1 nov to start in feb)
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
to start in sept (1 nov to start in feb)
End Date