موضوعات پیچیده را تحلیل کنید
کالج دانشگاه آمستردام (AUC) یک برنامه لیبرال هنر و علوم را ارائه می دهد و منجر به یک مدرک مشترک لیسانس (افتخارات) می شود که توسط دانشگاه آمستردام (UVA) و Vrije Universiteit (VU) آمستردام صادر شده است. AUC براساس الگوی هنر و علوم لیبرال آمریکا است و دانشجویان در یک دانشگاه بین المللی واقع در پارک علم آمستردام با هم زندگی می کنند و به تحصیل می پردازند. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، در مقیاس کوچک و انتخابی است و سالانه حداکثر 300 دانشجو را براساس عملکرد و انگیزه تحصیلی خود می پذیرند.


هنر و علوم لیبرال در AUC
آیا علاقه های گسترده ای دارید ، از بحث و گفتگو لذت می برید ، دوست دارید در یک محیط بین المللی به چالش کشیده شوید و در خانه احساس کنید؟ AUC یک برنامه درجه لیسانس (افتخارات) در هنر و علوم لیبرال ارائه می دهد ، که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، و برای دانشجویان هلندی و بین المللی باز است. به عنوان دانشجوی AUC ، یاد می گیرید با ترسیم زمینه های مختلف علمی آکادمیک ، موضوعات پیچیده را از دیدگاه های مختلف تجزیه و تحلیل کنید. بحث و گفتگو با "سؤالات بزرگ" در علم و جامعه آغاز می شود و منجر به مطالعه عمیق در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی می شود.


AUC عبارتند از:

  • بین رشته ای: دانشجویان تشویق می شوند که برای حل مشکلات و موضوعات معاصر ، فراتر از رشته های سنتی فکر کنند.
  • شخصی سازی شده: دانش آموزان با معلم خود برای تعیین یک برنامه مطالعه متناسب که متناسب با علایق فردی و اهداف دانشگاهی باشد ، کار می کنند.
  • مسکونی: مسکن داخل پردیس در آمستردام برای تمام دانشجویان برای مدت تحصیل در AUC تضمین شده است.
  • بین المللی: تقریباً 50٪ از جامعه دانشجویی از خارج از کشور می آیند ، زبان انگلیسی به زبان انگلیسی است و دانشجویان در "دهکده جهانی" آمستردام غوطه ور هستند.
  • چالش برانگیز: به عنوان یک برنامه افتخارات ، برنامه درسی به صورت دقیق تنظیم شده و دانش آموزان را برای مدارس معتبر و تحصیلات تکمیلی در شرکت های معتبر بین المللی آماده می کند.
  • پشتیبان: بین تیم تدریس ، هواداران همکار ، دستیاران مقیم ، تیم بهزیستی ، افسران زندگی دانشجویی و کادر آموزشی قابل دسترسی ، فضای محکم در AUC یک شبکه پشتیبانی قدرتمند را برای پیشرفت دانشجویان فراهم می کند.


این همان کاری است که شما انجام خواهید داد
برنامه درسی شامل سه رشته (علوم ، علوم اجتماعی و علوم انسانی) و بیش از 20 تمرکز و حوزه های تخصصی است. اینها در شش موضوع بین رشته ای پخش شده است که شما را ترغیب می کند تا یک برنامه مطالعه منحصر به فرد خود را تدوین کنید ، دوره هایی را از داخل و خارج از حوزه اصلی خود تلفیق کنید تا شما را به بهترین شکل ممکن برای اهداف علمی و / یا شغلی آینده خود آماده کند.

دانشآموزان AUC در مقطع کارشناسی ارشد علوم، علوم اجتماعی یا علوم انسانی انتخاب میشوند. در هر یک از این رشته ها، انواع "ردیابی" هستند که از طریق آن دانش آموزان در زمینه های خاصی از دانش که به عنوان غلظت شناخته می شوند، تخصص می گیرند. این غلظت ها برنامه را یکپارچه می کند و اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان سطح خاصی از تخصص در یک رشته خاص را برای رسیدن به برنامه های کارشناسی ارشد یا مطالعات پیشرفته تر در زمینه دقیق به دست می آورند.

این مناطق مطالعه همچنین می تواند برای ایجاد برنامه های منحصر به فرد طراحی شده برای حل مسائل معاصر (به عنوان مثال، "بهداشت" و "علوم زیست پزشکی" برای درک بهتر سیاست های بهداشت عمومی، و یا "اطلاعات" و "ارتباطات" برای مطالعه افزایش اثر از داده های بزرگ در مورد جامعه)

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
4,387 EUR
برای دانشجویان EEA. 11.978 یورو برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و غیر EEA.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020