Read the Official Description

جهان از دیدگاه های مختلف

بسیاری از فرآیندهای ویژه در جهان اطراف ما اتفاق می افتد. گاهی اوقات این ها تماشایی و واضح هستند، مانند رعد و برق و گردباد. گاهی اوقات، با این حال، باید توجه بیشتری داشته باشید. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا اجسام بسیار داغ نور می گیرند (فکر می کنم فولاد درخشان)؟ و شما تا به حال متوجه شده اید که می توانید از طریق یک پنجره شیشه ای را ببینید و می توانید یک بازتاب را ببینید. این چیزهای قابل توجه از طبیعت همه موضوع فیزیک هستند.

فیزیکدانان کنجکاو هستند

بسیاری از مردم این نوع پدیده ها را برای آنچه که هستند، می گیرند، اما فیزیکدانان کنجکاو هستند و با چشم های مختلف به جهان اطرافشان نگاه می کنند. برای آنها، پدیده های طبیعی چالش ها، مسائل جذاب برای تحقیق و تجزیه و تحلیل هستند.

تبدیل دانش به پیشرفت های تکنولوژیکی جدید

به عنوان یک فیزیکدان فنی، شما یک قدم بیشتر بروید. شما دانش خود را از این پدیده ها به تحولات تکنولوژیکی جدید تبدیل می کنید. شما باید به ساخت یک راکتور همجوشی احتمالی بپردازید، چیپ های رایانه ای ارزان تر و سریعتر از پلاستیک یا بهتر شدن اسکنرهای MRI با وضوح بالاتر طراحی کنید.

تفاوت بین فیزیک فنی و عمومی

دوره فیزیک کاربردی در TU / E برای هیچ چیز "فنی" نیست. در Eindhoven توسعه فن آوری های جدید مرکزی است. در این آموزش تأکید قوی بر استفاده و کاربرد دانش به دست آمده است. در دوره های عمومی فیزیک در هلند، فیزیک به روش دیگری و فلسفی تر نگاه می کند.

اعتبار نامه NVAO

این دوره توسط سازمان اعتباربخاری Dutch-Flemish NVAO تأیید شده است.

Program taught in:
هلندی

See 6 more programs offered by Eindhoven University of Technology »

Last updated June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019