کارشناسی در مدیریت بین المللی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی مدیریت بین المللی برست مدرسه کسب و کار شما آماده برای زندگی حرفه ای آینده خود را. شما با سرعت خود را در یک محیط جدید و تحریک کننده پیشرفت در حالی که در حال توسعه روحیه کارآفرینی خود را. یادگیری به استفاده از تخصص خود و دانش آکادمیک خود را در علاوه بر ایجاد مهارت های فردی و کسب و کار.

یک برنامه بین المللی گرا

با انتخاب "همه به زبان انگلیسی" مسیر، شما را از آموزش های عملی در مدیریت داده شده توسط استادان از دانشگاه های همکار بین المللی بهره مند شوند.

با صرف سال آخر خود را در یکی از دانشگاه های همکار ما، شما یک درجه دو فرانسوی و بین المللی است که درب به هر دو فرصت علمی و حرفه ای باز کردن درآمد.

با ارائه آموزش بر اساس نیازهای فردی، این درجه از درجه تنها لیسانس خود را در فرانسه که پس از فارغ التحصیلی را تضمین صلاحیت عملیاتی در شفاهی و کتبی زبان انگلیسی است.

نه تنها یک ابزار مفید برای حفظ روابط حرفه ای، بلکه یک دارایی کلیدی در چشم کارفرمایان آینده - از جمله مقدمه ای ماندارین در طول دوره، مدرک این کارشناسی را به شما پایه لازم برای برقراری ارتباط در پایه حرفه ای و محاوره چینی به من بدهید!

آموزش شخصی

سال 1: 100٪ یا 50٪ به زبان انگلیسی؟ سال 2: معرفی بازاریابی، امور مالی و یا کسب و کار؟ سال 3: کارآموزی یا درجه دو؟ درجه کارشناسی در مدیریت بین المللی اجازه می دهد تا شما را به فرد آموزش خود را در طول برنامه، کمک به شما خودتان را به شرکت ها و دانشگاه افتراق.

آماده شدن برای جهان فردا

با پیوستن به درجه کارشناسی در مدیریت بین المللی، شما را در پروژه های کسب و کار و خدمات شرکت خواهد کرد و برگزاری برنامه های نوآورانه؛ برست مدرسه کسب و کار به شما می دهد تمام منابع شما نیاز به رسیدن به اهداف خود. وعده ما این است به شما کمک کند رهبر با حروف درشت، خلاق و مسئول است که جهان امروز نیاز است.

اضافه کردن لیسانس در مدیریت بین المللی (BIM)، تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش فرانسه عالی و پژوهش. شما یک پایه محکم در کسب و کار بین المللی و مدیریت آموزش و پرورش به طور کلی به دست آورد، در حالی که به دست آوردن دانش قابل توجهی در تمام رشته های مدیریت کلاسیک و همچنین در تمام روند که شکل دادن به نوآوری در آینده ای نزدیک. یادگیری موفق نه تنها انتقال دانش انتزاعی و decontextualized، اما رابطه ظریف بین واقعیت های اقتصادی و جهان اطراف است. هدف ما این است که به آموزش کارآفرینان که خلاق و در عین حال مسئول و آماده به چالش های حرفه ای در سطح بین المللی را می باشد.

روش تدریس جدید در ترکیب با دولت از هنر و امکانات آن به شما معنی برای پیدا کردن، ارزیابی، استفاده، اشتراک گذاری و ایجاد محتوا با استفاده از فن آوری اطلاعات و اینترنت است. ما بر تنوع پیشینه و فرهنگ از دانش آموزان ما و استادان ساخت برای کمک به شما افق دید خود را گسترش و لذت بردن از یک تجربه واقعا جهان وطنی. 40 درصد از دوره ها توسط استادان متخصص و آموزگار نهاد های همکار خارجی آموزش داده و تعداد دانشجویان خارجی در کلاس های ما بالاتر از همیشه است، با یک در 4 نقطه از دانش آموزان در خارج از کشور (25٪). به عنوان برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، هیچ دانش قبلی از فرانسه مورد نیاز است. یک دوره رایگان زبان فرانسه برای خارجی ها در برنامه درسی گنجانده شده است. دوره های عمومی و فرانسه فشرده، و همچنین درس های خصوصی، در دسترس برای هزینه در شریک ما مدرسه زبان CIEL BRETAGNE هستند.

قوت برنامه

  • امکان درجه دو، در سال سوم، در یک
  • از موسسات همکار ما است.
  • آموزش و پرورش مبتنی بر یادگیری فعال و واقع
  • مقدمه ای بر فرهنگ چینی و زبان برای همه
  • فرمان حرفه ای از ادبیات دیجیتال
  • نظارت از سال اول برای کمک به ساخت CV و حرفه ای برنامه های خود را
  • کلاس های کوچک و توجه شخصی نزدیک

الزامی

باز به نامزدها با: مدرک باکالوریا، A سطح یا معادل آن. دانش آموزانی که با موفقیت 1 یا 2 سال در آموزش عالی (60 یا 120 ECTS، همان درست است) تکمیل می توانید سال 2 یا 3 از برنامه را وارد کنید. پذیرش در ماه سپتامبر

روش پذیرش

در سطح بسیار خوبی به زبان انگلیسی مورد نیاز است. انتخاب اولیه در پذیرش درخواست نامزد. انتخاب نهایی پس از مصاحبه برای ارزیابی انگیزه و مهارت های زبان نامزد. پذیرش تعدادی از مکان های موجود است. درخواست آنلاین @ http://talentdays.brest-bs.com/ سپس، به سادگی ثبت نام و را انتخاب کنید "نرم افزار از راه دور".

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Brittany’s 2nd-largest city welcomes nearly 24,000 students per year, 10% of whom are international students enrolled in its university and its 7 Grandes Ecoles. Its diverse educational programs, exce ... اطلاعات بیشتر

Brittany’s 2nd-largest city welcomes nearly 24,000 students per year, 10% of whom are international students enrolled in its university and its 7 Grandes Ecoles. Its diverse educational programs, excellent research initiatives, high-quality instruction, local job prospects, and unique environment make it a top destination for students. اطلاعات محدود