Read the Official Description

خوش آمدید به مدرسه McMurry با کسب و کار به عنوان یک دانشجوی مشغول به تحصیل در مدرسه بودند، شما به فرصت های منحصر به فرد در اطراف مفهوم رو به جلو فکر از دست، یادگیری تجربی طراحی شده قرار گرفته است. فرصت های اعتباری کارآموزی متغیر در تمام برنامه غلظت در دسترس هستند.

کارفرمایان به دنبال کارکنان و مدیران که می دانند چگونه به فکر می کنم. آنها به دنبال افرادی که از لحاظ فنی زرنگ و دانا هستند، مسائل را تشخیص و حل مشکلات، همه از آن نیز توانایی مهم برای رهبران کسب و کار در این آب و هوا اقتصادی در حال تغییر هستند. شما خواهید مسائل جهانی، اجتماعی، حقوقی و اخلاقی در نظر بگیرند، و به دست آوردن مهارت است که بسیار پس از دنبال. حس کنجکاوی خود را کمک خواهد کرد که شما را به ارتباط بین کلاس درس بحث و کاربرد عملی در شرایط کسب و کار واقعی است.

در مورد رشته

این مدرسه دوره منتهی به مدرک لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی و لیسانس علوم در درجه حسابداری. نامزد برای مدرک لیسانس در رشته مدیریت کسب و کار ممکن است / کار خود را در یک یا بیشتر از هفت زمینه های زیر متمرکز:

 • حسابداری
 • سیستم های اطلاعات کامپیوتر
 • امور مالی، کسب و کار عمومی
 • میراث فرهنگی و گردشگری
 • مدیریت
 • بازار یابی

دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید برای تکمیل یک غلظت دو در مدرک لیسانس در رشته مدیریت کسب و کار. دوره های آموزشی برای اعتباری در یک غلظت تکمیل ممکن است برای اعتبار در یک غلظت دوم استفاده نمی شود. به غیر از میراث و غلظت گردشگری فرهنگی، یک جزئی است از نامزد برای مدرک لیسانس در رشته مدیریت کسب و کار و یا کارشناس درجه حسابداری مورد نیاز نیست. کارشناسی علوم در درجه مطالعات چند رشته با زمینه تدریس در آموزش و پرورش کسب و کار نیز ارائه می گردد، در همکاری با مدرسه آموزش و پرورش.

دپارتمان افتخارات و کارآموزی

علاوه بر این به BBA دانش آموز ممکن است یک برنامه درسی افتخارات را انتخاب نمایید. پذیرش نیاز به تکمیل 60 ساعت اعتبار کالج و از معدل حداقل 3.5 در ACCT 2310؛ اقتصاد 2310، 2320؛ و BA 1310، با معدل 3.25 در تمام کار کالج های دیگر است. دانش آموزان باید هفت ساعت از دوره های ممتاز در کسب و کار کامل، از جمله BA 4X96 (برتری آموزش) و BA 4X97 (برتری پایان نامه). افتخارات دپارتمان خواهد شد در منطقه دانش آموز غلظت کسب و کار به دست آمده.

برای ثبت نام در برنامه کارآموزی دانشجو باید در جایگاه علمی خوبی با دانشگاه خواهد شد و 60 ساعت نسبت به تکمیل نیاز خود را از دوره های خاص تکمیل کرده اند. لازم به ذکر است که کارفرمایان فرد ممکن است نیازهای خود را صریح و روشن مانند حداقل معدل است که در بالا چه توسط دانشگاه مورد نیاز است را داشته باشد، البته خاص workcompleted، و / یا یک طبقه بندی از ارشد

دانشجویی صندوق سرمایه گذاری مدیریت

در دانشگاه McMurry با، قدرت در دست دانش آموزان ما قرار داده است. این مفهوم در دانش آموز منحصر به فرد برنامه صندوق سرمایه گذاری مدیریت ما به نمایش گذاشت. این برنامه آموزشی برجسته تعداد نخبگان از دانش آموزان که مدیریت یک صندوق به ارزش $ 1،000،000 تشکیل شده است.

هیئت امنا McMurry با 1،000،000 $ از وقف دانشگاه اختصاص داده شده به صندوق نمونه کارها از حقوق صاحبان سهام داخلی، به طور کامل مونتاژ و مدیریت توسط دانشجویان McMurry با کسب و کار. هنگامی که به این رشته دو ترم از کلاس های مالی در سطح ارشد پذیرفته، دانش آموزان سهام برای خرید تحقیق، تصمیم گیری برای خرید یا فروش سهام، و ارائه یافته های خود را به همکلاسی های خود را.

هیچ جایگزینی برای این نوع از ارزش، "دنیای واقعی" تجربه برای دانش آموزان علاقه مند در نمونه کارها و مدیریت سرمایه گذاری و صنعت خدمات مالی وجود دارد.

دانش آموزان McMurry با در لندن

برای تعدادی از سال، دانشکده کسب و کار، در رابطه با دانشکده علوم اجتماعی و دین، کلاس های بین ترم برای دانشجویان McMurry با در لندن، انگلستان ارائه کرده است. یک گروه از دانشجویان و استادان، همراه با اعضای مختلف جامعه، سفر به لندن برای یک تجربه آموزشی همهجانبه. آنها به قبل از شروع ترم بهار.

دانش آموزان McMurry با می توانید دو کلاس برای حداکثر شش ساعت اعتبار است. دوره های کسب و کار ارائه شده است مدیریت بین المللی و بازاریابی بین المللی. البته دین، وسلی در لندن، ارائه شده است، همراه با یک دوره تاریخ، روم لندن.

دانشکده کسب و کار ترتیب بازدیدکننده داشته است سایت به شرکت در منطقه لندن، و دانش آموزان انجام تحقیقات در این شرکت ها قبل از سفر. در طول بازدیدکننده داشته است سایت، دانشجویان و استادان با نمایندگان شرکت، که را ارائه و پاسخ به سوالات از دانشجویان و استادان را تامین کند. تورهای تسهیلات اغلب در سایت بازدیدکننده داشته است گنجانده شده است. این سایت بازدیدکننده داشته است در نتیجه برنامه ریزی قابل توجه و برنامه ریزی بین دانشکده کسب و کار و نمایندگان شرکت.

دانش آموزان McMurry با کسب و کار و استادان ساخته اند بازدیدکننده داشته است سایت به شرکت های زیر: Whole Foods Market را، بریتیش ایرویز، Acorne، PLC، و لوید.

در طول تور خود را از Whole Foods Market را در کنزینگتون، دانش آموزان کسب و کار و اعضای هیات علمی با مدیر بازاریابی برای فروشگاه ملاقات کرد، همراه با یکی دیگر از اعضای تیم بازاریابی. دانش آموزان در مورد چالش های یک شرکت داخلی در حال گسترش به یک بازار بین المللی شنیده می شود، و چگونه غذاهای مجموع مسائلی مانند حساسیت به قیمت و وفاداری به نام تجاری مواجه است.

بریتیش ایرویز ستاد در فرودگاه هیترو محل یکی دیگر از بازدید از سایت کسب و کار بود. دانش آموزان با یک نماینده BA که بینش به طور کلی به صنعت هواپیمایی، و همچنین به موضوعات خاص مربوط به بریتیش ایرویز ارائه ملاقات کرد. بخشی از بحث مربوط به فرمت های اخیر شرکت هواپیمایی از خدمات مستقیم بین لندن و آستین، تگزاس، و عواملی که به این تصمیم وارد شد.

با کمک دکتر علامت گذاری به عنوان ماهی، عضو سابق هیئت علمی McMurry با بازاریابی که در حال حاضر در انگلستان ساکن، دانشجویان و استادان دفاتر Acorne، PLC، یک شرکت واقع در خارج از لندن است که متخصص در بازاریابی تجربه سفر کرده بود. با مجوز خود را به استفاده از نام ویرجین در انگلستان، آنها کسب و کار به بازار کسب و کار و مصرف کننده برای کارت های هدیه و کوپن که خریدنی برای تجربیاتی مانند بالونی هوای گرم، کلاس پخت و پز با سرآشپزها مشهور، و رانندگی با ماشین های عجیب و غریب هستند را توسعه داده اند . مدیر در شرکت مدل کسب و کار خود را برای دانش آموزان است.

برای سال های بسیاری، دانش آموزان McMurry با اند قادر به مشاهده لوید، بزرگترین بازار بیمه در جهان بوده است. این یک فرصت فوق العاده برای دانش آموزان را به تجربه یک کسب و کار 325 ساله که به عنوان یک سندیکای به ارائه پوشش بیمه، اغلب برای انواع خطرات که هیچ کس دیگری مطمئن شویم است.

دانش آموزان کسب و کار نیز بازدید عملیات مهم فروشی در لندن، به منظور جلب مقایسه بین آن دسته از رسانه ها و کسب و کارهای مشابه در ایالات متحده است. دانش آموزان در دین و تاریخ دوره های مورد نیاز دوره جداگانه به ملاقات، مانند مناطق کاوش که در آن دیوار روم اصلی است که هنوز قابل مشاهده است.

علاوه بر انجام فعالیت های درس مورد نیاز، دانش آموزان هم به تجربه فرصت های تاریخی و فرهنگی ارائه شده توسط لندن است. دانش آموزان معمولا موزه جنگ امپریال (همچنین سایت از موزه بریتانیا هولوکاست)، موزه بریتانیا، موزه شهر لندن، برج لندن، کلیسای جامع سنت پل، و وست مینستر ابی مراجعه کنید. بسیاری از دانش آموزان خدمات در چپل وسلی در لندن حضور و اجرای برنامه در سالن لندن را ببینید.

کل گروه سفر سفر یک روزه به پاریس، فرانسه ساخته شده، در قطار یورواستار Chunnel. در همان زمان کوتاهی خود را در پاریس، مسافران و طبق آمار یک تور موتور مربی هدایت از شهرستان، با توقف در برج ایفل و موزه لوور، جایی که آنها را دیدم مونا لیزا، بالدار پیروزی، ونوس میلو، و گنجینه های دیگر از مجموعه موزه لوور. گروه سفر همچنین یک تور با راهنما از کاخ وست مینستر، که شامل خانه های پارلمان را تجربه کرد.

این سفر دانش آموزان فراهم می کند با یک فرصت برای دیدن استفاده از درس کلاس درس خود را در زمینه بین المللی. حتی اگر آن را یک تجربه کوتاه است، تاثیر چنین یک سفر در دانش آموزان ما باید کاسته شود. برای بسیاری از دانش آموزان ما، آن را یک فرصت زندگی در حال تغییر است.

طرفداران دانشجویی کسب و کار

یکی از ماموریت های McMurry با هستند را قادر می سازد تعالی در سراسر جامعه دانشگاه. در دانشکده کسب و کار، برتری را می توان در تیم ما از طرفداران دانشجویی کسب و کار دیده می شود. عملکرد کلاس درس، دانشگاه و مشارکت جامعه، ابتکار عمل فردی، و توانایی به عنوان یک عضو تیم عملکرد: این گروه از دانش آموزان کسب و کار توسط دانشکده کسب و کار در معیارهای مانند نامزد شده است. آنها با فرصت های اضافی به شبکه با هیئت مشورتی دانشکده کسب و کار، فارغ التحصیلان محترم و دانش آموزان آینده نگر ارائه شده است.

سهامداران کسب و کار

سهامداران کسب و کار یک باشگاه که توسط دانش آموزان در مدرسه کسب و کار ایجاد شده است. آنها میزبانی رویدادهای کسب و کار، کسب و کار مانند ناهار بحث (BLT)، را سخنرانان مهمان به دانشگاه، و ارائه اطلاعات برای مشاغل تجاری آینده است. این سازمان یک راه بسیار خوبی برای دانش آموزان کسب و کار به شبکه با فارغ التحصیلان و سرگرم کننده است.

فراتر از McMurry با

McMurry با دانشگاه کسب و کار فارغ التحصیلان کار در

 • حسابداری
 • تبلیغات
 • بانکداری
 • کسب و کار
 • امور مالی شرکت
 • کارآفرینان
 • برنامه ریز مالی
 • تحصیلات
 • دولت
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی
 • بانکداری سرمایه گذاری
 • حقوق
 • بازار یابی
 • رسانه های خریداران
 • تحلیلگران تحقیقات بازار
 • مدیر شبکه
 • تحلیلگر برنامه نویس
 • صنایع خدماتی
 • فروشگاه مدیران
 • تحلیلگر سیستم
 • سیستم های مدیریت
 • جهانگردی
Program taught in:
انگلیسی
McMurry University

See 4 more programs offered by McMurry University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019