کارشناسی طراحی داخلی

عمومی

شرح برنامه

این برنامه طراحی شده است برای هدایت دانش آموزان در به تدریج جذب جنبه های خلاق و فنی حرفه ای طراحی داخلی در حالی که در حال توسعه در آنها حساسیت فرهنگی. هدف آن توسعه افراد تحصیل آماده برای دیدار با چالش ها و پویایی عمل طراحی داخلی. آموزش آن ترکیبی از جنبه های نظری و عملی از عمل با تاکید بر توسعه بهینه از مفهوم و مهارت های خلاق دانش آموزان. این طراحی شده است برای پوشش طیف گسترده ای از عملکرد حرفه ای از قبیل: طراحی داخلی، مبلمان و لوازم جانبی طراحی، تجارت تصویری، طراحی تولید، طراحی نمایشگاه، طراحی محوطه سازی داخلی، و طراحی روشنایی. فارغ التحصیلان این برنامه در درجه اول برای تمرین حرفه ای آموزش دیده و یا ممکن است در هر یک از طیف گسترده ای از خدمات طراحی داخلی ذکر شده در بالا تخصص.

اهداف

- به منظور توسعه دانش آموختگان است که می تواند طراحی، ساخت، مدیریت و اصول کسب و کار در دست زدن به طیف گسترده ای از عملکرد حرفه ای مانند طراحی داخلی، مبلمان و لوازم جانبی طراحی، تجارت تصویری، طراحی تولید، طراحی نمایشگاه، طراحی محوطه سازی داخلی، و طراحی روشنایی اعمال می شود. . - به منظور توسعه و همچنین گرد و فرهنگی حساس حرفه ای آماده برای پاسخگویی به چالش و همچنین نگرانی های زیست محیطی با توجه به پویایی عمل طراحی داخلی. - به منظور توسعه طراحان داخلی که مثال خوبی از استانداردهای اخلاقی بالا و پایبندی به ایمنی، بهداشت، نگرانی های زیست محیطی و رفاه عمومی از طریق انطباق با کدها و قوانین مورد نیاز تنظیم.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines.

Founded on January 25, 1925, Mapúa University (formerly Mapúa Institute of Technology) remains the leading technological academic institution and biggest engineering school in the Philippines. اطلاعات محدود