کارشناسی طراحی رسانه ها در طراحی تعاملی

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. کارشناسی طراحی رسانه و متخصص در طراحی تعاملی شما آماده برای خواسته های فنی طراحی وب و صنایع توسعه تلفن همراه. همانطور که شما در طول دوره حرکت، شما با انواع تئوری های طراحی تعاملی و پویا آزمایش می شود و در فرآیندهای طراحی دیجیتال اساسی مانند جلویی توسعه وب، برنامه نویسی تعاملی، و سیستم های مدیریت محتوا غوطه ور است. شما همچنین می خواهید راه حل های طراحی تعاملی در پاسخ به شلوارک خلاق و فنی از صنعت تدبیر.

طراحی تعاملی

فرصتهای شغلی و صنعت

طراحی تعاملی شما اصول در هر دو رابط کاربر و طراحی تجربه کاربر می دهد. دو به شدت پس از مهارت های تخصصی برای جلویی توسعه دهندگان، وب سایت توسعه دهندگان و برنامه موبایل طراحان به دنبال.

شما مهارت های لازم برای یادگیری مفاهیم و فرآیندهای مربوط به افکار، برنامه ریزی و نمونه سازی از راه حل های طراحی تعاملی، و همچنین به عنوان توانایی برای آماده سازی طرح موثر و ارائه تجارب تعاملی هدفمند توسعه.

تمرکز عمده خواهد شد در یادگیری مبتنی بر پروژه از طریق توسعه طراحی تعاملی و راه حل های فنی در پاسخ به شلوارک خلاق و فنی قرار می گیرد.

مسیرهای شغلی عبارتند از:

  • طراح وب
  • توسعه جلویی
  • توسعه نرم افزار تلفن همراه
  • کاربر برنامه نویس رابط

نمای کلی دوره

سال 1

شما به نظریه ها و اصول روش های طراحی تعاملی با تمرکز بر هدف محور، پلت فرم اگنوستیک و طراحی تجربه کاربر معرفی شده است.

تمرکز عمده خواهد شد در یادگیری مبتنی بر پروژه از طریق توسعه طراحی تعاملی و راه حل های فنی در پاسخ به شلوارک خلاق و فنی قرار می گیرد.

سال 2

از طریق ترکیبی سخنرانی ها، کار گروهی و بحث شما را به طراحی تعاملی از نقطه نظر تاریخی معرفی شده است. شما همچنین واژگان و درک درستی از نگرانی های طراحی تعاملی به تجزیه و تحلیل بهتر کار و پاسخ به شلوارک خلاق توسعه. این دانش به عمل به عنوان بخشی از جزء استودیو قرار داده است.

سال 3

از طریق کار بر روی نمونه کارها نهایی خود را، بر روی نقاط قوت خاص خود را و نقاط ضعف، مهارت های خود، تبلیغاتی منعکس و توسعه آگاهی از اینکه چگونه شما می توانید به صنعت به عنوان یک حرفه ای مناسب است. این کمک می کند تا به شما برای پروژه کپ استون آماده: تمرین مبتنی بر تحقیق و اشتغال آینده است.

مطالعه در آدلاید

رسانه ها مدرسه طراحی با دانشگاه تورنس استرالیا همکاری برای ارائه یک انتخاب از برنامه برنده جایزه ما در استرالیا. دانشگاه تورنس استرالیا، اولین دانشگاه جامع استرالیا در بیش از 20 سال باز می شود، خواهد شد ارائه دوره های رسانه طراحی مدرسه در دو مکان های هیجان انگیز: سیدنی، نیو ساوت ولز و آدلاید، استرالیای جنوبی. این درجه از علاقه خاص به دانشجویانی که می خواهند برای به دست آوردن مدرک تحصیلی خود را در یک دوره کوتاه تر از زمان، به عنوان دانشگاه تورنس استرالیا ارائه می دهد دانش آموزان فرصت به تکمیل مدارک خود را در سرعت در دو سال، سه.

مطالعه در سن دیگو

رسانه ها مدرسه طراحی شده است با همکار برنده جایزه دانشگاه طراحی، NewSchool معماری و طراحی در سن دیگو، USA همکاری، دوره آموزشی طراحی رسانه برنده جایزه ما در شهرستان های مشهور برای استقبال از فن آوری های دیجیتال و خلاق است. واقع در همان شهرستان به عنوان یاد کامیک-کان بینالمللی سن دیگو، کارشناسی علوم در طراحی رسانه به دانش آموزان مهارت های خلاق و فنی مورد نیاز برای ورود به صنعت بازی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications اطلاعات محدود
اوکلند , سن دیگو , میلان , بانکوک , آدلاید + 4 بیشتر کمتر