کارشناسی طراحی متخصص در طراحی افکار

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

teym

ژنراتور ایده را درک مسائل جهانی و می خواهد به آنها به بحث بنشینند. آنها جالب فکری، بسیار مشترک و خوب در ارتباط هستند. محقق طراحی به عنوان بخشی از یک تیم چند رشته به شناسایی نیازها و الزامات، تعریف استراتژی و حل مشکلات برای مشتریان کار می کند.

مسئولیت شامل؛ برنامه ریزی نوآورانه، طراحی و اجرای فعالیت های تحقیقاتی از جمله مصاحبه های مردم نگارانه، تجزیه و تحلیل رقابتی، تحقیقات سازمانی و تست قابلیت استفاده، تجزیه و تحلیل نتایج و سنتز یافته های پژوهش به الزامات طراحی و اهداف و برقراری ارتباط بینش از تحقیقات به مشتریان برای اطمینان از راه حل های طراحی بالقوه برای کسب و کار آن ارائه و کاربران شخصی به طور یکسان.

اشتغال می شود در استودیو طرح تاسیس، محیط های کاری و به عنوان یک مشاور مستقل که با پروژه های افکار و طرح های توسعه یافت.

 • مواد مصرفی هزینه سال 1 تنها (+ -R1000) ** برآورد
 • ارزیابی مستمر در پروژه بر اساس
 • ارسالی دیجیتال و نمونه کارها چاپ در 2 و 3 سال
 • سال های پایانی تحصیلات تکمیلی در دسامبر
 • نامزد درجه می تواند در رفتن به برای تحصیلات تکمیلی ارسال در انتظار آنها با نرم افزار و ورود الزامات موسسه مربوطه اعمال می شود.
 • برنامه های ما با کیفیت تضمین شده و استاندارد در تمام دانشگاه ها Inscape ملی است.
 • شما می توانید برای کارشناسی ما از برنامه طراحی در هر دانشگاه ثبت نام برای تکمیل در سال 1 خود را.
 • دانش آموزانی که به برخی از برنامه های مدرک تخصصی پذیرفته ممکن است مورد نیاز برای تکمیل مطالعات سال 2 و 3 خود را در یکی دیگر از دانشگاه تخصصی Inscape.

آنچه در دوره شامل

 • مک بوک * اختیاری
 • تبلت Wacom
 • مجوز نرم افزار (به عنوان در هر مورد نیاز برنامه)
 • کتاب های درسی تجویز
 • سال 1 تجهیزات هنر مقدماتی
 • اشتراک کتابخانه آنلاین
 • راهنماهای مطالعه دیجیتال و دروس
 • اتصال به اینترنت

محروم

 • مواد مصرفی ماهانه
 • دوربین دیجیتال

اطلاعات دوره سال 1

طراحی اساسی سال 1 - مهارت های طراحی

 • توسعه مهارت های طراحی اساسی برای ایجاد طراحی زرنگ و دانا متفکران منتقد.
 • در حال توسعه بنیادی مهارت های طراحی، مواد اولیه و آگاهی ساخت، دیجیتال ساخت تصویر، ارتباطات، نرم افزار و مهارت های رهبری به ایجاد طراحان به خوبی گرد برای هر صنعت طراحی مناسب است.
 • در حال توسعه آگاهی از ماهیت یکپارچه طراحی، پیشبرد تفکر منحصر به فرد از دانش آموزان ما.
 • معرفی تقدیر برای تاریخچه طراحی.
 • ایجاد بلوک های ساختمان های اساسی برای حل خلاق.

اطلاعات دوره سال 2

نظم و انضباط خاص 2 سال - دانش طراحی

 • نظم و انضباط دانش خاص خواهد شد با مطالعه انسان محور طراحی، طراحی اطلاعات و مطالعات اجتماعی با تمرکز ویژه بر تغییر اجتماعی و نوآوری افزایش یافته است. روش افکار مانند: روش های علمی؛ اصول نوآوری؛ چرخه 4 مرحله Liedtka و تولید، توسعه و آزمایش ایده به یک پایه محکم در افکار امن. تحقیقات بیشتر در طراحی کاربردی و مطالعات فرهنگی از جمله تفسیر فرهنگی پوشش داده خواهد شد.
 • استفاده از نظریه به درک درستی از مطالعات رفتار انسان از جمله رفتار مصرف کننده، هوش هیجانی و پویایی گروه تمرین. استفاده از افکار روش ها، فرآیندها، تکنیک ها و سازه ها را به تفکر طراحی، تفکر و تجزیه و تحلیل سیستم فرآیندهای بحرانی امن. افکار نیز در علم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها، و پژوهش متمرکز شده است. سنتز اطلاعات کلیدی است و برنامه ریزی پروژه از جمله عناصر اخلاق کار، تصمیم گیری، یادگیری مستمر، نقش ها و مسئولیت و دستورالعمل های زیر مهارت های ضروری است که توسعه خواهد شد. مدیریت دانش و همچنین جنبه های نمونه سازی پوشیده شده است.
 • پیشبرد مهارت های نرم افزار و دانش فنی از طریق یک دوره کامل در ارائه بصری با استفاده از برنامه نرم افزاری است که ترویج مهارت های ارائه کلامی. تجهیز نامزدها با داده های اولیه گرفتن برنامه ها و ارتباطات گرافیک از طریق استفاده از برنامه های نرم افزاری تولید ایجاد و ویدئو دادهنمایی. بازیابی داده ها از طریق مدیریت کارگاه های آموزشی یک ابزار افکار ضروری است.
 • توسعه درک درستی از کسب و کار از طراحی از طریق آگاهی از مطالعات کسب و کار تخصصی پوشش جامعه مدرن و اقتصاد، زمینه کسب و کار مدرن، کسب و کار در جامعه، مدل های مختلف کسب و کار و عملکرد. مطالعات بیشتر در طراحی سازمانی، معماری و فرهنگ خواهد برای شرایط کسب و کار مربوطه و در حال حاضر کمک به داوطلبان پیاده سازی مدیریت موثر تغییرات آماده کند.

اطلاعات دوره سال 3

تخصص سال 3 - سبک طراحی

 • در حال توسعه یک سبک افکار امضا با درک طراحی دگرگون، مدیریت طرح و مدیریت استراتژیک است. ژنراتور ایده توانایی برای تمرین تفکر مفهومی و تفکر میان رشته ای و دیدگاه جهان بیان می شوند. مطالعات بیشتر در تجزیه و تحلیل و استقرایی تجزیه و تحلیل توانایی های تفکر خلاق خود را امن.
 • توسعه دانش و متخصص مهارت های پیشرفته با تشکیل یک آگاهی اولیه و درک درستی از روانشناسی صنعتی، جهانی شدن، مطالعات اجتماعی، تاثیر اجتماعی و اجتماعی و اقتصاد است. استخدام علوم داده ها از طریق تجسم داده ها در ارتباط موثر کمک خواهد کرد. موضوعات هوش کسب و کار، طراحی محصول و پیاده سازی، طراحی و اجرای خدمات و استراتژی های نوآوری استراتژیک خواهد شد بیشتر پرداخته شده است.
 • آگاهی از آخرین فن آوری طراحی و نوآوری از طریق عمل در نرم افزار کمک در گرفتن را از طریق داده های پیشرفته داده ها گرفتن مهارت ها و نرم افزار بررسی کمک با گرفتن داده های تحلیلی و تجسم است.
 • توسعه درک درستی از دستورالعمل ها و اصول مربوط به در حال اجرا یک کسب و کار طراحی. ترویج چشم انداز کسب و کار، ماموریت و ارزش را فارغ التحصیلان اعتماد به نفس و دانش 'برای شروع طرح های طراحی خود را بر اساس دانش بنیادین توسعه استراتژیک، استراتژی های بازاریابی، اهمیت نام تجاری و مدیریت امور مالی.

اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی طراحی درجه (B.DES)

این سه سال مدرک تحصیلی تمام وقت تولید طراحان حرفه ای مجهز برای یک شغل با ارزش در طراحی. دانشجویان واجد شرایط می توانید طراحان به عنوان تاریخ و تمرین و یا مطالعه نسبت به درجه افتخارات. از آنجا که این صلاحیت جهانی است، آن را به رشته های مختلف طراحی، از جمله طراحی مد، طراحی داخلی، طراحی گرافیک، طراحی چند رسانه ای، طراحی جواهرات، طراحی صنعتی، طراحی محصول، طراحی فضایی، تحقیقات طراحی، نوشتن و طراحی برای محیط زیست اعمال .

به طور سنتی، در زمینه های مختلف طراحی و آموزش و پرورش طراحی هم جدا شده اند. مدارس آموزش عالی دولتی و خصوصی تمام انواع مدارک ارائه داده اند. کارشناسی ما از صلاحیت طراحی راستا استانداردهای صنعت و آموزش طراحان زیر دستورالعمل رایج است. آن نیز حداقل استانداردهای مدتها در انتظار برای طراحان از تمام رشته ها.

طراحی در سطح جهان به عنوان یک حرفه شناخته شده است. در سراسر جهان، طراحان مورد نیاز به حداقل یک مدرک سه سال. Inscape ارائه می دهد کارشناسی طراحی درجه با صلاحیت مشترک و تخصص از طریق دروس.

سال اول کارشناسی طراحی یک پایه در تفکر طراحی، ساختار و ارتباط تصویری، عکاسی، مطالعات مواد، ساخت تصویر و تاریخ طراحی، مطالعات ارتباطات، رهبری و تفکر و نرم افزار منحصر به فرد شامل اصول اولیه در محصولات Adobe فراهم می کند. ما عاشق که دانش آموزان ما در کنار مشتاق طراحان از رشته های دیگر یاد بگیرند. این نوع از قرار گرفتن در معرض ضربات چشم انداز طراحی یک دانش آموز باز و گسترده ای می آموزد ارتباط و تناسب از نظر راه حل های طراحی در دنیای کسب و کار.

در پایان سال اول، دانش آموزان ملزم به انتخاب جریان انتخاب خود را به عنوان یک تخصص انتخاب شغل خود در آینده است. دانش آموزان ما عاشق این واقعیت است که آنها یک سال کامل برای تبدیل شدن به طور کامل در دنیای طراحی را مستحکمتر میکند. آنها به این واقعیت گواهی که زمانی که آنها تصمیم نهایی خود را در مورد تخصص انتخاب شده بودند که این کار را با اعتماد به نفس و کاملا آگاه است.

سال دوم و سوم شدید. هر یک از جریان تخصص با دانش و مهارت های فنی مورد نیاز این رشته مربوطه بسته بندی شده. دانش آموزان ما با این حال، به خوبی در سال اول تهیه و به سال از مجهز با توانایی تفکر انتقادی و به طور موثر اعمال خود را وارد کنید. میزان موفقیت ما شهادت به این واقعیت است که رویکرد منحصر به فرد ما برای طراحی آموزش، کار می کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Inscape believes in offering value driven products to ensure the diverse growth of the creative sector and industry at large. We have an established institutional culture that is unique to Inscape and ... اطلاعات بیشتر

Inscape believes in offering value driven products to ensure the diverse growth of the creative sector and industry at large. We have an established institutional culture that is unique to Inscape and its students. Our culture is built on a value system that encourages quality, authenticity and relationships. We strive for this to be reflective in all areas of our institution. اطلاعات محدود
کیپ تاون , دوربان , راهنمایی , پرتوریا + 3 بیشتر کمتر