کارشناسی علوم رایانه

عمومی

شرح برنامه

در دنیایی که دستگاههای محاسباتی در حال تبدیل شدن به اهداف بیشتر در همبستگی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستند، منطقی است که فعالیت دانشمندان کامپیوتر به نقش روزافزونی در تعریف جامعه فردا تبدیل شود. با توجه به این می توان به رسمیت شناختن اینکه تصمیمات فنی در مورد توسعه نرم افزار و سخت افزار نیز تصمیمات اخلاقی، سیاسی و فلسفی هستند، از زمان استفاده از هر دو سخت افزار و نرم افزار، نقش دیکته ای در نحوه همکاری و درک خودمان به صورت جداگانه و به عنوان یک جامعه ایفا می کند.

دانش کامپیوتر در York St John University متعهد به توسعه فارغ التحصیلان کارآفرینی با مهارت های فنی، حرفه ای و کارآفرینی است که سازمان های معاصر باید با این واقعیت در حال ظهور جدید مبارزه کنند. تمرکز این برنامه برای فارغ التحصیلان با درجه های خوب و مهارت های مرتبط با قابلیت استخدام در آینده است. این برنامه برای کسانی است که مایل به توسعه سیستم هایی هستند که نیازهای دنیای واقعی را برآورده می کنند. برنامه علمی کامپیوتر دانش آموزان را با آموزش دقیق در مهارت های محاسباتی اصلی شامل محاسبات ارائه می دهد؛ هوش مصنوعی و تعامل انسان و کامپیوتر. با این کار، دانش آموزان نیز به مدرسان طراحی پایه آموزش می دهند تا توانایی خود را برای حمل پروژه ها از طریق مفهوم به تحقق بخشیدن به آنها افزایش دهند.

در علوم کامپیوتر ما به تدریس در مقیاس انسانی معتقدیم. بنابراین ما به طور قاطع اندازه های کلاس ما را کوچک نگه می داریم. بزرگترین اندازه کلاس ما در منطقه 30 دانش آموز است، اما برخی از آنها می توانند به اندازه 5 دانش آموز برای فعالیت های تخصصی باشند. ما دارای ساعتهای تماس نسبتا بالا است، به این معنی که دانش آموزان ما تعداد زیادی از کارکنان علمی و فنی را در ارتباط با برنامه تحصیلی خود مشاهده می کنند. ما این کار را انجام می دهیم زیرا می دانیم که کیفیت تعامل بین کارکنان و دانشجویان می تواند تأثیر مشخصی روی توانایی دانش آموزان در یادگیری و رشد در زمینه انتخابی خود داشته باشد. فارغ التحصیلان ما بهترین تبلیغات ما هستند و بنابراین ما می خواهیم آنها بهترین فرصت برای کشف زمینه علم کامپیوتر و شناخت پتانسیل واقعی خود را داشته باشند. دانش کامپیوتر در York St John جامعه پرورش دهنده است و ما از کسانی که کنجکاو در مورد ما می آیند برای آمدن و پیدا کردن بیشتر استقبال می کنیم.

تمرکز این برنامه بر روی قابلیت دسترسی به آینده شماست. بنابراین شما یاد خواهید گرفت که سیستم های نرم افزاری را که نیازهای واقعی کسب و کار و سازمانی را برآورده می کنند یاد بگیرند. شما اصول علم کامپیوتر را مطالعه خواهید کرد، کار بر روی تمرینات عملی و فعالیت هایی که به شما در درک و توسعه نرم افزار های کامپیوتری کمک خواهد کرد. ماژول قرار دادن کار به شما این امکان را می دهد که از این مهارت ها در محیط حرفه ای استفاده کنید. شما در مورد شبکه ها، قابلیت استفاده و تکنیک های توسعه سیستم معاصر یاد خواهید گرفت. سال آخر شما بر روی یک پروژه نهایی سال متمرکز خواهد بود، در حالی که موضوعات پیشرفته ای مانند سیستم های توزیع شده و نحوه مدیریت یک سیستم نرم افزاری بزرگ مدیریت می شود.

مشخصات برنامه

اطلاعات بیشتر در این دوره در مشخصات برنامه موجود /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingاست . لطفا توجه داشته باشید که مشخصات برنامه مربوط به محتوای دوره است که در حال حاضر توسط دانش آموزان در دانشگاه مورد مطالعه است. برای برنامه های جدید، مشخصات برنامه قبل از شروع دوره بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

پشتیبانی آموزشی

York St John University به سختی کار می کند تا محیطی جامع برای همه دانش آموزان ایجاد کند. ما برای /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingخدمات دانش آموزان در طول تحصیل، انواع /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingخدمات آموزشی را ارائه می دهیم.

شرایط ورود

حداقل شرایط ورود برای این دوره عبارتند از:

96 - 112 امتیاز UCAS امتیاز

3 GCSEs در کلاس C یا بالاتر (یا معادل آن) از جمله زبان انگلیسی و ریاضی

برای ورود به سال 2017، UCAS تغییرات نقاط تعرفه خود را محاسبه کرده است. /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingنقاط تعرفه خود را محاسبه کنید.

هزینه ها و بودجه

برای تحصیل در مقطع کارشناسی با ما، شما باید هزینه تحصیل برای دوره خود را پرداخت کنید. چقدر هزینه می کنید بستگی دارد که آیا شما یک انگلستان هستید یا نه

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه سال تاسیس و / یا سالن گذاری را با بازدید از صفحات مشاوره مالی وب سایت ما کسب کنید.

ممکن است هزینه های اضافی نیز در طول تحصیلات شما وجود داشته باشد، از جمله هزینه مسکن.

هزینه تحصیل

انگلستان

هزینه تحصیل در York St John University ، استرالیا، York St John University .

هزینه های تحصیلی ممکن است در سال های آینده به تورم باشد.

بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) 2018 - 19

هزینه تحصیل در York St John University یونگ برای ورود به سال 2018 به مدرک کارشناسی، 12،500 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است.

هزینه های تحصیلی ممکن است در سال های آینده به تورم باشد.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingهزینه های بین المللی

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. اطلاعات محدود
یورک , لندن + 1 بیشتر کمتر