کارشناسی علوم رایانه

عمومی

شرح برنامه

هدف از گروه علوم کامپیوتر این است که افراد را با درک مفاهیم نظری و عملی متخصصین علوم کامپیوتری درک کنند. دانش آموزانی که این برنامه را تکمیل می کنند، آماده تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی می باشند و یا به جایگاه هایی که شامل مهندسی نرم افزار، برنامه ریزی فنی و کاربرد کامپیوتر و فن آوری های مرتبط با مشکلات در یک صنعت مانند امنیت کامپیوتر، طراحی و مدیریت شبکه و طراحی وب می باشد.


سه رشته در برنامه کارشناسی علوم رایانه وجود دارد:

 • تمرکز دانش کامپیوتر: این غلظت در درجه اول برای دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر دارند، طراحی شده است. با این حال، مناسب است برای هر دانش آموز که هدف آن درک اصول علم کامپیوتر است.
 • شبکه های کامپیوتری و غلظت امنیت: این غلظت برای تهیه دانش آموزان برای اشتغال در یک زمینه مرتبط با امنیت کامپیوتر طراحی شده است.
 • تمرکز فناوری اطلاعات: این غلظت طراحی شده است تا دانش آموزان را برای اشتغال شامل توسعه وب و طراحی و نگهداری شبکه های کامپیوتری آماده سازد.


مزایای برنامه

برنامه های علمی کامپیوتر در شمال شرقی، از طرف رقبا به روش های مختلفی متفاوت است. Northheastern هر دو دوره های روزانه و شبانه را ارائه می دهد و به ویژه برای کسانی که مشغول به کار تمام وقت هستند. تماس با استادان بیشتر است، زیرا اساتید خود مسئول تمام درجه بندی ها و همه ی کمک های اضافی هستند - ما برای دوره های آموزشی ما TA نداریم. بخش های کلاس ما کوچک است که همچنین اجازه می دهد تا برای توجه بیشتر از استاد. در نهایت، آموزش و پرورش ما یکی از مقرون به صرفه ترین در اطراف است.

برخی از مزایای برنامه ما عبارتند از:

 • توان مالی
 • اندازه کلاس کوچکتر
 • کلاس های روزمره و شبانه دسترسی
 • تماس بیشتر با استادان واقعی


گزینه های شغلی

مهارت های حاصل از تکمیل مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر از شمال شرقی شامل مهارت های حل مسئله، تفکر تحلیلی، مهارت های برنامه نویسی کامپیوتر، تکنیک های الگوریتم و تجزیه و تحلیل ریاضی برنامه های کامپیوتری است. اینها مهارتهایی هستند که برای هر یک از شغلهای احتمالی زیر برای یک رشته علوم رایانه لازم است:

 • مهندس نرم افزار
 • متخصص امنیت کامپیوتر
 • حرفه ای شبکه های کامپیوتری
 • مدیر پروژه IT
 • توسعهدهنده وب


الزامات یادگیری

چهل و هشت ساعت کارهای رایانه ای شامل حداقل 36 ساعت دوره های 300 سطح. دانش آموزان نیز باید از شرایط دانشگاه برای مدرک لیسانس آگاه باشند. دانشجویان انتقال باید حداقل 24 ساعت اعتبار از دوره های علوم کامپیوتر 300 سطح در شمال شرقی را انجام دهند و تمام الزامات اصلی را برآورده کنند.

دانش آموزانی که قصد دارند مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر را دنبال کنند، باید بر روی تکمیل حسابداری II برنامه ریزی کنند و توصیه می شود که در جبر خطی درس بخوانند.

دوره های مورد نیاز:

NO SUBSTITUTIONS اجازه داده شده برای دوره های اصلی.

تمرکز دانش کامپیوتر:


این غلظت در درجه اول برای دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر دارند، طراحی شده است. با این حال، مناسب است برای هر دانش آموز که هدف آن درک اصول علم کامپیوتر است.

دوره های مورد نیاز


شبکه های کامپیوتری و تمرکز امنیتی:


این غلظت طراحی شده است تا دانشجویان را برای اشتغال در یک زمینه مرتبط با امنیت کامپیوتر آماده کند.

دوره های مورد نیاز


تمرکز فناوری اطلاعات:


این تمرکز به منظور آماده سازی دانش آموزان برای اشتغال شامل طراحی وب و طراحی و نگهداری شبکه های کامپیوتری طراحی شده است.

دوره های مورد نیاز
آخرین به روز رسانی اکتبر 2018

درباره این دانشگاه

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and d ... اطلاعات بیشتر

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and diverse community of scholars who are as serious about their education as you are. اطلاعات محدود