کارشناسی علوم کامپیوتر

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی علوم کامپیوتر


علوم کامپیوتر شامل طیف گسترده ای از زمینه های محاسبات، از مبانی نظری به دولت از هنر، توسعه تکنولوژی در سیستم های بزرگ مقیاس و شبکه، سیستم های هوشمند، برنامه نویسی تلفن همراه و اینترنت و بیشتر. دانش آموزان در رشته علوم کامپیوتر grounding جامد در برنامه نویسی، تجزیه و تحلیل الگوریتم ها و طراحی، توسعه سیستم، مدیریت اطلاعات و امنیت کامپیوتر دریافت خواهید کرد.علوم کامپیوتر عمده دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای کشف بسیاری از علاقه مناطق از لحاظ تئوری، نرم افزار و سخت افزار، که شامل ریزپردازنده و معماری کامپیوتر، گرافیک کامپیوتری، سیستم های پایگاه داده، سیستم های توزیع شده، شبکه های کامپیوتری، تحلیل عددی، سیستم عامل، زبان های برنامه نویسی ، مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی، از جمله انبار داده ها و استخراج معادن، و مدیریت فن آوری اطلاعات.


فرصت های شغلی


فرصت های شغلی برای رشته های علوم کامپیوتر شامل کار برای دانشگاههای تحقیقاتی، تحقیق و توسعه صنعتی آزمایشگاه، نرم افزار و خدمات کامپیوتر شرکت های کوچک و بزرگ و دیگر سازمان ها، مانند کسب و کار، سازمان های دولتی، موسسات مالی و شرکت های مراقبت های بهداشتی که مردم نیاز با تخصص در وب توسعه، طراحی رابط، مسائل امنیتی و محاسبات تلفن همراه.

شرایط پذیرش


برای متقاضیان به طور منظم


متقاضیان باید دبیرستان (M.6) گواهی یا معادل آن به عنوان صادر شده توسط وزارت آموزش و پرورش، تایلند کامل است.
نمره TOEFL از 79 یا بالاتر، نمره IELTS (گروه آموزشی) 6: متقاضیان باید صلاحیت انگلیسی نشان می دهد.0 یا بالاتر، نمره SAT1 1650 با نمره ریاضی حداقل 580.


متقاضیان باید برای یک معاینه نوشته شده است از جمله انگلیسی (ITP TOEFL و نوشتن)، ریاضیات، علوم عمومی و امور جاری بنشینم. اگر آنها موفق با آزمون کتبی هستند، آنها خواهد شد برای مصاحبه دعوت شده است.


توجه: متقاضیانی که زبان انگلیسی مهارت های کافی برای پذیرش فوری ممکن است توصیه شود برای تحصیل در مرکز آمادگی برای زبان و ریاضیات (PC) نیست. متقاضیانی که با موفقیت کامل مورد نیاز PC واجد شرایط برای پذیرش به طور منظم برنامه مطالعه MUIC در سه ماهه شرح زیر خواهد بود. MUIC نیز ارائه می دهد یک "برنامه زبان انگلیسی فشرده" البته برای دانش آموزان آماده سازی خود را امتحان ورودی انگلیسی در کالج است.


برای متقاضیان بین المللی


نامزدهای بین المللی علاقه مند ممکن است 3 بار در سال از طریق بخش پذیرش اعمال می شود. متقاضیان باید در حال حاضر به دبیرستان را تمام آموزش دبیرستانی یا معادل آنها به عنوان توسط وزارت آموزش و پرورش، تایلند صادر شده است.


اگر مدرسه گواهی / دیپلم است در زبان انگلیسی نیست، ترجمه رسمی انگلیسی از سند باید چیده شده و در تایلند به وزارت آموزش و پرورش فرستاده به دیدن اگر آن را قابل قبول است.


داوطلبانی که زبان مادری نه به زبان انگلیسی هستند باید برای ارسال نمره TOEFL (IBT نمره حداقل 79 با نمره حداقل 25 در نوشتن) یا نمره IELTS (6.0 یا بالاتر با نوشتن 6.0) یا نمره SAT (1650 با امتیاز ریاضی 580 یا بالاتر).


هنگامی که نامزد رسما به عنوان دانش آموزان تمام وقت پذیرفته شده است، لازم است تا آنها برای نوشتن به زبان انگلیسی و آزمون قرار دادن ریاضی به منظور نشستن برای دیدن که سطح آنها می توانند برای ثبت نام کنید.

برنامه زمانبندی برنامه

برای متقاضیان بین المللی (سال تحصیلی 2013-2014)

اولین ورود

دوره نرم افزار

1 مه - 30 ژوئن، 2013

اطلاعیه عضویت

2013 ژوئیه 29

آموزش آغاز می شود

2013 سپتامبر 16

ورود دوم

دوره نرم افزار

1 اوت - 30 سپتامبر، 2013

اطلاعیه عضویت

2013 نوامبر 4

آموزش آغاز می شود

2014 ژانویه 6

سوم ورودی

دوره نرم افزار

دسامبر 1،2013 - 2014 ژانویه 31

اطلاعیه عضویت

2014 فوریه 17

آموزش آغاز می شود

2014 آوریل 21

نکته:

همه دانش آموزان تمام وقت جدید در خارج از کشور باید به دفتر پذیرش گزارش دهید.

برنامه نرم افزار معرض تغییر است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

در ماه مارس سال 1986 شورای دانشگاه Mahidol رسما از تشکیل یک برنامه کارشناسی بین المللی جدید، اولین از نوع خود در یک دانشگاه دولتی، تعیین شده که در آن زمان به عنوان رشته دانشجویان بین المللی (ISDP) تای ... اطلاعات بیشتر

در ماه مارس سال 1986 شورای دانشگاه Mahidol رسما از تشکیل یک برنامه کارشناسی بین المللی جدید، اولین از نوع خود در یک دانشگاه دولتی، تعیین شده که در آن زمان به عنوان رشته دانشجویان بین المللی (ISDP) تایید شده است. شش ماه بعد، در ماه سپتامبر از l986، برنامه اول کلاس خود از دانش آموزان استقبال کرد. آغاز یک متواضع بود - به عنوان بیشتر آغاز معمولا. امکانات در طبقه دوم از مو علوم اجتماعی و علوم انسانی ساختمان، واقع شده است با 45 دانش آموز، دو تمام وقت و 20 نفر مربی پاره وقت، کارکنان پشتیبانی چهار نفره، هفت ارائه عمده در علوم و سفر مدیریت صنعت - و فراوانی از امید و عزم و اراده. در طول سال های اولیه خود را ISDP رشد و رونق گرفت، به طوری که آن را در نهایت مورد نیاز امکانات مجزا خود را دارد. در سال 1992 رسما ISDP اختصاص داده شده ساختمان جدید آن است، که 486 دانش آموزان جایگزین، و معرفی دو رشته اضافی در مدیریت کسب و کار و علوم و صنایع غذایی. سال 1996 یک نقطه عطف مهم تشکیل شده است. با تایید شورای دانشگاه Mahidol، ISDP رسما معرفی شد Mahidol کالج بین المللی دانشگاه (MUIC)، به آن وزن و قد و قامت یک دانشکده. دو سال بعد، یک مجتمع شش طبقه به منظور تطبیق بیش از 1،000 دانش آموزان به پایان رسید. سبک جدید مدیریتی، علاوه بر گسترش ارائه دانشگاهی، کارآموزی اضافی، از جمله Salaya غرفه هتل و مرکز آموزش، برنامه پیش دانشگاهی و تشکیل دفاتر که خطاب به هر دو دانشجویان و فارغ التحصیلان نیازهای معرفی شد. در طول سال های بعد، تحولات اضافی در دانشگاهی، مناظر فیزیکی و اجتماعی کالج وجود دارد: ثبت نام دانش آموزان در حال افزایش، برنامه های جدید بزرگ، ترویج یک برنامه تبادل دانشجو پر جنب و جوش و گسترش بیشتر امکانات فیزیکی آن، از جمله هشت گسترش سطحی. پس از 26 سال، در حال حاضر ارائه می دهد MUIC 19 رشته در مقطع کارشناسی و 22 افراد زیر سن قانونی در هنر، علوم و مدیریت، همراه با دو برنامه مدرک کارشناسی ارشد، برای حدود 3،200 دانش آموزان است. علاوه بر این، کالج پیش بینی ثبت نام دانش آموزان و حتی بیشتر در آینده است. آن را به تازگی راه اندازی ساخت و ساز از یک ساختمان جدید، در سال 2015 تکمیل شود. با این علاوه بر جدید MUIC قادر به جا دادن تا 4،000 از دانش آموزان خواهد بود. رویارویی با چالش های نظم نوین جهانی ما ادامه انعطاف پذیری و نوآوری است. این سفر که بیش از دو دهه پیش آغاز شد از بیش از عنوان کالج بین المللی دانشگاه Mahidol همچنان به ارتکاب منابع و انرژی کامل خود را به دستیابی به تعالی علمی است که به دور. برای اطلاعات بیشتر، لطفا تماس بگیرید: آقای Nutthaboon Pornratthanacharoen ایمیل شما: nutthaboon.por@mahidol.ac.th پاسخ: +66818286209 اطلاعات محدود