در هولت، شما بیش از یادگیری اصول کسب و کار و کسب مدرک کارشناسی خود را انجام خواهد داد. به شما خواهد آموخت که دیدن دنیا را متفاوت است.

در هولت، رویکرد ما به یادگیری دانشگاهی بر دانش است که رهبران فردا باید طرز فکر جهانی و روحیه کارآفرینی قرار گرفته اند. رویکرد متمایز ما طراحی شده است به منظور ترویج هر دو، تمرکز بر روی مطالعه کسب و کار در بین المللی، زمینه دنیای واقعی. این یک محیط آکادمیک هیجان انگیز است که به طور مستمر به چالش خواهد و الهام بخش شما ایجاد می کند.

bbaint01

چه چیزی باعث هولت منحصر به فرد

این برنامه کارشناسی در دانشکده کسب و کار بین المللی هولت است بر خلاف هر مدرک کارشناسی دیگر شما ممکن است با توجه.

با گرد هم آوردن افراد، فرهنگ ها و ایده های جدید از سراسر جهان، هولت شما فراهم می کند با یک تجربه منحصر به فرد آموزشی جهانی و دگرگون شونده است.

دیدگاه چند فرهنگی

در این بین المللی، محیط یادگیری مشارکتی شما در پس زمینه و تجارب همسالان خود را متنوع قرعه کشی و یادگیری برای دیدن جهان از طریق یک لنز واقعا جهانی است.

همکلاسی جهانی خود را

هر سال، هولت به دنبال ثبت نام یک کلاس های دریافتی متنوع از سراسر جهان است. در محوطه دانشگاه، شما هم ملاقات و همکاری با دانش آموزان دیگر که طیف گسترده ای از تجارب، دیدگاه ها، و منافع.

شما به محض اینکه شما آنها را ملاقات دانشجویان هولت را تشخیص دهد. آنها پرشور، کنجکاو، و مصمم هستند. آنها جالب و جذاب می باشد. و آنها را از جمعیت پیروی نمی کنند، چرا که آنها مشغول جعل راه خود را.

اگر چه دانش آموزان ما از سراسر جهان آمده است، آنها را به اشتراک DNA همان:

  • علاقه به جهان
  • یک ذهن باز
  • روح جسورانه
  • عقل خلاق
  • نگرش مدبر

برنامه تحصیلی

هر کجا که شما انتخاب می کنید برای تحصیل در هولت، آن چیزی است که در سراسر دانشگاه جهانی ما ثابت است کیفیت و دقت کارشناسی ما از برنامه درسی مدیریت کسب و کار است.

در هولت، شما اصول کسب و کار جهانی استاد در حالی که داشتن آزادی به دنبال احساسات خود را و به دست آوردن تجربه ارزشمند در دنیای واقعی. شما همچنین می خواهید با چیدن یکی از پنج رشته اصلی به مطالعه در عمق تخصص.

کسب مدرک خود را

برنامه درسی مقطع کارشناسی کسب و کار ما شامل دوره در آموزش و پرورش عمومی و توسعه رهبری، کسب و کار اصلی، دروس اختیاری، و عمده خود را - به اوج خود رسید در یک پروژه کاپستون.

شما 120 اعتبار کسب کنید برای تکمیل مدرک کارشناسی خود را. اعتبار واحد اساسی برای اندازه گیری پیشرفت درجه حداکثر دانشگاه های آمریکا است. دوره های منحصر به فرد در هولت به طور کلی ارزش 3 واحد، و شما حداقل 30 اعتبارات هر سال به دست آورند.

چگونه شما می توانید ظرف مدت سه سال تحصیلات تکمیلی:

  • کسب درآمد تا 12 اعتبارات اضافی هر سال از طریق برنامه های تابستانی ما است.
  • بسته به نظام آموزش متوسطه در کشور خود، شما ممکن است خود را در درجه هولت تا 30 اعتبارات تعیین سطح پیشرفته شروع می شود.
  • اگر شما برای ما علمی تعالی آهنگ واجد شرایط، شما می توانید دوره های اضافی در طول سال تحصیلی است.
  • اگر شما در حال انتقال به هولت از دانشگاه دیگری، شما می توانید تا 60 واحد مقدماتی با شما را تا.

تجربه کسب و کار در دنیای واقعی

از کارآموزی با ارزش به دست در پروژه برای مشتریان واقعی، شما به طور مداوم به چالش کشیده می شود برای قرار دادن یادگیری در کلاس درس خود را در عمل در هولت.

شما به دست آوردن مربوطه، تجربه عملی و توسعه مهارت های ارتباطی و چقرمگی روانی مورد نیاز برای موفقیت در بازار جهانی امروز است.

مسیر تعالی دانشگاهی

در هولت، دانش آموزان با استعداد ترین آکادمیک طیف وسیعی از مشوق ها و فرصت ها برای پیشرفت درجه شتاب داده می شود.

اگر شما در دستیابی به نتایج برجسته در سال اول خود را از مطالعه، شما می تواند واجد شرایط برای فرصت های بورس تحصیلی اضافی و دوره منحصرا برای دانش آموزان برتری علمی.

دوره های ترکیبی

اگر هدف دانشگاهی خود را به یک مدرک کارشناسی ارشد، برنامه درسی انعطاف پذیر ما این امکان را برای کسب مدرک کارشناسی خود را مدیریت بازرگانی و بازرگانی بین فقط در چهار سال.

دانشگاه جهانی هولت است

به عنوان دانشجوی هولت، به شما این فرصت را به پاسخ برخی از پویا ترین و شهرستانها بین المللی خانه جهان را داشته باشد.

به دست آوردن یک دیدگاه جهانی بی نظیر زندگی و تحصیل کسب و کار در لندن، سان فرانسیسکو، بوستون، شانگهای، دبی، و در پردیس Ashridge املاک ما در انگلستان

چهار کشور، یک درجه جهانی

هر سال تحصیلی، شما لندن، سان فرانسیسکو، و در سال 2018 در بوستون، را انتخاب کنید به عنوان دانشگاه در منزل شما. در طول تابستان، شما این فرصت را به خود را غرق در یک فرهنگ کسب و کار جدید شما به عنوان کسب اعتبار بیشتر به سمت مدرک خود را در دانشگاه هولت در سراسر جهان است.

دقت از این دوره آموزشی و شور و شوق از استادان ما باقی می ماند همان را انتخاب کنید هر کجا که می برای تحصیل در هولت. این باعث می شود برای انتقال به طور کامل بدون درز بین دانشگاه جهانی ما است.

هزینه و کمک های مالی

هولت به ارائه آموزش کسب و کار با کیفیت بالا که ارزش زندگی طولانی برای سرمایه گذاری خود را فراهم می کند متعهد است. کمک به شما درک دقیقا همان چیزی آموزش و پرورش خود هزینه خواهد شد، و چه گزینه کمک های مالی خود را، هدف ما است.

ما یک رویکرد شخصی برای کمک به شما را در درک گزینه های کمک های مالی به شما در دسترس، بدون توجه به آنچه کشور شما را از ارائه. در تماس است و ما می توانیم از منابع موجود مورد بحث برای کمک به صندوق آموزش و پرورش خود را.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
50,950 USD
دانشگاه لندن است. 36450 $ سان فرانسیسکو محوطه دانشگاه.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اوت 2019

سپتامبر 2019