کارشناسی مدیریت کسب و کار: غلظت در بازاریابی

عمومی

شرح برنامه

دانشگاه ایالتی سن فرانسیسکو

دانشکده کسب و کار

دانشکده کسب و کار از هشت بخش تحت نظارت رؤسای ساخته شده است. بخش عبارتند از: حسابداری، علوم تصمیم گیری، امور مالی، مدیریت مهمان نوازی، سیستم های اطلاعاتی، کسب و کار بین المللی، مدیریت، و بازاریابی.

اهداف اصلی دانشکده کسب و کار در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو به عبارتند از:

  • ارائه دانش آموزان در رشته مدیریت کسب و کار با یک پایه در مفاهیم اساسی و شیوه های جامعه کسب و کار، و با تخصص ویژه در یک یا بیشتر از تخصص از عمل، به منظور آماده سازی آنها به فکر خلاقانه و قضاوت انتقادی به ورزش در تصمیم گیری کسب و کار؛
  • دانش آموزان با یک درک کلی از پایه و فلسفه های جامعه کسب و کار؛
  • تشویق یک رابط مستمر با جامعه کسب و کار به منظور پاسخ به نیازهای آموزشی آن جامعه؛
  • تشویق دانشکده حرفه ای فعالیت های توسعه طراحی شده برای ارائه خدمات به تمامی بخش های کسب و کار و آموزش و پرورش برای کسب و کار از طریق تحقیقات علمی و نشر، پژوهش و نشر، آموزش جامعه و خدمات (سمینارها و مشاوره شامل غیر قابل انتشار، تحقیق اختصاصی، به عنوان مثال) استفاده شود، و خود آموزش و پرورش و یا مطالعه طراحی شده برای بهبود دانش کسب و کار و تخصص است.

کارشناسی مدیریت کسب و کار

کارشناسی مدیریت کسب و کار شامل دوره های هسته اولیه و یک منطقه تمرکز. به جز برای BUS 682 و 690، دوره های هسته ای ذکر شده در زیر باید توسط پایان سال سوم به پایان رسید. دوره های خاص برای مناطق غلظت توسط بخش در صفحات زیر ذکر شده است. دانش آموزانی که در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر به دست آورده ممکن است بخواهید در ورود به MBA یا MSBA به جای اخذ مدرک لیسانس دوم است.

کارشناسی علوم در مدیریت کسب و کار، نیاز به حداقل 120 واحد فارغ التحصیلی. عمده شامل 6 واحد از دروس پیش نیاز و 63 واحد از دروس بالا و پایین تقسیم در کسب و کار، اقتصاد، رشته اصلی و انتخابی.

غلظت در بازاریابی

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. غلظت در بازاریابی آماده کردن دانش آموزان برای فرصت های شغلی در شرکت های کسب و کار، سازمان های غیر انتفاعی، و یا سازمان های دولتی. این برنامه یک پایه اساسی مفاهیم کسب و کار و شیوه های، و همچنین دوره های تخصصی در تبلیغات، خرده فروشی، مدیریت فروش، بازاریابی اینترنتی، و تحقیقات بازاریابی فراهم می کند. فرصت های شغلی را می توان در فروش و مدیریت فروش، تحقیقات بازاریابی، مدیریت محصول / نام تجاری، مدیریت خرده فروشی، تبلیغات، بازاریابی، روابط عمومی، فروش دولت، و سازمان های غیر انتفاعی در بر داشت.

تمام دوره غلظت باید بر اساس یک نامه درجه گرفته شده است. دانش آموزان باید حداقل معدل 2.0 در تمام دوره غلظت است.

آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... اطلاعات بیشتر

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. اطلاعات محدود