Read the Official Description

نمای کلی دوره

اگر شما اهداف خود را در یک حرفه در مدیریت قرار داده اید، مطالعه مدیریت کسب و کار نقطه شروع عالی است، ارائه فرصت برای توسعه مهارت های عملی خود و ایجاد ارتباط با جامعه کسب و کار.

توسعه مهارت ها و دیدگاه های مدیریتی، در عین حال کسب تجربه با ارزش در موقعیت های مدیریتی. فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور و / یا یادگیری زبان، بدون گسترش دوره خود و یا تجربه عملی در یک سال در صنعت را در نظر بگیرید. در پایان موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان مدرک CMI سطح 5 در مدیریت و رهبری را به دست خواهند آورد.

کسب مدرک عمومی در مدیریت کسب و کار در سال 1، سپس مطالعه موضوعات تخصصی مدیریت در سال های 2 و 3. جنبه های کلیدی این برنامه توسعه مهارت های مدیریتی برای افزایش قابلیت های استخدام. در کنار کلاس ها، یک چارچوب توسعه حرفه ای ادامه می یابد که مهارت های عملی خود را توسعه می دهد و به شما در ایجاد ارتباط با جامعه کسب و کار کمک می کند.

دانش آموزان ما در مسابقات کسب و کار شرکت کرده اند، هم در انگلستان و هم در اروپا، نقش خود را به عنوان محققان دانشجویی و به عنوان بخشی از مطالعات خود از چندین سازمان در انگلستان و اطراف آن بازدید کردند. انتظار میرفت که 140 ساعت کار در طول دوره شما انجام شود.

مشخصات برنامه

اطلاعات بیشتر در این دوره در مشخصات برنامه موجود است . لطفا توجه داشته باشید که مشخصات برنامه مربوط به محتوای دوره است که در حال حاضر توسط دانش آموزان در دانشگاه مورد مطالعه است. برای برنامه های جدید، مشخصات برنامه قبل از شروع دوره بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

پشتیبانی آموزشی

York St John University به سختی کار می کند تا محیطی جامع برای همه دانش آموزان ایجاد کند. ما برای خدمات دانش آموزان در طول تحصیل، انواع خدمات آموزشی را ارائه می دهیم.

شرایط ورود

حداقل شرایط ورود برای این دوره عبارتند از:

96 - 112 امتیاز UCAS امتیاز

3 GCSEs در کلاس C یا بالاتر (یا معادل آن) از جمله زبان انگلیسی

برای ورود به سال 2017، UCAS تغییرات نقاط تعرفه خود را محاسبه کرده است. نقاط تعرفه خود را محاسبه کنید.

هزینه ها و بودجه

برای تحصیل در مقطع کارشناسی با ما، شما باید هزینه تحصیل برای دوره خود را پرداخت کنید. چقدر هزینه می کنید بستگی دارد که آیا شما یک انگلستان هستید یا نه

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه سال تاسیس و / یا سالن گذاری را با بازدید از صفحات مشاوره مالی وب سایت ما کسب کنید.

ممکن است هزینه های اضافی نیز در طول تحصیلات شما وجود داشته باشد، از جمله هزینه مسکن.

هزینه تحصیل

انگلستان

هزینه تحصیل در York St John University ، استرالیا، York St John University .

هزینه های تحصیلی ممکن است در سال های آینده به تورم باشد.

بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) 2018-19

هزینه تحصیل در York St John University یونگ برای ورود به سال 2018 به مدارس ابتدایی، لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد 12،500 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است.

هزینه های تحصیلی ممکن است در سال های آینده به تورم باشد.

هزینه های بین المللی

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by York St John University »

Last updated June 19, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,500 GBP
قیمت سالانه برای دانشجویان بین المللی
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019