کارشناسی مشاوره انسانی

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی مشاوره انسانی

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

بررسی اجمالی

ارائه یک مسیر برای تبدیل شدن به یک مشاور حرفه ای، این دوره توسط انجمن مشاوره ملی تایید شده است و بیش از تعداد مورد نیاز ساعت های آموزشی برای اعتباربخشی فردی با انجمن مشاوره و روان درمانی بریتانیا (BACP) فراهم می شود.

رویکرد انسانی به مشاوره نشان می دهد که هر فرد راه منحصر به فردی برای درک و درک دنیای خود دارد که به نوبه خود بر رفتار و رفتار آنها تاثیر می گذارد.

متمرکز بر کمک به مشتریان برای دستیابی به بالاترین پتانسیل، مشاوران انسانی برای آگاهی از تجربه ذهنی فرد تلاش می کنند و به همین ترتیب، انواع سوالاتی که آنها درباره افراد می پرسند، متفاوت از کسانی است که توسط متخصصین که روش های دیگری را می پذیرند متفاوت است.

این دوره از طریق یک مدرسه با تاریخچه 50 ساله روانشناسی انسانی ارائه شده است، این دوره از طریق تحقیق در رویکردهای یادگیری انسانی و تجربی توسعه یافته است و بر این باور است که مردم از طریق انعکاس در تجربه رشد می کنند.

جزء اصلی این نوع آموزش مشاوره، توسعه خودآگاهی است که ظرفیت شما را برای پاسخگویی به مشتریان با آگاهی افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که استفاده از خودتان همیشه در خدمت نیازهای مشتریان خود است نه شما خود . بنابراین شما ملزم به شرکت در درمان شخصی خود در کنار مطالعات خود خواهید بود تا درک تجربه از منظر مشتری داشته باشید.

شما توسط مشاوران واجد شرایط و روانپزشکان تدریس خواهید شد و تجربه عملی خود را از طریق آموزش مهارت های مهارت های گوناگون، گروه های تمرین مهارت و ارائه مشاوره تحت نظارت ایجاد خواهید کرد. شما بیش از تعداد لازم ساعت آموزش برای مجوز رسمی BACP کامل خواهید کرد.

"تمام تدریس در مورد کاربرد عملی و ارتباط با مشاوره در دست انجام بود. برای من، این یادگیری را جالب تر کرد و آن را به زندگی آورد، زیرا می توانستم واقعیت آنچه را که در درس و زندگی ام یاد می گرفتم ببینم به طور کلی ما به ندرت طول می کشد بیش از حد به سادگی گوش دادن به نشستن. در عوض، ما اغلب در بحث گروه کوچکی، تفکر شخصی تحریک و فعالیت های خلاقانه، که به طور مستقیم مربوط به یادگیری است.

فیل راد، کارشناسی مشاوره انسانی

سال اول

اولین سال از این دوره به شما یک بنیاد نظری و عملی جامع ارائه می دهد که شما را به تمرین مشاوره انسانی معرفی می کند و شما را برای پذیرش سال دوم خود آماده می کند. شما باید حداقل 20 ساعت درمان شخصی خود را انجام دهید یا در کنار گروه مطالعاتی خود در گروه پیشرفت احساسی در دانشگاه شرکت کنید. در پایان سال، قبل از شروع یک مشاوره تحت نظارت، نیاز به ارزیابی آمادگی برای تمرین دارید. ما برگزاری نمایشگاه در بهار برگزار می شود، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم به شرکای قرار دادن ما صحبت کنید. مسئولیت شما این است که با ارائه راهنمایی از معلم شخصی خود، قرار بگیرید

سال دوم

بر اساس رویکرد شخصیتان، سال دوم شما شامل 150 ساعت آموزش در فیس بوک در یک ماژول تک هسته ای است که یکی از معیارهای اعتباربخشی فردی BACP است. شما همچنین بایستی برای ادامه درمان شخصی خود یا گروه توسعه دهنده ای که در سال اول شروع به فعالیت کرده اید، همچنان شروع به قرار دادن مشاوره نظارت داشته باشید.

سال سوم

سال آخر شما، شما را قادر می سازد تا ساعات مشاوره خود را تکمیل کنید، یادگیری حرفه ای خود را تقویت کنید و از طریق انتخاب ماژول های اختیاری بیشتر به مناطق متخصص بروید.

لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مدرسه مراجعه کنید.

حقایق کلیدی

 • اعتباردهی شده توسط انجمن مشاوره ملی
 • بیشتر از تعداد مورد نیاز ساعت های آموزشی برای مجوز رسمی BACP تکمیل کنید
 • مشاوران و روانپزشکان با تجربه که در طیف وسیعی از مناطق از جمله نوجوانان و نوجوانان، اعتیاد و جنسیت تجربه می کنند
 • به دست آوردن مهارت های عملی و افزایش قابلیت اشتغال خود را با قرار دادن قرار دادن ارزیابی به عنوان بخشی از درجه خود را
 • 4 در انگلستان و 24 در جهان برای آموزش و پرورش با توجه به رتبه بندی جهانی دانشگاه QS در موضوع 2018

شرایط ورود

سطوح A: BBB در موضوع مربوطه یا شواهدی از مدارک یا تجربه قابل مقایسه است

اگر شما سطوح A یا سایر مدارک رسمی را نداشته باشید، باید مدارکی از توانایی شما برای تحصیل در این سطح، از جمله CV کامل ارائه دهید.

همه متقاضیان باید حداقل 10 ساعت در یک دوره مقدماتی در زمینه مشاوره شرکت کنند و یا تجربه قابل مقایسه دیگر را داشته باشند.

همه متقاضیان باید دو ارجاع را که به طور خاص در مورد توانایی شما برای انجام این دوره است را ارائه دهند و در صورت لزوم به هر تجربه ای از این موضوع مراجعه کنند. فرم مرجع را دانلود کنید

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.5 (شامل 6.0 در نوشتن)

برای جزئیات بیشتر در مورد سایر آزمونهای زبان انگلیسی و شرایط پذیرش، لطفا صفحه الزام ورودی ما را ببینید .

اگر نیاز به پشتیبانی بیشتری دارید تا مهارت های زبان خود را به سطح مورد نیاز برسانید، ممکن است بتوانید در یک دوره پذیرش در مرکز آموزش زبان انگلیسی که توسط شورای بریتانیا برای تدریس زبان انگلیسی در انگلیس مورد تایید است شرکت کنید.

دانش آموزانی که با موفقیت دوره دوره پذیرش را به سطح مورد نیاز می رسانند، می توانند بدون رعایت آیلتس یا معادل آن به دوره دوره انتخاب شده خود ادامه دهند.

متقاضیان بین المللی

برای اطلاعات خاص کشور از جمله شرایط ورود، اطلاعات تماس و نمایندگان، به وب سایت ما مراجعه کنید . اگر برای تحصیل به ویزا نیاز دارید، دانشگاه می تواند تمام اطلاعات و مشاوره ای را که لازم دارید ارائه دهد.

دانش آموزان بالغ

در دانشگاه ناتینگهام، ما یک جامعه ارزشمند از دانش آموزان بالغ داریم و از سهم خود در جامعه دانشجویی گسترده تر قدردانی می کنیم. شما می توانید اطلاعات مفیدی در راهنمای ما برای دانش آموزان بالغ پیدا کنید .

مدارک جایگزین

روند پذیرش ما به رسمیت شناخته شده است که متقاضیان دارای تجارب متفاوتی هستند و ممکن است Pathways مختلف آموزشی را دنبال کنند. لطفا برای جزئیات بیشتر صفحه مدارک جایگزین را ببینید.

سیاست پذیرش انعطاف پذیر

دانشگاه ناتینگهام به رسمیت شناختن تجربه متفاوتی از متقاضیان و Pathways آموزشی خود، از یک سیاست پذیرش انعطاف پذیر استفاده می کند . ما ممکن است بعضی از متقاضیان پیشنهاد کمتری نسبت به تبلیغات ارائه دهیم، بسته به شرایط شخصی و آموزشی آنها. لطفا اطلاعات و سیاست های پذیرش دانشگاه را ببینید .

یادداشت برای متقاضیان

ما به دنبال دانش آموزانی هستیم که توانایی و انگیزه برای بهره گیری از دوره های ما دارند و سهم ارزشمندی را به مدرسه و دانشگاه می دهند. با توجه به درخواست شما، ما شاهد شواهدی خواهیم بود که شما قادر خواهید بود به اهداف برنامه مطالعه و رسیدن به استانداردهای مورد نیاز برسید.

ماژول ها

زیر نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما در تاریخ انتشار ارائه می کنیم اما در نظر گرفته نشده است و یا به عنوان یک فهرست قطعی از ماژول هایی که در هر سال در دسترس می باشند، به تفصیل و / یا تکیه نمی شود. با توجه به گذشت زمان بین شروع دوره و سال های پس از آن دوره، ماژول ها ممکن است به دلیل پیشرفت های برنامه درسی تغییر کند و اطلاعات ماژول در این پروانه فقط برای اهداف پیش بینی شده ارائه می شود.

ساله یک ساله یک ماژول

ماژول هسته

 • آگاهی و ارتباط 1
 • آگاهی و ارتباطات 2
 • چالش رشد فردی
 • مقابله با تغییر
 • مشاوره و رشد شخصی
 • فرهنگ مشاوره
 • مسائل قدرت و سرکوب

سال نمونه دو ماژول

ماژول هسته

 • بنیاد اخلاقی و حرفه ای
 • تئوری توسعه انسانی و روانپزشکی
 • نظریه و تمرین شخصیتی
 • درمان شخصی و توسعه شخصی
 • نظارت بر مشاوره و مطالعه موردی

سه سال ماژول معمول سال

ماژول هسته

 • مشاوره انسانی مقایسه ای
 • تثبیت توسعه حرفه ای
 • ادغام توسعه شخصی

ماژول های اختیاری

 • جنسیت و جنسیت
 • درمان کوتاه تمرکز شده بر روی راه حل
 • درک تروما
 • کار با غم و اندوه

قرار دادن

طراحی شده برای کمک به مهارتهای مورد نیاز برای تمرین به عنوان یک مشاور حرفه ای، این دوره شامل قرار گرفتن تحت نظارت است که به عنوان بخشی از مطالعات شما نیاز دارید. ما برگزاری نمایشگاه در بهار برگزار می شود، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم به شرکای قرار دادن ما صحبت کنید. مسئولیت شما این است که با ارائه راهنمایی از معلم شخصی خود، قرار بگیرید.

ممکن است لازم باشد قبل از شروع کار خود چک DBS را چک کنید. در صورت نیاز به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش، شما بایستی یک بیانیه را امضاء کنید تا موافقت خود را انجام دهید.

طراحی دوره به این معنی است که شما تا به حال حداقل برای حرفه ای ثبت نام به عنوان مشاور بعضی از سازمان های حرفه ای تحت برنامه مدیریت حرفه ای استانداردها حداقل مورد نیاز است. شما همچنین تمام الزامات تحصیلات برای مجوز رسمی BACP و بعضی از الزامات عملی را تا زمان تحصیلتان تکمیل خواهید کرد.

شغل

فارغ التحصیلان این دوره می تواند طیف وسیعی از Pathways ، از جمله ایجاد تاثیر در جامعه توسط داوطلب شدن در یک سازمان مشاوره ای در بخش سوم، پیشرفت در تحصیلات تکمیلی در مشاوره یا کار اجتماعی ، کار در مدارس، کالج ها، مراکز خیریه و مراکز توانبخشی یا در نهایت راه اندازی یک عمل خصوصی

این دوره در هر دو مورد نیاز آموزشی و توسعه شخصی برای مجوز رسمی BACP مطابقت دارد ، هرچند فارغ التحصیلان باید پس از اتمام مطالعات خود، به ایجاد تجربه مشاوره خود به سطح مورد نیاز خود ادامه دهند. روش درخواست و ارزیابی دقیق است و اعتباربخشی تضمین شده حتی اگر شما تمام الزامات اعلام شده را رعایت کنید.

مشاوره حرفه ای بسیار پرطرفدار است، اما مهم است که متوجه شویم که موقعیت های مشاغل پرداخت شده و تمام وقت نادر است و بنابراین رقابت برای این نقش ها بسیار زیاد است. تمرین خصوصی برای ایجاد مشکل است و اغلب منبع درآمد غیرقابل اعتماد است. راه اندازی عملیات خصوصی نیاز به تجربه قابل توجهی از کار بالینی تحت نظارت و درمان شخصی و می تواند یک گزینه بیشتر در حرفه شما باشد.

انجمن های حرفه ای

ncs-lo

مدرک ما اخیرا توسط انجمن مشاوره ملی اعطا شده است که دانشجویان کم هزینه عضویت در یک بدن حرفه ای و انتقال صاف به وضعیت ثبت نام معتبر در فارغ التحصیلی. تمام کارفرمایان در حال حاضر به دنبال مشاوران هستند که در ثبت نام حرفه ای هستند. برای به حداکثر رساندن انتخاب، دوره همچنین الزامات آموزش و پرورش را برای اعتباربخشی فردی با انجمن مشاوره و روان درمانی بریتانیا (BACP) و 200 ساعت به سمت نیازهای عملی فراهم می کند.

اشتغال و متوسط ​​شروع حقوق و دستمزد

100٪ از دانشجویان مقطع کارشناسی از دانشکده تربیت بدنی در طول شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار خود را تضمین کرده یا تحصیل کرده اند. میانگین دستمزد شروع شده 16،000 پوند با بالاترین مقدار 17،700 پوند بود.

مقاصد شناخته شده از تمام وقت کارشناسی ارشد خانوار 2016/17. حقوق براساس ميانه آن افرادي است که در انگلستان مشغول به تحصيل هستند.

پشتیبانی حرفه ای و مشاوره

تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه ناتینگهام، نوعی مهارت و تجربیات را به شما ارائه می دهد که در هر شغلی ارزشمند خواهد بود، هر کدام از مسیرهایی که تصمیم می گیرید.

در طول زمان خود با ما، خدمات حرفه ای و استخدامی ما می تواند با شما کار کند تا مهارت های استخدامی بیشتری را بهبود بخشد؛ کمک به برنامه های کار یا دوره، جستجو برای قرار دادن شرایط مناسب کار و برگزاری رویدادها برای نزدیک شدن به طیف وسیعی از کارفرمایان احتمالی.

نگاهی به صفحه شغل ما برای بررسی کلیه حمایت های فرصت های شغلی و فرصت هایی که ما برای دانشجویان فعلی ارائه می دهیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 22, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
£ 9،250 (UK / EU) - £ 17،550 (بین المللی)
Locations
بریتانیا - Nottingham, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Nottingham, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات