توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

ارائه یک مسیر برای تبدیل شدن به یک مشاور حرفه ای، این دوره توسط انجمن مشاوره ملی تایید شده است و بیش از تعداد مورد نیاز ساعت های آموزشی برای اعتباربخشی فردی با انجمن مشاوره و روان درمانی بریتانیا (BACP) فراهم می شود.

رویکرد انسانی به مشاوره نشان می دهد که هر فرد راه منحصر به فردی برای درک و درک دنیای خود دارد که به نوبه خود بر رفتار و رفتار آنها تاثیر می گذارد.

متمرکز بر کمک به مشتریان برای دستیابی به بالاترین پتانسیل، مشاوران انسانی برای آگاهی از تجربه ذهنی فرد تلاش می کنند و به همین ترتیب، انواع سوالاتی که آنها درباره افراد می پرسند، متفاوت از کسانی است که توسط متخصصین که روش های دیگری را می پذیرند متفاوت است.

این دوره از طریق یک مدرسه با تاریخچه 50 ساله روانشناسی انسانی ارائه شده است، این دوره از طریق تحقیق در رویکردهای یادگیری انسانی و تجربی توسعه یافته است و بر این باور است که مردم از طریق انعکاس در تجربه رشد می کنند.

جزء اصلی این نوع آموزش مشاوره، توسعه خودآگاهی است که ظرفیت شما را برای پاسخگویی به مشتریان با آگاهی افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که استفاده از خودتان همیشه در خدمت نیازهای مشتریان خود است نه شما خود . بنابراین شما ملزم به شرکت در درمان شخصی خود در کنار مطالعات خود خواهید بود تا درک تجربه از منظر مشتری داشته باشید.

شما توسط مشاوران واجد شرایط و روانپزشکان تدریس خواهید شد و تجربه عملی خود را از طریق آموزش مهارت های مهارت های گوناگون، گروه های تمرین مهارت و ارائه مشاوره تحت نظارت ایجاد خواهید کرد. شما بیش از تعداد لازم ساعت آموزش برای مجوز رسمی BACP کامل خواهید کرد.

سال اول

اولین سال از این دوره به شما یک بنیاد نظری و عملی جامع ارائه می دهد که شما را به تمرین مشاوره انسانی معرفی می کند و شما را برای پذیرش سال دوم خود آماده می کند. شما باید حداقل 20 ساعت درمان شخصی خود را انجام دهید یا در کنار گروه مطالعاتی خود در گروه پیشرفت احساسی در دانشگاه شرکت کنید. در پایان سال، قبل از شروع یک مشاوره تحت نظارت، نیاز به ارزیابی آمادگی برای تمرین دارید. ما برگزاری نمایشگاه در بهار برگزار می شود، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم به شرکای قرار دادن ما صحبت کنید. مسئولیت شما این است که با ارائه راهنمایی از معلم شخصی خود، قرار بگیرید

سال دوم

بر اساس رویکرد شخصیتان، سال دوم شما شامل 150 ساعت آموزش در فیس بوک در یک ماژول تک هسته ای است که یکی از معیارهای اعتباربخشی فردی BACP است. شما همچنین بایستی برای ادامه درمان شخصی خود یا گروه توسعه دهنده ای که در سال اول شروع به فعالیت کرده اید، همچنان شروع به قرار دادن مشاوره نظارت داشته باشید.

سال سوم

سال آخر شما، شما را قادر می سازد تا ساعات مشاوره خود را تکمیل کنید، یادگیری حرفه ای خود را تقویت کنید و از طریق انتخاب ماژول های اختیاری بیشتر به مناطق متخصص بروید.

لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مدرسه مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر.

شرایط ورود

سطوح: BBB در یک موضوع مربوطه یا شواهدی از مدارک یا تجربه قابل مقایسه است

اگر شما سطوح A یا سایر مدارک رسمی را نداشته باشید، باید شواهدی از توانایی شما برای تحصیل در این سطح، از جمله CV کامل ارائه دهید.

همه متقاضیان باید حداقل 10 ساعت در یک دوره مقدماتی در زمینه مشاوره شرکت کنند و یا تجربه قابل مقایسه دیگر را داشته باشند.

همه متقاضیان باید دو ارجاع را که به طور خاص در مورد توانایی شما برای انجام این دوره است را ارائه دهند و در صورت لزوم به هر تجربه ای از این موضوع مراجعه کنند. فرم مرجع را دانلود کنید

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.5 (شامل 6.0 در نوشتن)

برای جزئیات بیشتر در مورد سایر آزمونهای زبان انگلیسی و شرایط پذیرش، لطفا صفحه الزام ورودی ما را ببینید .

قرار دادن

طراحی شده برای کمک به مهارتهای مورد نیاز برای تمرین به عنوان یک مشاور حرفه ای، این دوره شامل قرار گرفتن تحت نظارت است که به عنوان بخشی از مطالعات شما نیاز دارید. ما برگزاری نمایشگاه در بهار برگزار می شود، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم به شرکای قرار دادن ما صحبت کنید. مسئولیت شما این است که با ارائه راهنمایی از معلم شخصی خود، قرار بگیرید.

ممکن است لازم باشد قبل از شروع کار خود چک DBS را چک کنید. در صورت نیاز به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش، شما بایستی یک بیانیه را امضاء کنید تا موافقت خود را انجام دهید.

طراحی دوره به این معنی است که شما تا به حال حداقل برای حرفه ای ثبت نام به عنوان مشاور بعضی از سازمان های حرفه ای تحت برنامه مدیریت حرفه ای استانداردها حداقل مورد نیاز است. شما همچنین تمام الزامات تحصیلات برای مجوز رسمی BACP و بعضی از الزامات عملی را تا زمان تحصیلتان تکمیل خواهید کرد.

شغل

فارغ التحصیلان این دوره می تواند طیف وسیعی از Pathways ، از جمله ایجاد تاثیر در جامعه توسط داوطلب شدن در یک سازمان مشاوره ای در بخش سوم، پیشرفت در تحصیلات تکمیلی در مشاوره یا کار اجتماعی ، کار در مدارس، کالج ها، مراکز خیریه و مراکز توانبخشی یا در نهایت راه اندازی یک عمل خصوصی

این دوره در هر دو مورد نیاز آموزشی و توسعه شخصی برای مجوز رسمی BACP مطابقت دارد ، هرچند فارغ التحصیلان باید پس از اتمام مطالعات خود، به ایجاد تجربه مشاوره خود به سطح مورد نیاز خود ادامه دهند. روش درخواست و ارزیابی دقیق است و اعتباربخشی تضمین شده حتی اگر شما تمام الزامات اعلام شده را رعایت کنید.

مشاوره حرفه ای بسیار پرطرفدار است، اما مهم است که متوجه شویم که موقعیت های مشاغل پرداخت شده و تمام وقت نادر است و بنابراین رقابت برای این نقش ها بسیار زیاد است. تمرین خصوصی برای ایجاد مشکل است و اغلب منبع درآمد غیرقابل اعتماد است. راه اندازی عملیات خصوصی نیاز به تجربه قابل توجهی از کار بالینی تحت نظارت و درمان شخصی و می تواند یک گزینه بیشتر در حرفه شما باشد.

انجمن های حرفه ای

مدرک ما اخیرا توسط انجمن مشاوره ملی اعطا شده است که دانشجویان کم هزینه عضویت در یک بدن حرفه ای و انتقال صاف به وضعیت ثبت نام معتبر در فارغ التحصیلی. تمام کارفرمایان در حال حاضر به دنبال مشاوران هستند که در ثبت نام حرفه ای هستند. برای به حداکثر رساندن انتخاب، دوره همچنین الزامات آموزش و پرورش را برای اعتباربخشی فردی با انجمن مشاوره و روان درمانی بریتانیا (BACP) و 200 ساعت به سمت نیازهای عملی فراهم می کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

آخرین به روز رسانی February 18, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ