کارشناسی مهندسی محیط زیست

عمومی

شرح برنامه

مهندسان محیط زیست با مدیریت منابع به روشی پایدار ، سیستم های پیشگیری از آلودگی (P2) و کارآمد انرژی (E2) را برای بهبود کیفیت محیط طراحی می کنند.

این بخش فرصت هایی را برای دانشجویان دوره کارشناسی فراهم می کند تا از طریق کار دوره ای و تحقیق تجربیات یادگیری عملی و دیگری کسب کنند. به عنوان مثال می توان به نمونه برداری و تجزیه و تحلیل هوای محیط داخلی ، آب و فاضلاب ، خاک و سنگ ها و مواد معدنی اشاره کرد.

ویلکس یکی از معدود دانشگاههای کشور است که هم مهندسین محیط زیست و هم دانشمندان یک بخش را در خود جای داده است. این فضای منحصر به فرد مهندسان و دانشمندان با کیفیت بالا را تولید می کند که توانایی پیشرفته ای برای همکاری مشترک با یکدیگر دارند.

در ویلکس ، شما درکی از تأثیر طبیعی و انسانی بر سیاره زمین خواهید یافت. هدف ما این است که مهارت های خود را به عنوان یک متفکر منتقد قوی تقویت کنیم و شما را برای حرفه ای در صنعت ، مشاوره ، غیرانتفاعی ، دولتی یا دانشگاهی آماده کنیم.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental En ... اطلاعات بیشتر

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental Engineering and Earth Sciences, its state-of-the-art labs are designed for flexibility and interdisciplinary research. This promotes creative collaboration where students can work side-by-side with faculty mentors on sophisticated research equipment. اطلاعات محدود