کارشناسی مهندسی مکانیک

عمومی

شرح برنامه

چرا تحصیل در مهندسی مکانیک باختری فناوری؟

برنامه ما ارائه می دهد یک تعادل بسیار خوبی از ترم تحلیلی و کاربردی با تاکید بر تجربه آزمایشگاه عمل گرا. طراحی و تجربه آزمایشگاهی در طول برنامه از مطالعه یکپارچه شده است. آزمایشگاه با تجهیزات تست مرتبط کامپیوتر سنتی و مدرن است که فارغ التحصیلان ما به طور موثر با چالش های صنعت معاصر مواجه آماده مجهز شده است. دانش آموزان است که به خوبی در ریاضی و فیزیک تمایل به لذت بردن از این برنامه است.

برنامه های ما چگونه از برنامه های مشابه در دانشگاههای دیگر است؟

این برنامه نیاز به 134 ساعت ترم کار علمی دقیق برای فارغ التحصیلی. دانش آموزان باید به یک سری از دوره های پی در پی در مناطق مختلف و توسعه مهارت های لازم به مهندسین مکانیک موفق است. وزارت خارجه همچنین یک مسیر فراهم می کند برای رشته مهندسی 2 + 2 هوافضا از باختری که منجر به یک لیسانس علوم در مهندسی هوافضا.

بر اساس این ترتیب، یک دانش آموز در یک درجه BSAE از باختری، می تواند به عنوان یک دانشجوی سال اول باختری فناوری در مهندسی مکانیک شروع و تکمیل دوره های مناسب در چهار ترم قبل از حرکت به باختری.

چه تعاونی فرصت و یا کارآموزی در دسترس هستند؟

دست ها را در تجربه می آید در قالب تعاونی برنامه، کارآموزی و در دانشگاه شغل مطالعه کار. دانش آموزان ممکن است در سال دوم خود را شروع به کار و شرکت در ترم متناوب مدرسه برای حداکثر پنج ترم از تعاونی و یا سه ترم کارآموزی تحت هدایت یک هماهنگ کننده برنامه تمام وقت.

این برنامه همچنین شامل یک سطح ارشد، دو ترم پروژه طراحی طولانی اجباری (ME طراحی سیستم I و II) که در آن دانشجویان بررسی موضوعات جاری و و / یا ساخت ارسال گزارش های تحقیقاتی در کار خود، که برخی از آنها در ملی منتشر شده است مجلات فنی.

چه فرصت برای فارغ التحصیلان در دسترس هستند؟

تحصیل در رشته مهندسی مکانیک دانشجویان آماده برای انواع موقعیت در صنعت، دولت و آموزش و پرورش. فارغ التحصیلان اخیر فرصتهای شغلی در شرکت های بزرگ و کوچک، ملی و بین المللی را دنبال کرده اند و مواضع عبارتند از: مهندس، مهندس زمینه و مهندس طراح. فارغ التحصیلان همچنین با موفقیت درجه کارشناسی ارشد تکمیل شده است.

به منظور آماده سازی دانش آموزان ما برای چالش های دنیای واقعی، بخش مهندسی مکانیک باختری فناوری ارائه می دهد آموزش و پرورش عمل گرا با تاکید قوی بر روی دست در تجربه. ما برنامه معتبر ABET ساختار یافته است به توسعه این مهارت های ارائه دوره های پایه در مهندسی مکانیک از جمله ترمودینامیک، طراحی ماشین، انتقال حرارت، ارتعاشات مکانیکی، سیستم های کنترل و علم مواد.

دوره های آموزشی از جمله انگلیسی، ریاضیات، فیزیک، علوم کامپیوتر، علوم انسانی و علوم مکمل مهندسی عمومی برنامه درسی مهندسی مکانیک و دروس انتخابی فنی در انرژی و سیستم های مکانیکی ارائه شده، دانش آموزان را قادر می سازد تا به دنبال مطالعات پیشرفته در مناطق خود از علاقه.

مهندسین سازندگان هستند و نیاز به توسعه مهارت های تحلیلی و طراحی قوی است. برنامه درسی ما ساختار به طوری که تجربه طراحی معنادار است در چند تا از دوره های مورد نیاز و انتخاب گنجانده شده است. دانشجویان مهندسی مکانیک توسعه این مهارت سیستماتیک توسط اتمام موفقیت آمیز یک سری از دوره های پی در پی در استاتیک، دینامیک، مکانیک مواد، مکانیک سیالات، دینامیک ماشین آلات، طراحی ماشین و مکانیکی طراحی سیستم های مهندسی.

مشکلات باز و مفاهیم طراحی چند راه حل در سراسر برنامه درسی شامل تکالیف طراحی در سیستم های حرارتی و مکانیکی گنجانیده شده است. این فرایند را با مکانیک البته مواد در سال دوم شروع می شود و به اوج می رسد با دوره های طراحی سنگ کتیبه (ME طراحی سیستم I و II) در پایان سال ارشد. دوره های طراحی CAPSTONE دانش آموزان با فرصت به درخواست دانش قبلا به دست آورد در زمینه های ریاضیات، علوم، مهندسی، علوم انسانی، ارتباطات، اخلاق و اقتصاد فراهم می کند.

دانشکده ما نیز به ماهیت پویا از تکنولوژی مدرن که در آن تغییرات اجتناب ناپذیر است و نیاز به فارغ التحصیلان ما به خوبی آماده برای مقابله با این چالش را تشخیص دهد. برنامه درسی مهندسی مکانیک است تحت بررسی مداوم و تغییرات به طور مداوم در پاسخ به نیازهای در حال تغییر از صنعت و بازار کار معرفی شده است.

اهداف برنامه

نتایج برنامه

فارغ التحصیلان این برنامه قادر به کار مهندسی به عنوان حرفه ای یا ادامه تحصیل فارغ التحصیل و مطالعات پیشرفته خواهد بود.

پس از فارغ التحصیلی، آنها قادر به نشان دادن خواهد بود:

 • دانش ریاضیات، علوم و مبانی مهندسی لازم برای یک کار موفق در عمل مهندسی
 • قابلیت شناسایی، تدوین و فرموله و تجزیه و تحلیل مشکلات و توسعه راه حل های مبتنی بر هنجارهای مهندسی استاندارد و شیوه های
 • توانایی بکارگیری مهارت های تحلیلی و خلاقیت خود را به بررسی کفایت یک طراحی و برای بهبود طراحی در صورت لزوم
 • توانایی برای انجام اندازه گیری های مکانیکی؛ جمع آوری، ارزیابی و نتایج تجربی حاضر؛ و طراحی و ساخت آزمایش به منظور بررسی پدیده های مهندسی، از جمله تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها
 • دانش و توانایی استفاده از نرم افزار استاندارد و ابزار محاسبات مناسب به کار خود
 • دانش شیوه های ایمنی در کار تجربی
 • دانش زیست محیطی و محدودیت در عمل مهندسی
 • توانایی به عنوان یک عضو ثمربخش تیم چند رشته ای عمل
 • دانش کدهای حرفه ای و اخلاقی رفتار و مسئولیت
 • توانایی به طور موثر در اشکال شفاهی و کتبی ارتباط برقرار
 • توانایی تشخیص نیاز به و شرکت در آموزش مداوم
 • توانایی برای نشان دادن دانش از مسائل معاصر
 • توانایی کار حرفه ای در سیستم های مناطق حرارتی و مکانیکی از جمله طراحی و اجرای چنین سیستم.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. اطلاعات محدود