کارشناسی هنر در ارتباطات جمعی

American University of Sharjah

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی هنر در ارتباطات جمعی

American University of Sharjah

ما می دانیم آنچه که در صنعت رسانه های جمعی انتظار فارغ التحصیلان به دانستن، بنابراین ما برنامه درسی ما به پاسخگویی به نیازهای بازار را تنظیم کنند.

ما اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ما بهترین آموزش موجود در کشور دریافت در این زمینه و با دولت از هنر، امکانات، اعضای هیات علمی مجرب و با تجربه، و دست در تجربه عملی را فراهم سازد.

ما کارشناسی هنر در ارتباطات جمعی (BAMC) برنامه بر برنامه های مدرک مشابه در بر داشت در ایالات متحده مدل اما اقتباس است تا منعکس کننده ارزش های فرهنگی شرق میانه دادن فارغ التحصیلان ما انعطاف پذیری بسیار زیاد است و استفاده در انتخاب مسیر شغلی خود در حرفه رسانه های جمعی. دسترسی فوری به فرصت های شغلی در شارجه، دبی و ابوظبی منعکس کننده اهمیت رسانه ها در شکل دادن و پوشش رشد قابل توجه از امارات و همچنین منطقه است.

فارغ التحصیلان ما برای ورود فوری به جهان حرفه ای از صنعت رسانه های جمعی آماده شده است. آنها اشتغال موفق در برخی از چاپ پیشرو و رسانه نام های تجاری الکترونیکی در منطقه و فراتر از آن، و همچنین کار فارغ التحصیل دنبال در موسسات پیشرو در سراسر جهان پیدا کرده اند.

پیشنهاد ما دانش آموزان ما این گزینه را به دنبال یک مسیر درجه طور کلی و یا تخصص در یکی از سه غلظت: تبلیغات، روزنامه نگاری و روابط عمومی است. دانش آموزان ممکن است به تخصص در ترکیبی از هر دو نفر از غلظت حرفه ای را انتخاب نمایید.

ما برنامه های ما به طراحی کرده اند:

  • دانش آموزان با grounding کامل در تنوع دیدگاه های موجود در رشته دانشگاهی ارتباط جمعی، در نتیجه پرورش انتقادی و تحلیلی دانش آموزان با توجه به رسانه های جمعی
  • تزیین دانش آموزان با دانش نظری و استراتژیک لازم مورد نیاز از حرفه ای در صنعت رسانه های جمعی
  • آماده سازی دانش آموزان برای موقعیت در صنعت رسانه های جمعی نیاز به درجه بالایی از مهارت فنی
  • مجهز به دانش آموختگان با شایستگی های مورد نیاز به احراز مقام ورود به سطح در زمینه انتخاب خود را از تلاش در صنعت رسانه های جمعی

پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان ما باید قادر باشد:

  • افتراق، بیان و انتقادی از روش غالب کمی و کیفی تحقیق و پارادایم های موجود در رشته ارتباطات جمعی تجزیه و تحلیل و به استخدام این روش های پژوهش در مشاغل حرفه ای خود
  • درک و بیان نقشی که رسانههای جمعی در تولید تجربه روزمره، فرهنگ و اعتقاد، و تجزیه و تحلیل انتقادی محتوای رسانه های جمعی با توضیح ماهیت تولید، معنا و اثرات آن
  • استخدام فن آوری دیجیتال در تولید محتوای رسانه های جمعی برای چاپ، وب و / یا پخش رسانه

ما در وزارت ارتباطات جمعی افتخار موفقیت به دست آمده توسط دانشجویان و استادان ما هستند، و نگاه به جلو به اشتراک گذاری است که موفقیت با شما با کمک به شما در دستیابی به رویاهای خود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
امارات متحده عربی - Sharjah, Sharjah
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
امارات متحده عربی - Sharjah, Sharjah
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات