Read the Official Description

طراحی مجدد انرژی و طراحی محیط زیست یک برنامه منحصر به فرد و نوآورانه است که مطالعات انرژی و طراحی را در ارتباط با تجربیات هنر لیبرال محیطی کالج ادغام می کند.

نسل جدیدی از محققان، معماران، مهندسان و سازندگان به طور کلی به محیط زیست نگاه می کنند. استفاده بیش از حد انرژی و مصرف منابع، این پیشگامان را مجددا بررسی می کند که چگونه خانه ها و محل کارمان را طراحی و ساخت کنیم. اگر به دنبال فرصت هایی در زمینه اقتصاد سبز در حال ظهور هستید، انرژی های تجدید پذیر و طراحی زیست محیطی، زمینه های بازی های جدید هیجان انگیز را فراهم می کنند. صدور گواهینامه جدید انرژی تجدید پذیر و محیط زیست کالج سبز در باز کردن درب ها کمک خواهد کرد.

شما در مورد استراتژی های طراحی زیست محیطی با استفاده از ذهن و دست ها یاد خواهید گرفت و به درک جامع از مصرف انرژی و مسیرهای آینده انرژی پاک تبدیل خواهید شد. برنامه درسی بین رشته ای برنامه، سطح بالایی از انعطاف پذیری را فراهم می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تمرکز خود را در منطقه مورد علاقه خود ایجاد کنند.

کلاسهای متمرکز بر مهارت در مؤسسه تولیدی مجهز، اکتشاف طراحی در استودیوی اختصاصی، شرکت در کارآموزی، سفرهای متعدد و شرکت در پروژه های واقعی در سطح جامعه، اجزای مهم این مهم است. به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه، شما مجهز به استفاده از استراتژی های طراحی زیست محیطی، تجزیه و تحلیل فرصت های انرژی تجدید پذیر، و مهارت های برای راه حل های مناسب و معنی دار است. مسیرهای شغلی بالقوه شامل طراحی محصول، طراحی و ساخت مسکونی، انرژی تجدید پذیر در مقیاس کوچک، انرژی تجدید پذیر در محیط انرژی، سیاست انرژی، و همچنین مطالعه بیشتر در زمینه های مرتبط است.

این مزایا شامل:

  • آموزش توسط کارشناس GMC و کارشناسان برجسته در زمینه های EcoDesign و انرژی های تجدید پذیر
  • برنامه درسی که به شما امکان می دهد تا دانش نظری را با مشارکت در راه حل های دنیای واقعی ترکیب کنید
  • آمادگی برای انواع فرصت های شغلی و تحصیلات تکمیلی در نصب و راه اندازی سیستم های تجدید پذیر، شرکت های طراحی / ساخت و سازمان های حامی.
Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Green Mountain College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019