کارشناسی هنر در حفاظت و مراقبت از حیوانات (ans)

Green Mountain College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی هنر در حفاظت و مراقبت از حیوانات (ans)

Green Mountain College

نگرش ما نسبت به حیوانات مربوط به نحوه خوردن ما، چگونگی زندگی ما و نحوه برخورد با محیط طبیعی و داخلی ما است. جهان نیازمند حامیان متفکر برای حیوانات در زمینه کشاورزی، سیاست، قانون و حفاظت از حیات وحش است.

حفاظت و مراقبت از حیوانات یک حوزه رو به رشد در واکنش به تاثیر انسان بر حیوانات وحشی و خانگی است. این دانش آموزان در خدمت دانش آموزانی هستند که می خواهند اطمینان حاصل کنند که ما تاثیر مثبتی بر جمعیت و افراد حیوانی داشته باشیم. دانش آموزان می توانند مسیر خود را با توجه به جمعیت وحشی، حیوانات خانگی یا حیوانات خانگی انتخاب کنند.

افزایش علاقه به این بزرگ نشان دهنده افزایش نگرانی در مورد منازعات انسان و حیات وحش، استفاده از حیوانات و رفاه حیوانات است. این برنامه بین رشته ای به وسیله اکتشاف تعاملات حیوانی همراه با تأثیرات حیوانات و حیوانات غیر انسانی بر زندگی یکدیگر تاثیر می گذارد و به دانش آموزان در معرض دیدگاه های مختلف از جمله کشاورزی پایدار، مراقبت حیوانات اسیر، فلسفه، زیست شناسی، مدیریت منابع طبیعی، سیاست، و قانون

این مدرک به عنوان یک مدرک لیسانس علوم (برای کسانی که علاقه مند به حرفه های کاربردی علمی مانند مدیریت حیات وحش یا مراقبت های دامپزشکی) و یا مدرک لیسانس هنر (برای دانش آموزان علاقه مند به طیف وسیعی از حرفه ها، از رفاه حیوانات خانگی به حفاظت از حیات وحش است.

کالج سبز کوه دارای منابع محلی زیادی است که از مطالعه حیوانات پشتیبانی می کند. برای مطالعه حیوانات خانگی، این شامل 22 مزرعه Cerridwen مزرعه خود را در محوطه دانشگاه و همچنین جوامع کشاورزی محلی در هر دو ورمونت و نیویورک، از جمله لبنیات محلی و امکانات اسب سواری. برای مطالعه جمعیت وحشی، منابع شامل فرصت های میدانی در محوطه دانشگاه در امتداد رودخانه، حفاظت دین و حوضه چمپلین و حوضه رودخانه هادسون است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 14, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Locations
آمریکا - Poultney, Vermont
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Poultney, Vermont
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات