بررسی اجمالی

سال اول:

اولین سال در رشته ریاضی، اساسا در مورد کشف و الهام است. دانش آموزان در معرض ملاحظات متعدد در مدارس فیلم، تلویزیون یا عملکرد قرار می گیرند و از سال برای شناسایی و تست نقاط قوت و ضعف خود استفاده می کنند.

هیچ محدودیتی در تعداد دروس انتخابی که دانش آموزان ممکن است حضور دارد. گزاره های انضباطی و نتایج حاصل از جاه طلبی شخصی دانشجویان، اخلاق کار و شور و شوق است. با این حال، تدارکات زمان بندی خاص، ترکیب انتخاب رشته و حداقل الزامات ارزیابی می تواند انتخاب دانش آموز را محدود کند.

این گزینه های نظارتی در ترکیب با پنج اجزای دوره تولید و برنامه Assist انجام می شود.

سال دوم:

سال دوم در مورد آجیل و پیچ و مهره صنایع سرگرمی و رسانه ای، به خصوص با توجه به انتخاب های انضباط شخصی است که دانش آموز از سال اول واجد شرایط است.

در حالی که فقط یک حداقل دو رشته برای سال دوم لازم است، این سال با شدت و شدت آن مشخص می شود. سال دوم اغلب به عنوان "اردوگاه بوت" شناخته می شود که در آن نقاط قوت و ضعف مهارت های دانشجویی به حداکثر می رسد.

دانشجویان به عنوان بخشی از انتخاب و تکلیف نهایی خود در یک رشته خاص برای دوره 3 ساله، نیازمند ارزیابی رسمی دوره تولید هستند و نتایج حاصله از نظم و انضباط در زمینه های تخصصی خود را ارائه می دهند.

سال سوم:

سال سوم "سال هنرمند" نامیده می شود. در این سال است که دانش آموزان بیان هنری شخصی خود را در زمینه خاص خود و تعمیق زودهنگام روابط هنری درون گروه همسالان خود توسعه می دهند.

تولید فیلم های تجربی و جشنواره فارغ التحصیلی عمومی در محل سینمای تجاری به عنوان وسیله ای برای دانش آموزان برای نشان دادن و درک چالش ها و فرصت هایی که در هر دو صورت وجود دارد، استفاده می شود. با این حال، این نمایشگاه و ترویج یک روایت دراماتیک 10 تا 12 دقیقه است که به نیازها و خواسته مخاطبان منتخب پاسخ می دهد که آزمون واقعی سال را فراهم می کند. در اینجا این است که دانش آموزان واقعیت ها و کیفیت های احشایی از پاسخ مخاطبان به کار خود تجربه، ایجاد اولین گام رسمی نسبت به خواسته های ایجاد محتوای سرگرمی تجاری برای بازار است.

عواقب

نتایج پروژه ها به عنوان بخشی از جنبه ارزیابی عملی درجه است. در حالیکه دانش آموزان امتحانات کتبی کامل را کامل نمیکنند، مراحل مختلف تکمیل نتایج آنها یک فرایند بررسی است. هر نتیجه به طور خلاصه برای دانش آموزان متفاوت خواهد بود، نه تنها در مورد نحوه پیروی از یک مختصر، بلکه همچنین برای کشف محتوا برای سیستم عامل ها، اهداف و مخاطبان از همه ی دیدگاه ها از جمله روایت، عملکرد، زیبایی شناسی، محیطی و کنترل، متفاوت است.

سال اول:

در سال اول، تمرکز بر محتوای کوتاه روایی برای دستگاه های تلفن همراه، سایت های جریان آنلاین، سرگرمی در هواپیما، محتوای تبلیغاتی برای یک نمایش تلویزیونی مجله، تئاتر الهام گرفته از میراث و یا اجرای زنده موسیقی متناسب با انتخاب مدرسه و نظم و انضباط است.

سال دوم:

نتایج سال دوم عبارتند از روایت های مورد استفاده در بازی، ارتقاء محصول یا خدمات عمومی، پخش زنده تلویزیونی در جشنواره تجربی AFDA و مراسم اهدای جوایز، و یا اجرای صحنه های زنده و یا موسیقی به مخاطبان پردیس. همانطور که دانش آموزان هر ساله پیشرفت می کنند، نتایج آنها در طول فرمت و همچنین در استانداردهای فنی با دسترسی و آموزش در تجهیزات و امکانات بیشتر افزایش می یابد.

سال سوم:

در سال سوم، دانش آموزان در مورد نتایج تدریجی همه در فستیوال های AFDA نمایش داده خواهند شد. نتیجه ی اول ترم یک پروژه آزمایشی است - یا در فیلم، تلویزیون، تئاتر و یا موسیقی. این در سال جاری در جشنواره تجربی در ماه ژوئن نشان داده می شود، یک رویداد "گرم شدن" به جشنواره فارغ التحصیلی سالانه AFDA. ترم دوم بر روی نتایج فارغ التحصیلی در فیلم، تلویزیون، تئاتر و یا موسیقی تمرکز تمرکز می کند. این پروژه ها در مکان های مختلف تجاری و عمومی در نزدیکی محوطه دانشگاه ها در سیستم های نمایشگاه مربوط به فرمت های متنوع مختلف نمایش داده خواهد شد. دانش آموزان در سازمان و ترویج رویداد و همچنین نمایش / عملکرد نتایج خود را برای جذب مخاطبان تجاری خود برای مشاهده و علامت نتیجه که به علامت معاینه خود را شمارش شده است.

الزامات

سال اول: فقط شروع از

حداقل الزام برای ورود به مدرک لیسانس AFDA یک گواهی ملی ارشد (ماتریال) یا گواهی ملی (حرفه ای) با معافیت / پذیرش در رشته کارشناسی یا معادل آن است.

یا دانش آموز ممکن است یک آزمون ورودی در AFDA (مشاهده RPL Process) را بنویسد. آزمون ورودی AFDA یک فرایند انتخاب است که توسط مجلس AFDA تایید شده است. برای دادن نامزد جایگزین به مدرک، می توانید برای امتحان ورودی بنویسید و باید آن را ثبت کنید، توصیه های مربوط به دانش آموز فردی از روان سنجان ثبت شده باید توسط مجلس سنا یا کمیته فرعی آن امضا شود، همانطور که در AFDA Entrance سمینار آزمون (مطابق با قانون آموزش عالی (قانون 101 از 1997) اصلاح شماره 1317 در روزنامه دولتی از تاریخ 5 دسامبر 2008 شماره 31674 بند 31). چنین دسترسی فقط به برنامه های AFDA اعمال خواهد شد، امتحان ورود آن به دانشگاه دیگری معتبر نیست و بالعکس.

مورد نیاز برای دانشگاه بوتسوانا

حداقل الزام برای ورود به مدرک لیسانس AFDA BGCSE، IGCSE، O سطح، با حداقل تجمع اعتبار 34 امتیاز برای تمام درجه یا سطح A.

سال دوم: شناخت قبلی آموزش

شما باید دوره های تحصیلی سال اول خود را در یک موسسه شناخته شده کامل کنید و نمونه کارها یا شواهدی از کار را برای ایجاد انگیزه در انتخاب رشته خود داشته باشید. شما همچنین باید یک مصاحبه کامل داشته باشید.

انتخاب رشته

دانشجویان سال اول AFDA انتخاب انتخاب ترکیبی از مدارس و رشته ها را برای سال اول انتخاب می کنند.

انتخاب مدرسه:

 1. دانشکده فیلم (2 ترم)
 2. مدرسه فیلم و تلویزیون (1 ترم هر یک)
 3. مدرسه فیلم و عملکرد (1 ترم هرکدام)
 4. مدرسه عملکرد و تلویزیون (1 ترم هرکدام)

انتخاب رشته:

مدرسه فیلم در سال اول 12 رشته ارائه می دهد. در هر ترم از حداقل دو رشته در بخش های زیر انتخاب شده است:

 1. تولید: تهیه فیلمنامه، تولید، هدایت و هدایت انیمیشن *
 2. تولید تصویر: سینما، بهبود تصویر و مدیریت داده ها
 3. طراحی صفحه نمایش: طراحی تولید (شامل طراحی صحنه و تئاتر) و لباس، آرایش و یک ظاهر طراحی شده
 4. تولید پست: ویرایش، طراحی صدا، جلوه های بصری و رسانه ها موسیقی و ترکیب *

* رشته های موجود در دانشگاه های محدود تنها

مدرسه عملکرد 3 رشته در سال ارائه می دهد و یک موضوع اجباری صوتی و حرکتی مجتمع:

 1. بازیگری روی صفحه نمایش
 2. عملکرد موزیکال *
 3. اقدام مرحله ای

* رشته های موجود در دانشگاه های محدود تنها

در سال اول مدرسه تلویزیون 4 رشته اجباری ارائه می دهد:

 1. تلویزیون سینمایی
 2. تولید تلویزیون
 3. تلویزیون فنی
 4. تولید تلویزیون تلویزیونی
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط AFDA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا