Read the Official Description

RTJ

جهانی شدن و بین المللی اکنون مسائل مرکزی برای آموزش عالی در سراسر جهان، و به ویژه برای دانشگاه بین المللی دریای سیاه، در سال 1995 تاسیس، که در خدمت ماموریت به توسعه مسائل آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را در بین گرجستان و ترکیه. تنها برنامه مطالعات زبان انگلیسی آمریکایی، در گرجستان در سال 2002 در دانشگاه بین المللی دریای سیاه باز اولین بار، بر اساس دقیقا بر اصول جهانی شدن و بین المللی، در روابط بین دو کشور درگیر شدم و در نتیجه ایجاد مثلث روابط، این است که اغلب ذکر شده در برنامه مطالعات آمریکا کنفرانس های علمی سالانه توسط سفیران آمریکا در گرجستان معتبر.

برنامه مطالعات آمریکا در دانشگاه بین المللی دریای سیاه (IBSU) به طور همزمان چند رشته ای و میان رشته ای در شخصیت است. به عنوان یک برنامه چند رشته ای، آن را یک فرصت برای دانش آموزان به بررسی میراث و تحولات از ایالات متحده آمریکا از رشته های مختلف فراهم می کند: تاریخ آمریکا، جغرافیا آمریکا، ادبیات آمریکا، رمان آمریکایی، چند فرهنگی، رسانه های آمریکایی، سیاست آمریکا، اقتصاد آمریکا، آمریکا کسب و کار، هالیوود، مطالعات زنان در ایالات متحده، و غیره علاوه بر این، برنامه ما شامل رایانه، دوم خارجی زبان: اسپانیایی، ترکی، آلمانی، روسی، فرانسوی، گرجستان (برای دانشجویان خارجی).

برنامه مطالعات آمریکا خواهد شد فرصتی برای گرجستان، و همچنین دانشجویان خارجی به سطح بالا آموزش غربی، چند رشته ای و میان رشته ای در مورد ایالات متحده پیش بینی نیازهای گرجستان است. این ماموریت خواهد بود که توسط مجرب گرجستان، و همچنین به فولبرایت اساتید آمریکایی به دعوت سفارت آمریکا در گرجستان انجام شده است.

ماموریت این برنامه است که به سازماندهی روند آموزشی در راه، که نیاز بازار کار، دانش آموزان را برآورده خواهد کرد، خواسته ها و آرمان ها و خواهد شد و در عمده و برنامه های کوچک گرا نتایج مربوطه.

امروز داخلی و مسائل بین المللی به طور فزاینده با هم مخلوط کنید. جامعه مستلزم آن است که ما بیش از سادگی ماهر تبدیل در یکپارچه سازی با کسانی که متفاوت است. به دانش آموزان گرجستان و خارجی با دانش عمیق از جنبه در فرهنگ و جامعه آمریکا از طریق در زمانی، و همچنین روش های همزمان: دقیقا این چالش برنامه مطالعات آمریکا است.

سفیران آمریکا به طور دائم در مطالعات آمریکا همایش بین المللی سالانه شرکت

طرف قوی از برنامه

با کمک روش چند رشته ای و میان رشته ای، ویژگی منحصر به فرد این حوزه، و روش های تعاملی از برنامه کار خواهد کرد در دانش آموزان تفکر تحلیلی نسبت به مسائل مفهومی در اطراف قدرت فوق العاده، که تمام جهان جالب است، و گرجستان به طور خاص.

به عنوان یک برنامه میان رشته ای، ترویج درک گسترده ای از فرهنگ و جامعه آمریکا، از آن خواهد محققان از رشته های گوناگون به تبادل نظر در مورد امریکا ترغیب می کنیم. دانش آموزان راه چگونه زندگی در آمریکا مربوط به جامعه جهانی را بررسی کند. این برنامه انتظار از دانش آموزان چند فرهنگی از جهت مطالعات آمریکا به مقایسه جنبه های فرهنگ آمریکایی و فرهنگ خود را از طریق دوره های بین رشته های زیر: آمریکا چند فرهنگی مطالعات، فرهنگ و جامعه آمریکا، مطالعات زنان در ایالات متحده، پاپ Culture.We باور همه در بالا اشاره شد آموزش مناسب فراهم خواهد کرد برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به مطالعات آمریکا کارشناسان هوشمند، متخصصان حوزه روابط عمومی، مترجمان. این برنامه در نظر دارد به منظور توسعه مهارت های خلاق دانش آموز به نوشتن، صحبت کردن، و تجزیه و تحلیل به طور موثر. توسعه نگرش احترام در دانش آموزان نسبت به ارزش های اجتماعی، اخلاقی و معنوی، که در آن رابطه بین جامعه و فرد ساخته شده است. توسعه در دانش آموزان تفکر تحلیلی، مهارت های تصمیم گیری و ارتباطات، مسئولیت، خود آموزش و پرورش. بنابراین، مطالعات آمریکا دانش آموزان ترک IBSU برای کاری که در طیف گسترده ای از موسسات: دفاتر: روابط عمومی، مدیریت عمومی، بخش های فرهنگی، بانک ها، سازمان های غیر دولتی، و همچنین زبان انگلیسی معلمان، مترجمان. علاوه بر این، برنامه اخذ مدرک لیسانس در مطالعات آمریکا به صورت جامد برای مطالعات دانشگاهی بیشتر در کارشناسی ارشد و دکترا است برنامه ها.

نتیجه

با کمک روش چند رشته ای و میان رشته ای، ویژگی منحصر به فرد این حوزه و روش تعاملی برنامه کار خواهد کرد در دانش آموزان تفکر تحلیلی نسبت به مسائل مفهومی سراسر قدرت فوق العاده - ایالات متحده که به آن علاقه تمام جهان و گرجستان به طور خاص. این برنامه انتظار از دانش آموزان از جهت مطالعات آمریکا به منظور بررسی میراث و تحولات از ایالات متحده آمریکا از انواع رشته های: جغرافیا آمریکا، آمریکایی نقاط دیدنی، ادبیات آمریکا، تاریخ آمریکا، فرهنگ و جامعه آمریکا، مطالعات فرهنگی، رسانه آمریکایی، آمریکایی سیاست، اقتصاد آمریکا، آمریکایی کسب و کار، مطالعات زنان. بنابراین، مطالعات آمریکا دانش آموزان ترک IBSU برای حرفه ای در طیف گسترده ای از موسسات: سفارتخانه ها، وزارت امور خارجه، وزارت فرهنگ، وزارت دفاع؛ دفاتر: روابط عمومی، مدیریت عمومی، گروه فرهنگ، بانک ها، سازمان های غیر دولتی، و همچنین زبان انگلیسی معلمان، مترجمان. علاوه بر این فارغ التحصیل کارشناسی، برنامه در مطالعات آمریکا به صورت جامد برای مطالعات دانشگاهی بیشتر در ارشد و دکتری است برنامه ها.

تبادل

دانشگاه بین المللی دریای سیاه ارائه می دهد برنامه تبادل دانش آموز با دانشگاه های آمریکا و اروپا

برنامه جزئی

برنامه مطالعات آمریکا BA ارائه می دهد دانش آموزان دو برنامه جزئی. دوره های درون هر برنامه جزئی شروع از سال دوم از مطالعات و نیاز دانش آموزان به جمع آوری 60 واحد (ECTS):

  • جزئی در روابط عمومی (PR)
  • جزئی در ترجمه.
Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by International Black Sea University »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
4 - 7 
تمام وقت
Price
3,000 USD
شهریه نشان داده شده است سالانه
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019