کارشناسی هنر در موسیقی درمانی

عمومی

شرح برنامه

می توانید آواز "این نور کوچک من" واقعا کمک کسی بازآموزی به صحبت می کنند، بعد از اینکه در قسمت سر از منطقه بروکا به ضرب گلوله کشته؟ چگونه می توان مداخلات مبتنی بر موسیقی به بهبود عملکرد و کیفیت زندگی بیماران آلزایمر؟ می تواند موسیقی یک جایگزین مناسب برای مواد مخدر و یا دیگر انواع درمان در درمان اختلالات خلق و خوی؟ موسیقی چگونه بر توسعه در کودکان؟

اگر هر یک از این پرسش ها علاقه شما، در نظر ثبت نام در برنامه موسیقی درمانی CMU است، معتبر توسط انجمن کانادا برای موسیقی درمانی (CAMT).

این برنامه برای دانش آموزان علاقه مند در یک حرفه ای در موسیقی درمانی طراحی شده است. موسیقی درمانگرها استفاده از موسیقی در یک روش سیستماتیک برای ترویج کسب مهارت تغییرات مثبت در عملکرد ذهنی، جسمی، عاطفی، یا روحانی افراد و گروه ها. فرصت های شغلی برای موسیقی درمانی در مراکز سلامت روان، خانه های سالمندان، بیمارستانها، مدارس، خانه های گروهی، و بسیاری از تنظیمات دیگر وجود داشته باشد. همچنین، بسیاری از موسیقی درمانی برای توسعه شیوه های خصوصی خود را دارند. موسیقی درمانگرها انتظار می رود که نوازندگان انجام و همه کاره با زمین جامد در این مطالعه از توسعه انسانی طبیعی و غیر طبیعی علاوه بر مهارت های موسیقی درمانی است. بالاتر و فراتر از مهارت ها و تکنیک موسیقی درمانی، دانش آموزان در CMU درک درستی از معنویت، اخلاق و مشاوره، ارزشمند به یک حرفه ای در هر حرفه ای مراقبت از دست آورید.

برنامه موسیقی درمانی CMU توسط انجمن کانادایی موسیقی درمانی (CAMT) معتبر است. این به این معنی است که دانش آموزان ممکن است CMU برای کارآموزی-CAMT تایید اعمال می شود، و می تواند برای مجوز رسمی ملی توسط CAMT اعمال یک بار آنها را کارشناسی خود را از مطالعات موسیقی درمانی را تکمیل کرده اند.

هزینه تحصیلی و تحصیلی

  • CAD 13000 / سال
  • CAD 15000 / سال (دانشجویان بین المللی)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The origins of CMU go back to the early 1990s when people from the business community and from four Mennonite colleges in Manitoba—CMBC, Concord College, Steinbach Bible College and Menno Simons Colle ... اطلاعات بیشتر

The origins of CMU go back to the early 1990s when people from the business community and from four Mennonite colleges in Manitoba—CMBC, Concord College, Steinbach Bible College and Menno Simons College—met to talk about inter-Mennonite co-operation in higher education. This led to formal discussions among the colleges, beginning in 1995. Steinbach Bible College withdrew from the process in 1996. اطلاعات محدود