کارشناسی هنر در موسیقی

عمومی

شرح برنامه

می توانید تصور کنید چگونه ممکن است یک چشم انداز موسیقی زیبایی در جهان شکسته را ارائه دهند، به ما کمک صدای آنها متفاوت از خودمان می شنویم، تبدیل ما، و به عنوان یک هدیه از خدا دیده می شود؟ تعادل مطالعات موسیقی نظم و انضباط دقیق در کنار تخیل خلاق، و اصرار برای برتری هنری و شور و شوق در کنار شفقت و حساسیت به نیاز انسان است. غلظت شامل عملکرد، آموزش موسیقی، موسیقی شناسی، وزارت موسیقی، و مطالعات جامع است.

کارشناسی موسیقی آموزش موسیقی، وزارت موسیقی، موسیقی شناسی، عملکرد، و جامع: یک برنامه حرفه ای ارائه غلظت زیر است. دانش آموزان قادر به تکمیل یک یا چند غلظت درجه خود را. فارغ التحصیلان این غلظت اغلب دنبال تحصیلات تکمیلی قبل از شروع کار حرفه ای در موسیقی است. در حالی که این غلظت به عنوان مسیر حرفه ای شناسایی شده، این درجه نیز به عنوان با ارزش درجه هنرهای عمومی هستند. B.Mus. فارغ التحصیلان اغلب اذعان به عنوان خوب و منظم، به خوبی آموزش، و مردم تخیلی، با صلاحیت برای خدمت به جامعه به خوبی در طیف گسترده ای از مناطق.

موسیقی آموزش و پرورش غلظت - این غلظت است برای دانش آموزان که علاقه مند به آموزش موسیقی در محیط مدرسه هستند طراحی شده است. دانش آموزان می توانند تمرکز در اوایل / میانه سال، ارشد سال کرال، یا ارشد سال کلام. ب موش. در آموزش موسیقی غلظت نیاز به یک برنامه بیشتر دو سال قبل از صدور گواهینامه فارغ التحصیل قادر به آموزش در سیستم مدارس دولتی است (دانشگاه مانیتوبا ارائه تنها برنامه های دو سال پس از درجه صدور گواهینامه آموزش و پرورش. سایر استان ها متفاوت است، با برخی از ارائه برنامه 8- و 12 ماه).

غلظت موسیقی وزارت موسیقی و مطالعات دینی: - این غلظت برای دانش آموزانی که مایل به دنبال وزارت موسیقی در تنظیمات جماعت، ترکیب دو از قوی برنامه CMU طراحی شده است. این برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به منظور توسعه مهارت ها در ابزار خود را از انتخاب، از جمله صدا، و دانش آموز با انعطاف پذیری کافی را فراهم می کند تا به دنبال مناطق دیگر مورد علاقه در وزارت موسیقی، از جمله سرایندگان و انجام ابزاری، تنظیم و ترکیب، و همچنین بیشتر کلامی مطالعات.

غلظت موسیقی شناسی - این غلظت برای دانشجویان علاقمند به توجه شان را روی تاریخ موسیقی و تئوری در سطح کارشناسی، به ویژه با هدف ادامه تحصیلات تکمیلی در طراحی شده است. موسیقی شناسی است به عنوان یک رشته فراگیر درک، ترکیب تاریخ موسیقی، تئوری، زیبایی شناسی و فلسفه، و همچنین موسیقی شناسی تطبیقی. به عنوان یک برنامه کارشناسی، این تمرکز دانش آموزان به این رشته معرفی، در حالی که در همان زمان اجازه می دهد دانش آموز شروع به کار جدی در یک مسیر انتخاب در این رشته از طریق دوره های خواندن و یک دوره پایاننامه.

عملکرد غلظت - غلظت عملکرد دانش آموزان اجازه می دهد تا به در حال توسعه هدیه و توانایی های خود را در هر دو انفرادی و عملکرد مشارکتی. این غلظت مورد نیاز شامل دو رسیتال در دو سال گذشته از برنامه است. همچنین اجازه می دهد دانش آموزان به منظور توسعه شایستگی های دیگر که منحصر به فرد مناطق انتخاب خود را از عملکرد می باشد. دانش آموزان نه به ندرت با غلظت دوم ترکیب این غلظت.

غلظت جامع - این اجازه می دهد تا غلظت برای یک معامله بزرگ از انعطاف پذیری در کارشناسی رشته موسیقی. این به ویژه برای کسانی که برنامه ریزی برای مشاغل و یا مطالعات بیشتر در دولت موسیقی، تولید موسیقی، ترکیب، و یا عملکرد در سبک های سنتی، موسیقی جاز، و یا پاپ مناسب است. این برنامه اجازه می دهد تا درجه که یک دانش آموز برای سفارشی کردن یک برنامه فردی از مطالعات انجام شده در غلظت های موجود ارائه نمی باشد.

شهریه و هزینه های

  • CAD 13000 / سال
  • CAD 15000 / سال (دانشجویان بین المللی)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The origins of CMU go back to the early 1990s when people from the business community and from four Mennonite colleges in Manitoba—CMBC, Concord College, Steinbach Bible College and Menno Simons Colle ... اطلاعات بیشتر

The origins of CMU go back to the early 1990s when people from the business community and from four Mennonite colleges in Manitoba—CMBC, Concord College, Steinbach Bible College and Menno Simons College—met to talk about inter-Mennonite co-operation in higher education. This led to formal discussions among the colleges, beginning in 1995. Steinbach Bible College withdrew from the process in 1996. اطلاعات محدود