کارشناسی (Hons) حسابداری و امور مالی

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی (Hons) حسابداری و امور مالی

حسابداری و امور مالی BSc (Hons) برای دانش آموزانی طراحی شده است که علاقه مند به توسعه دانش و درک اصول مهم حسابداری و امور مالی و به ویژه افرادی هستند که به دنبال دنبال کردن حرفه ای حرفه ای در حسابداری و امور مالی هستند. این تلاش است تا دانش آموزان را به یک تجربه یادگیری بدهد که به آنها امکان می دهد مهارت هایی را ایجاد کنند که در محیط تغییر کسب و کار امروزه حرفه ای حسابداری مؤثر ایجاد می کنند. برنامه درسی و استراتژی یادگیری و تدریس توسط سخنرانی های مهمان و کارگاه های "زنده" تکمیل می شود تا یادگیری مستقل و افزایش مهارت های اشتغالزایی آنها برای آینده فراهم شود.

سال اول شما را درک درستی از مبانی حسابداری و مالی در کنار اصول کسب و کار فراهم می کند. سال های 2 و 3 به شما می آموزد که چگونه شرکت ها از حسابداری و مالی برای تصمیم گیری استفاده می کنند، گزارش عملکرد در شرایط عدم اطمینان و ریسک. این برنامه زمینه های فکری لازم برای حرفه ای حرفه ای را در یک محیط کاری به سرعت در حال تغییر، یک رویکرد دقیق به خودآگاهی و توسعه شخصی و مواجهه قابل توجهی با دنیای کار و خواسته های فعلی خود از طریق فرصت های تجربه کار فراهم می کند.

این درجه ایده آل برای کسانی است که علاقمند به حرفه حرفه ای آینده در حسابداری، مالی، حسابرسی و مالیات هستند. این زمینه بسیار عالی را در حسابداری و مالی فراهم می کند و به عنوان پایه ای برای تحصیل بیشتر در حسابداری یا امور مالی در سطح تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای عمل می کند.

با اخذ مدرک تحصیلی با دانشکده بازرگانی دانشگاه حقوق در یکی از دانشگاه های انگلستان ، شما نیز واجد شرایط پیشنهاد کارشناسی ارشد رایگان ما خواهید بود. برای به حداکثر رساندن چشم انداز اشتغالزایی خود ، می توانید در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار بدون هزینه اضافی در تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی خود پیشرفت کنید.

شما می توانید انتخاب کنید تا این دوره را در یکی از دانشگاه های انگلیس ما در لندن بلومسبوری ، بیرمنگام ، لیدز ، منچستر یا ناتینگهام تحصیل کنید.

الزامات دوره

  • بی بی سی در سطوح A و درجه C / 4 یا بالاتر در ریاضیات GCSE و زبان انگلیسی یا معادل آن.
  • متقاضیان با مدارک فنی حرفه ای (مقالات):
    • ACCA F1-F4 = ورود مستقیم به L5
    • CIMA BA1-BA4 = ورود مستقیم به L5
    • ACCA F1 - F9 = ورود مستقیم به L6
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... اطلاعات بیشتر

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. اطلاعات محدود
لندن , لیدز , منچستر , برلین , بیرمنگام , لندن , لندن , ناتینگهام + 7 بیشتر کمتر