کارشناسی (Hons) حسابداری و امور مالی

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی (Hons) حسابداری و امور مالی

حسابداری و مالی BSc (Hons) برای دانش آموزانی که علاقمند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی حسابداری و مالی هستند و به ویژه کسانی که به دنبال حرفه حرفه ای در حسابداری و امور مالی هستند، هدف قرار می گیرد. این تلاش برای ارائه دانش آموزان به تجربه ی یادگیری است که به آنها امکان می دهد تا مهارت هایی را ایجاد کنند که متخصصان حسابداری متخصص در محیط کسب و کار در حال تغییر امروز را ایجاد کنند. برنامه درسی و استراتژی یادگیری و تدریس با سخنرانی های مهمان و کارگاه های "زندگی" برای ترویج یادگیری مستقل و افزایش مهارت های اشتغال آنها برای آینده افزوده می شود.

سال اول شما را درک درستی از مبانی حسابداری و مالی در کنار اصول کسب و کار فراهم می کند. سال های 2 و 3 به شما می آموزد که چگونه شرکت ها از حسابداری و مالی برای تصمیم گیری استفاده می کنند، گزارش عملکرد در شرایط عدم اطمینان و ریسک. این برنامه زمینه های فکری لازم برای حرفه ای حرفه ای را در یک محیط کاری به سرعت در حال تغییر، یک رویکرد دقیق به خودآگاهی و توسعه شخصی و مواجهه قابل توجهی با دنیای کار و خواسته های فعلی خود از طریق فرصت های تجربه کار فراهم می کند.

این درجه ایده آل برای کسانی است که علاقمند به حرفه حرفه ای آینده در حسابداری، مالی، حسابرسی و مالیات هستند. این زمینه بسیار عالی را در حسابداری و مالی فراهم می کند و به عنوان پایه ای برای تحصیل بیشتر در حسابداری یا امور مالی در سطح تحصیلات تکمیلی یا حرفه ای عمل می کند.

با اخذ مدرک تحصیلی با The University of Law Business School در یکی از دانشگاه های کشور انگلستان ، شما نیز واجد شرایط پیشنهاد کارشناسی ارشد رایگان ما خواهید بود. برای به حداکثر رساندن چشم انداز اشتغالزایی خود ، می توانید در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار و بدون هزینه اضافی در تکمیل موفقیت آمیز دوره کارشناسی خود پیشرفت کنید.

شما می توانید انتخاب کنید که این دوره را به صورت آنلاین و در یکی از دانشگاه های انگلستان در لندن بلومسبوری ، بیرمنگام ، لیدز یا ناتینگهام مطالعه کنید.

الزامات دوره

  • بی بی سی در سطوح A و درجه C / 4 یا بالاتر در ریاضیات GCSE و زبان انگلیسی یا معادل آن.
  • متقاضیان با مدارک فنی حرفه ای (مقالات):
    • ACCA F1-F4 = ورود مستقیم به L5
    • CIMA BA1-BA4 = ورود مستقیم به L5
    • ACCA F1 - F9 = ورود مستقیم به L6
آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... اطلاعات بیشتر

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. اطلاعات محدود
لندن , لیدز , منچستر , برلین , بیرمنگام , لندن , لندن , ناتینگهام + 7 بیشتر کمتر