کارشناسی (Hons) در امور بانکی و مالی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی (Hons) در بانکداری

موسسه بانكداری لندن

محل شهر شهر لندن و ارتباط آن با صنعت به شما فرصتی برای معرفی ارائه می دهند

با کارفرمایان خدمات مالی از طریق بازدیدکنندگان، سخنرانان صنعت و فعالیت های کارگاه عملی، در سراسر برنامه، ارتباط برقرار کنید.

این مدرک به عنوان یک برنامه سه ساله یا به عنوان یک برنامه چهار ساله، از جمله یک سالن کار صنعت، اگر یک سال ساندویچ گرفته شود، ارائه می شود.

اهداف برنامه

کارشناسی (Hons) در بانکداری

  1. توسعه دانش و درک خود را از بانکداری و مالی، از جمله مفاهیم، نظریه ها، و ابزار های تحلیلی.
  2. توانایی خود را برای انتقاد از تجزیه و تحلیل، تفسیر، حل مشکلات، نتیجه گیری مستقل و به طور موثر، به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از یک تیم توسعه دهید.
  3. مهارت های عددی و فناوری اطلاعات و همچنین دانش خود را از پایگاه های داده مربوط به بانکی و مالی را توسعه دهید.
  4. به شما فرصت هایی برای به دست آوردن مهارت ها و توانایی های لازم برای ارتقاء حرفه ای در زمینه نقش در صنعت خدمات مالی و یا به حرکت در ادامه تحصیل در رشته.
  5. افزایش آگاهی شما از اهمیت مسائل استراتژیک، اخلاقی / اخلاقی و اقتصادی در بخش خدمات مالی به طور کلی.

خلاصه برنامه

اولین سال برنامه، یک پایه قوی در مجموعه ای از موضوعات مهم برای موفقیت حرفه ای در صنعت خدمات مالی فراهم می کند، در نتیجه شما را تشویق می کند تا مطالعات خود را از مرحله اولیه به بخش مالی متصل کنید. ماژول های تمایز عبارتند از اخلاق و قابلیت های استخدامی، ارائه دانش و مهارت های تخصصی مورد نیاز در یک بخش بسیار رقابتی.

سال دوم این برنامه بر اساس موضوعات یاد شده در سال اول است و شما را با استفاده از دانش تخصصی دانش و مدل های نظری در بانکداری و مالی، به این ترتیب بر عنصر حرفه ای از درجه های ما. ماژول های تمایز عبارتند از Commercial

سال سوم این برنامه شما را قادر می سازد تا دانش خود را از صنعت خدمات مالی به سطح بالاتری برساند، با تاکید بر موضوعات مانند استراتژی، مدیریت و ریسک. ماژول های تمایز عبارتند از استراتژی بانک

این برنامه از توسعه ویژگی های شغلی شما در طول مدت زمان خود پشتیبانی می کند که در موسسه بانکی لندن مشخص شده است

شغل

فارغ التحصیلان این دوره، احتمالا در عرصه های گسترده ای از خدمات مالی شرکت می کنند و شما می توانید یادگیری خود را در طول دوره با توجه به آرزوهای شغلی خود مطابقت دهید. شما در طول تحصیلات خود برای کسب کارآموزی در تابستان به کار خود ادامه می دهید تا کار خود را شروع کنید.

این برنامه همچنین طراحی شده است که پایه عالی برای مطالعه بیشتر از جمله شرایط قانونی یا تخصص در سطح کارشناسی ارشد است.

الزامات دوره

ما معمولا پیشنهادات ABB / بی بی سی را در سطح "A" ارائه می دهیم (این شامل مطالعات عمومی، تفکر انتقادی، پروژه های توسعه یافته و مطالعات شهروندی است). همه متقاضیان معمولا حداقل حداقل GCSE ریاضی درجه B یا درجه 6 GCSE زبان انگلیسی درجه C یا درجه 4 را دارند.

متقاضیان ایده آل باید یکی از سطوح زیر را در نظر بگیرند: ریاضیات، ریاضیات بیشتر، اقتصاد، آمار یا فیزیک.

ما دیپلم تمدید BTCE را در D * DD-DDM و دیپلم و دیپلم زیرمجموعه با سایر مدارک قبول می کنیم. مدرک بین المللی نیز پذیرفته شده است (28 تا 32 امتیاز). پیشنهادات ممکن است متفاوت باشد.

گواهی و دیپلم در مطالعات مالی - به یاد داشته باشید که این مدارک می تواند به نیازهای ورود ما کمک کند، به شما کمک می کند تا از متقاضیان دیگر جدا شوید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We are a university college that exists to advance banking and finance by providing outstanding education and thinking, tailored to the needs of individuals, business and society.

We are a university college that exists to advance banking and finance by providing outstanding education and thinking, tailored to the needs of individuals, business and society. اطلاعات محدود