کارشناسی (Hons) در تجزیه و تحلیل امور مالی و کسب و کار

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

استفاده از تکنولوژی های مالی مناسب و مهارت های تحلیلی، یک اولویت رو به رشد است، مخصوصا برای متخصصین امور مالی. در محیط های به طور فزاینده رقابتی، متخصصان در بخش مالی نیازمند مشاهده دقیق تر از اطلاعات مالی سازمان خود هستند.

این برنامه با ورودی های متخصصان صنعت پیشرو طراحی شده و توازنی میان مکانیک روش های تحلیلی و روند تصمیم گیری مرتبط با پویایی مالی ایجاد می کند. هدف ما توسعه دانش آموزان ما به عنوان حرفه ای های مالی آینده است که با مهارت های تجزیه و تحلیل، مجهز به ویژگی های مناسب برای کاهش خطرات از طریق تصمیم گیری دقیق تر، به موقع و دقیق تر مالی است.

دانش آموزان مهارت های فنی علمی داده ها و مهارت های مدیریت غیر فنی را همراه با درک عمیق از کاربرد تجزیه و تحلیل در زمینه مدیریت مالی بدست می آورند. هسته اصلی این برنامه مطابق با مأموریت دانشگاه «ایجاد دانش دانش» است تا با ارائه آخرین مهارت های حسابداری مالی و کسب و کار برای تصمیم گیری آگاهانه و ایجاد کیفیت بهتر مدیریت مالی به عنوان یک حرفه حرفه ای شود.

شما فرصتی خواهید داشت تا با نرم افزار تجزیه و تحلیل تخصصی تجارت ، SAS ، که یکی از برجسته ترین ارائه دهنده نرم افزارهای تحلیل داده های استاندارد صنعت در جهان به شمار می رود ، که به طور گسترده در دنیای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد ، آشنا شوید. همچنین می توانید در مورد ابزارها و تکنیک های اضافی لازم برای مدیریت خودسازی خود به عنوان یک مدیر در راستای آرزوهای شغلی خود در یک محیط الهام بخش و مبتنی بر نوآوری یاد بگیرید.

شما درک خود را از موضوعاتی مانند:

 • تجزیه و تحلیل مالی و حسابداری
 • سرمایه گذاری چند ملیتی و سرمایه گذاری
 • مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش مصنوعی
 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای کسب و کار
 • مدیریت ریسک و مشتقات

علاوه بر این، دانشگاهیان متمرکز با هدف تحقیق شما، در طول دوره این دوره آموزشی، آموزش خود را تسهیل خواهند کرد و اطمینان حاصل می کنند که شما با آخرین روند در زمینه امور مالی و حسابداری کسب و کار به روز می شوید. از طریق آموزش نوآورانه و کاربرد عملی، این برنامه با هدف ادغام تجزیه و تحلیل امور مالی و کسب و کار، در نتیجه شما را در خط مقدم رقابت تحصیلات تکمیلی برای نقش مانند تحلیلگر مالی، حسابرسی حسابدار، مدیر امور مالی، مدیر توسعه کسب و کار و بسیاری دیگر.

مجوز حرفه ای

ما افتخار می کنیم که در یک گروه نخبگان مدارس تجاری باشیم تا اعتبارهای سه گانه Equis، AMBA و AACSB را که اغلب به نام "Triple Crown" خوانده می شود، برگزار کنیم.

ما برای آموزش دانش آموزان از SAS ، یکی از نرم افزارهای برجسته تجزیه و تحلیل داده های استاندارد صنعت در جهان استفاده می کنیم.

SAS یکی از شرکای استراتژیک ما است و این برنامه را تایید می کند. آنها طرفداران دانش آموزان ما را تجربه تجربه با نرم افزار، که به طور گسترده ای در دنیای کسب و کار استفاده می شود.

رتبه بندی

University of Bradford در رتبه بندی University of Bradford جهان در سال 2019 در رتبه بندی دانشگاه های تجاری و اقتصاد در رتبه بندی 301 تا 400 قرار دارد.

شرایط ورود

112 امتیاز UCAS.

الف-سطح: هیچ الزام موضوع خاصی وجود ندارد.

دیپلم توسعه یافته BTEC: DMM - هیچ الزامات خاصی وجود ندارد.

متقاضیان برنامه های دسترسی: هیچ مورد خاصی وجود ندارد.

الزامات بین المللی کارشناسی: 112 امتیاز برای حداقل 2 موضوع HL به علاوه HL3 یا SL4 به زبان انگلیسی و ریاضی

به علاوه حداقل GCSE انگلیسی و ریاضیات در درجه C یا 4 (معادل پذیرفته).

الزامات زبان انگلیسی

 • حداقل آیلتس در 6.0 یا معادل آن

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

کلیه اطلاعات ماژول برای ورود به سال 2020 است و در معرض تغییر است.

سال اول

هسته

 • اقتصاد کسب و کار (AFE4001-B)
 • مبانی هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها (OIM4012-B)
 • مقدمه ای بر حسابداری (AFE4005-B)
 • معرفی مالی (AFE4004-B)
 • اصول مدیریت (OIM4006-B)
 • مبانی بازاریابی (MAR4002-B)

سال دوم

هسته

 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برای تجارت (OIM5015-B)
 • پیش بینی و تحلیل تجارت (OIM5016-B)
 • قانون کسب و کار و اخلاق (LAW4004-B)
 • اشتغال و تصدی (HRM5004-B)
 • مدیریت مالی (AFE5011-B)
 • سرمایه گذاری چند ملیتی و سرمایه گذاری (AFE5013-B)

سال سوم

هسته

 • قرار دادن (MAL5009-Z)

یا

 • تحصیل در خارج از کشور (MAL5010-Z)

سال آخر

هسته

 • آنالیز مالی - پروژه سال تجاری نهایی (OIM6016-D)
 • تحلیلی و شبیه سازی تجاری کاربردی (OIM6014-B)
 • هوش مصنوعی برای تجارت (OIM6015-B)
 • مدیریت ریسک و مشتقات (AFE6013-B)

گزینه

 • حسابرسی (AFE5009-B)
 • اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی (HRM6010-B)
 • مدیریت میان فرهنگی (SIB6009-B)
 • رهبری و مدیریت افراد (HRM6014-B)
 • مالیات (AFE6002-B)

تحصیل خارج از کشور

به عنوان یک دانش آموز در دانشکده مدیریت University of Bradford ، شما می توانید فرصت تحصیل در خارج از کشور را در یکی از موسسات شریک زندگی خود در سراسر جهان داشته باشید.

این به شما تجربه بین المللی، قرار گرفتن در معرض یک فرهنگ متفاوت و فرصت ها برای شبکه کردن با دانش آموزان و دانشگاهیان در سایر مدارس تجاری پیشرو است.

یادگیری و ارزیابی

شما طیف وسیعی از دانش و درک خاص برای امور مالی و تجارت و تجزیه و تحلیل کسب و کار و مهارت های انتقال شخصی را بدست می آورید ، که این امر باعث بهبود و تقویت توانایی آنها در برتری در دانشگاه و خارج از کشور خواهد شد.

برای این منظور ، تدریس در مورد این برنامه از طریق ترکیبی از سخنرانی های رسمی ، بحث گروهی کارکنان / دانش آموزان به رهبری ، تحقیقات شخصی و خود مطالعه هدایت ، آموزش ها ، سمینارها و خواندن کارگردانی ، هدایت ، پشتیبانی و تقویت خواهد شد. این فعالیت ها با استفاده از یک محیط یادگیری مجازی بیشتر مورد حمایت قرار می گیرد.

به طور کلی ، این برنامه با هدف ادغام دانش کاربردی و نظری با فرآیندهای ارزشیابی که هر دو بخش دانش مربوط به رشته و درک کاربرد و محدودیت های آن را آزمایش می کنند. برای تسهیل در یادگیری ، سخنرانی ها و سمینارها معمولاً از مطالعات موردی و شبیه سازی استفاده می کنند. جلسات ممکن است هفتگی تحویل داده شود. در جلسات گروه های کوچک از مطالعات موردی و شبیه سازی با بازخورد شفاهی در کلاس استفاده می شود.

شما به منابع داده های اولیه و ثانویه مناسب هدایت می شوید و برای انجام تمرینات تحقیق و ارائه مورد نیاز خواهید بود. منابعی برای حمایت از فعالیت تدریس و یادگیری در محیط یادگیری مجازی دانشگاه ارائه خواهد شد.

هزینه ها، مالیات و بورس تحصیلی

شهریه

 • خانه: 9،250 پوند (ساندویچ سال: 925 پوند)
 • بین المللی: 16،090 پوند (مدیریت / علوم اجتماعی)
  (سال ساندویچ: 1،609 پوند)

بورس تحصیلی

هر ساله دانشجویان بریتانیا، اتحادیه اروپا و دانشجویان بین المللی بر اساس برتری تحصیلی، شرایط شخصی و یا مشکلات اقتصادی اعطای بورس تحصیلی غیرقابل پرداخت می شود.

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه های با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه های روشن را از طریق بررسی گزینه ها و شفاف سازی شغل شغلی. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

تقویت کننده شغل

در طول مدت تحصیل در دانشکده مدیریت ، حقوق و علوم اجتماعی این فرصت را خواهید داشت که در طول مدت دوره خود در برنامه تقویت کننده شغلی متمایز ما شرکت کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که شما را با مهارت های لازم و ویژگی های فارغ التحصیل در اختیار شما قرار دهد تا در هنگام جستجوی شغل با سازمان های پیشرو نوآوری ، آماده شغلی باشید. برنامه تقویت کننده حرفه ای این فرصت را به شما می دهد تا گواهینامه هایی را در:

 • مجوز رانندگی اروپا (ECDL) - معیار سواد دیجیتالی است
 • Sage 50 Accounting and Sage 50 حقوق و دستمزد - آموزش هایی که به شما امکان می دهد مهارت های نرم افزار حسابداری و حقوق و دستمزد را افزایش دهید
 • مدیر پروژه گواهینامه های حرفه ای - به شما لبه هنگام تلاش برای تبدیل شدن به مدیر پروژه خبره
 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و مهارت های گزارش دهی - استفاده از نرم افزار و خدمات (SAS) که منجر به صدور گواهینامه می شود.

علاوه بر این، این برنامه همچنین فعالیت هایی را برای ارتقاء کار گروهی، اعتماد به نفس، ارتباطات و بسیاری از مهارت های دیگر که توسط کارفرمایان دنبال می شود، شامل می شود.

توسعه مجموعه ای از گواهینامه های مداوم حرفه ای (CPD) به کارفرمایان نشان می دهد که شما نه تنها بلندپرواز هستید، بلکه مسئولیت توسعه حرفه ای خود را نیز بر عهده دارید.

چشم انداز شغلی

در طول این برنامه ، شما این فرصت را خواهید داشت تا با نرم افزار تخصصی تجزیه و تحلیل کسب و کار ، SAS ، که یکی از برجسته ترین ارائه دهنده نرم افزارهای تجزیه و تحلیل داده های استاندارد صنعت در جهان محسوب می شود ، آشنا شوید و در دنیای تجارت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

SAS یکی از شرکای استراتژیک ما است و این برنامه را تأیید می کند. آنها طرفدار دانش آموزان ما برای بدست آوردن تجربه در رابطه با این نرم افزار هستند که در دنیای تجارت از آن استفاده می شود.

همچنین با ابزارها و تکنیک های اضافی لازم برای مدیریت خودسازی خود به عنوان یک مدیر ، در راستای آرزوهای شغلی خود آشنا می شوید. همه اینها در یک محیط الهام بخش و مبتنی بر نوآوری اتفاق می افتد.

علاوه بر این ، دانشگاهیان محور تحقیق ما یادگیری شما را در طول مدت این برنامه درجه تسهیل می کنند ، و اطمینان می دهند که با آخرین روندها در حوزه مالی و تجزیه و تحلیل تجارت ، به روز باشید و شما را برای ورود به دنیای کار آماده کنید. .

این برنامه از طریق تدریس و کاربردهای نوآورانه ، درگیر کردن امور مالی و آنالیز تجارت است ، بنابراین شما را در صدر رقابت فارغ التحصیلان برای نقش هایی مانند تحلیلگر مالی ، تحلیلگر حسابرسی ، مدیر امور مالی ، مدیر توسعه تجارت و بسیاری دیگر قرار می دهد.

دوره چهار ساله ما ، با یک سال ساندویچ در صنعت ، به شما امکان می دهد تجربه واقعی در کار در صنعت را بدست آورید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... اطلاعات بیشتر

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. اطلاعات محدود