کارشناسی (Hons) در ساختمان نقشه برداری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

اعتباردهی توسط: CIOB RICS CABE

نقشه برداران ساختمان، متخصصان کلیدی در کسب، مدیریت ساختمان و بخش های توسعه ی حرفه ی ملک، مشاوره در مورد مسائل مربوط به مسائل تجاری و مسکونی هستند.

نقشه برداری ساختمان حرفه ای بسیار متنوع است و زمینه های اصلی آن شامل طراحی، فن آوری ساخت و ساز، حفاظت از محیط زیست، طراحی کامپیوتری (CAD)، مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)، تمرین / مطالعه حرفه ای، ساخت آسیب شناسی، عملکرد، پایداری و تنظیم است.

در GCU تاکید بر تجربه واقعی در دیدارهای سایت و کار پروژه پروژه محکم است. کارشناسان صنعت سخنرانی های مهمان را ارائه می دهند و شما در سال سوم شغل هشت ساله را در محل کار قرار می دهید. کسانی که خواهان تبدیل شدن به حسابداران مجرب می شوند، در محیط مشتری با مشتری مواجه خواهند شد. بنابراین مهارت های ارتباطی عالی لازم است. فرصت های تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه های همکار ما در سراسر اروپا وجود دارد. فارغ التحصیلان افتخار می توانند برای کسب عضویت کامل هر دو موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز (RICS) و موسسه انحصاری ساختمان (CIOB) شروع به کار کنند.

شغل شما

همیشه تقاضای بالا برای فارغ التحصیلان ما وجود دارد؛ آنها برای انجام کارهایی مانند Jones Lang Lasalle، Watts، Trident، Cushman و Wakefield، CBRE، Doig Smith، Colliers، Brown کار می کنند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

سال 1

اصول مهندسی ساخت و ساز

سال 2

عملکرد ساختمان، مدیریت فرآیند ساخت و ساز

سال 3

جایگذاری، ساخت و ساز، طراحی

سال 4

توسعه ساختمان، پایداری

دانشجویان نیمه وقت

لطفا توجه داشته باشید که در سال گذشته شما محدودیت موضوع را محدود می کنید اگر می خواهید حضور خود را محدود کنید. برای بعضی از بازدیدکنندگان سایت، ممکن است لازم باشد زمان بیشتری را با کارفرمای خود مذاکره کنید یا بازنشسته سالیانه بگیرید. در همه موارد، دانش آموزان مجاز به حضور در یک کلاس عصر در خارج از روزهای معمول روزمره می باشند.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 1

SQA بالاتر

ABBC plus Nat 5 انگلیسی و ریاضیات در C

یک مرحله

CCC به علاوه GCSE انگلیسی و ریاضی در C / 4

ILC بالاتر است

H2، H2، H2، H2 به علاوه انگلیسی و ریاضی در سطح عادی O2

دیپلم IB

24 امتیاز

BTEC

سطح 3 دیپلم توسعه یافته در موضوع مربوطه در MMM

سال 2

HNC

HNC محیط زیست ساخته شده با یک B در واحد درجه بندی شده.

یک مرحله

بی بی سی به علاوه GCSE انگلیسی و ریاضی در C / 4.

BTEC

سطح 3 دیپلم توسعه یافته در موضوع محیط ساخته شده در DMM.

سال 3

HND

نقشه برداری ساختمان HND با A در واحدهای درجه بندی شده، دیگر محیط های ساخته شده برنامه های HND ممکن است در نظر گرفته شود.

زبان انگلیسی

دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، به طور معمول نیاز به داشتن معادل نمره آزمون آکادمی IELTS 6.0 با عنصر کمتر از 5.5 را دارند.

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانش آموزان RUK که دوره ی سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

دانشجویان در یک برنامه نیمه وقت ممکن است برای هزینه کامل سالانه یا تعدادی از ماژول هایی که در هر سال تحصیلی تکمیل می شوند، محاسبه شود. دانش آموزان ممکن است واجد شرایط پرداخت این در دوره های سالانه باشند. مشاهده هزینه های زمانی و هزینه های یادگیری از راه دور.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

قرار دادن کار

شغل 6-8 ماه شما در سال سوم می تواند در اسکاتلند و یا خارج از کشور تکمیل شود.

مجوز حرفه ای

درجه نظارت ساختمان توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز (RICS) و موسسه انحصاری ساختمان (CIOB) تأیید شده است. فارغ التحصیلان می توانند به عضویت عضویت در صندوق (MRICS / MCIOB) بروند.

سفر مطالعاتی

فرصت های تحصیلی در خارج از کشور از قبیل سفر یک هفته ای به اروپا برای تحصیل وجود دارد.

نیروهای HM

در همکاری با نیروهای HM، GCU مشخص کرده است که این برنامه مخصوصا برای مردان و مردان نظامی و نظامی سابق مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که ارائه می دهیم، منطقه شغل نیروهای HM را ببینید.

اعتباربخشی

سطح سنجش ساختمان توسط RICS تأیید شده توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز و CIOB موسسه اعتباری تأسیس شده است. در صورت موفقیت آمیز بودن مدرک تحصیلی، می توانید به عضو هیئت علمی MEICS از عضویت RICS و MICOB مجوز CIOB کار کنید.

روش های ارزیابی

روش های ارزشیابی عبارتند از: فعالیت های دوره های آموزشی و امتحانات رسمی. دانشجویان ما فرصت های زیادی برای افزایش اشتغال خود را با تحصیل در خارج از کشور دارند. از طریق کمک هزینه تحصیلی KAR، دانش آموزان ما در Ladakh در هند و Guedelon در فرانسه کار کرده اند؛ دانش آموزان در نیوزیلند در سال آینده دو پله از دانشجویان را می پذیرند و دو دانش آموز در دانشگاه بارسلونا برای شش ماه بورس اوراق بهادار شرکت خواهند کرد.

روش های تدریس

مشاغل دانشجویان ما بخاطر پیوندهای عالی ما با شرکای حرفه ای ما شامل موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز، موسسه املاک و مستغلات (که برای ما اعتباربخشی دوره های آموزشی استاندارد ما را فراهم می کند) و تاریخی اسکاتلند و همچنین شش ماه قرار دادن صنعت در آغاز سال سوم، هیچ موسسه اسکاتلندی دیگر ارائه نمی دهد. برای سال های آخر، دانش آموزان ما انجام مطالعات ساختمان سازی، یک پروژه صنعتی مبتنی بر الزامات صلاحیت حرفه ای که توسط موسسه سلطنتی نقشه برداران ذیربط ضروری است. این پروژه به طور کامل از طریق لینک های صنعت ما با بازدید های سایت همراه با سخنرانی ها و اغلب توسط شرکای حرفه ای حرفه ای ارائه می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... اطلاعات بیشتر

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. اطلاعات محدود