کارشناسی (Hons) در طراحی مد

عمومی

شرح برنامه

مد اصلی ، مسئولانه و الهام بخش را ایجاد کنید ، و ردپای منحصر به فرد خود را بر روی صنعت قرار دهید. در این دوره طراحی خلاقانه مد ، شما در یک محیط استودیوی حمایتی با متخصصان با تجربه کار خواهید کرد که رشد شما را برای تبدیل شدن به یک طراح آینده نگر پرورش می دهند.

معرفی

شما می توانید لبه خلاقیت خود را تکمیل کنید تا چشم انداز طراحی خود را پرورش دهید. با کار بر روی خلاصه های شبیه سازی شده و زنده ، شما یاد می گیرید چگونه ایده های خود را بطور موثر بیان کنید. با به چالش کشیدن وضع موجود ، شما مفاهیم مد نوآورانه را برای ادامه کار در یک صنعت جهانی در حال تغییر و تحول ایجاد می کنید.

شما:

 • آگاهی خود را از طریق یادگیری که ناشی از چالش های زیست محیطی ، اخلاقی و اخلاقی زمان ما باشد ، بالا ببرید.
 • با دسترسی به منابعی از ماشین آلات صنعتی ، تخصصی چرخ خیاطی و بافتنی ، چاپ صفحه و یک باغ رنگ طبیعی ، در دستگاه های جوشکاری مافوق صوت ، جای خود را در خط مقدم صنعت قرار دهید.
 • یاد بگیرید که از جدیدترین فناوریهای طراحی دیجیتال ، از جمله CLO 3D استفاده کنید.
 • با همکاری مشترک روی پروژه های مشارکتی و مبتنی بر چالش پیشرفت کنید.
 • با مارک های پیشرو مانند فرد پری ، لو دالتون ، اونیل و رایان روشه مستقر در نیویورک کار کنید.
 • سال اول مشترک را با دانش آموزان طراحی لباس ورزشی به اشتراک بگذارید ، جایی که با رفتن به سال دوم ، یک Pathway تخصصی را انتخاب می کنید.

آنچه ما به دنبال آن هستیم

ما کسی را می خواهیم که:

 • می تواند متن را آوازی کند ، متن را تغییر دهد و به مطالب پاسخ دهد.
 • از نظر جسمی با محیط خود درگیر می شوند.
 • سرزنده و پاسخگو است.
 • به طور مستقل فکر می کند.

فارغ التحصیلان ما چه می کنند

فارغ التحصیلان ما به دنبال کار با نام هایی مانند کالوین کلاین ، مارگارت هاول ، ویکتوریا بکهام ، آکنه آکنه ، بربری ، آیریس ون هرپن ، نخل // سخت کاری ، اره منبت کاری اره ، سوت ، H&M و آدیداس بودند.

در سال 2018 این دوره با ارائه جوایز نمونه کارهای برجسته شورای مد بریتانیا برای ارائه نمونه کارهای فارغ التحصیل ما ارائه شد.

Fashion Model Dancing in the Woods with Beautiful and Colorful Spring Dress Costa Rica

آنچه را یاد می گیرید

با انعکاس زندگی حرفه ای از روز اول ، این مد مد مهارت مهارت های طراحی فنی و خلاقانه را در لباس های زنانه و مردانه به شما آموزش می دهد - به شما کمک می کند تا در هنگام ایجاد پیشنهادات مد اصلی ، مسئولانه و الهام بخش در این صنعت بایستید. شما می توانید دانش کار در مهارت های طراحی مد اصلی مانند تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، ترجمه ، طراحی ، برش الگوی و ساخت و همچنین مهارت های نوآوری مانند ریسک پذیری و آزمایش با فن آوری های جدید مانند CLO3D و تکنیک های ساخت اولتراسونیک را بدست آورید.

سال اول

شما تمرین خود را در استودیوهای مجهز حرفه ای توسعه دهید. با پشتیبانی تیم های دوره های دانشگاهی و فنی ، مهارت های اساسی مانند توسعه مفهوم ، طراحی دو بعدی و سه بعدی ، تصویر سازی مد و رنگ و مواد را یاد خواهید گرفت. شما همچنین مهارت های فنی مانند برش الگوی و ساخت پوشاک را یاد خواهید گرفت. ضمن مطالعه نظریه های پیرامون مد و نوشتن ، به بررسی موضوعات فرهنگی ، تاریخی و اخلاقی می پردازید.

ماژول ها

 • پژوهش
  در این ماژول ، شما می توانید مهارت های اصلی تحقیق را در زمینه خلاصه طراحی مد شروع کنید. شما با روش های تحقیق و واژگان مد آشنا می شوید و مارک سازی سنتی را به شکل نقاشی کشف می کنید ، ضمن اینکه مهارت های ارتباط دیجیتال را نیز توسعه می دهید.
 • Cut و ConstructThis ماژول به شما در رشد تکنیک های تولید پوشاک اصلی کمک می کند. تجزیه و تحلیل عمیق تکنیک ها و فرآیندهای خاص ، دانش شما را از آن آگاه می کند
  الگوی / روند ساخت و ساز و کاربرد آنها در صنعت مد.
 • کشف
  از طریق خلاصه پروژه های طراحی ، شما می توانید تکنیک های مورد استفاده در ماژول های قبلی را تقویت کنید تا مهارت های تولید و تحقیق خود را تقویت کنید و صدای طراحی ظهور خود را تقویت کنید. شما با مفاهیم ریسک پذیری ، بازی و کنجکاوی درگیر خواهید شد تا ایده های طراحی اصلی و مترقی را در دو قالب 2D و 3D بسازید.
 • مضامین فرهنگ
  این ماژول به شما کمک می کند تا مهارت های طراحی و تولید خود را متناسب کنید. شما بر روی توسعه مهارت های تحقیق ، ارائه و ارتباطات مناسب کار می کنید تا بتوانید ایده های خود را بطور موثر بیان کنید.

سال دوم

با تمرکز بر روی حرفه ای ، امسال خواهید دید که هویت خود را به عنوان یک طراح مد شکل می دهید ، زیرا یک چشم انداز شخصی مطمئن را ایجاد می کنید. از طریق خلاصه خلاصه های صنعت و شبیه سازی ، مهارت های خود را در زمینه هایی مانند برند و آگاهی از بازار ، پایداری ، مسائل اخلاقی و اخلاقی و ایده های ارائه شده اعمال خواهید کرد. شما را با چاپ دیجیتال و صفحه نمایش ، بافندگی دستگاه ، تکنیک های پیشرفته برش ، خیاطی و راه حل های پیشرفته CAD / طراحی دیجیتال آشنا خواهید کرد. شما همچنین می توانید در طول استراحت تابستان موقعیت مکانی صنعتی خود کارگردانی را انتخاب کنید. دانش آموزان تجربه کار با برندهایی مانند Maison Margiela، Dior، Christopher Kane، Mary Katrantzou، JW Anderson و palmer // harding را تجربه کرده اند.

ماژول ها

 • تفکر مد
  شما بر اساس شیوه های به روز طراحی ، آینده شناسی و ملاحظات اخلاقی تحقیق ، بازجویی و شکل گیری یک دیدگاه قابل دفاع در مورد صنعت مد معاصر را شکل خواهید داد. در کنار این تحقیقات فلسفی ، شما همچنین یاد می گیرید که چگونه مارک های لباس تولید می شود. به عنوان بخشی از یک گروه ، پویایی تیم را تجربه خواهید کرد و ترغیب می شوید ایده های خود را در انجمن های آزاد ارائه دهید ، جایی که در مورد آنها بحث خواهید کرد ، مذاکره می کنید و از آنها دفاع خواهید کرد.
 • عمل صنعت مد
  در این ماژول ، یک تجربه "دنیای واقعی" را به دست می آورید ، روی پروژه های زنده یا آن دسته از شیوه های کار و صنعت در صنعت شبیه سازی می کنید. شما هم افزایی ها و تنش هایی را که بین زمینه های خلاقانه و حرفه ای صنعت مد ایجاد می شود ، کشف خواهید کرد و مهارت هایی را برای هدایت خلاقانه یک لباس مخصوص برند و ارائه ایده های طراحی از طریق تحقق بخشیدن به پوشاک کشف خواهید کرد.
 • نوآوری
  به دنبال کارگاه های مقدماتی در تکنیک های پیشرفته تولید پوشاک مانند گره ، چاپ و برش پیشرفته ، شما از این مهارت های جدید برای تقویت صدای طراحی مد خود بهره خواهید برد. شما می توانید ایده های جدید و مترقی در مورد لباس را در 2D و 3D ایجاد کنید ، در حالی که برای پذیرش غیر منتظره و رد بدیهیات تشویق می شوید.
 • نظریه های فرهنگ
  این ماژول عمیق تر به بافت های تاریخی ، اجتماعی ، فرهنگی و جهانی می پردازد که در آن شیوه طراحی معاصر معاصر اتفاق می افتد. این برنامه دیدگاه های نظری را به منظور توسعه توانایی شما در بحث در مورد عملکرد خود و دیگران در یک چارچوب دانشگاهی ارائه می دهد.

سال سوم

در سال آخر دوره مد طراحی شما ، یک مجموعه فارغ التحصیل را با تحقیق و تحقیق ، توسعه و کاوش در مفاهیم 2D و 3D بطور گسترده توسعه می دهید. در کنار این ، شما یک پایان نامه ، نمونه کارها و کتاب را برای کمک به راه اندازی حرفه خود تولید خواهید کرد. فرصت هایی برای ارتقاء خود با شرکت در مسابقات خلاصه مسابقه رقابت های صنعت تعیین شده توسط شورای مد انگلیس و بنیاد مد فارغ التحصیلان وجود خواهد داشت.

ماژول ها

 • تحقیقات مجموعه
  شما مفهوم ، بازار / مشتری ، رنگ ، تحقیقات مواد و مواردی از این دست را توسعه داده و جمع خواهید کرد که برای اطلاع از مجموعه های مقدماتی و کارشناسی ارشد خود استفاده خواهید کرد. این تحقیق معنادار خواهد بود و همچنین ملاحظات اخلاقی و پایداری پیام مد منتخب شما را نیز کشف خواهد کرد.
 • پیش مجموعه
  شما پیش مجموعه ای را مطالعه می کنید که به طور کامل مواد تحقیق خود را ادغام می کند ، تحقیق و ارائه می کند. این فرایند به شما امکان می دهد تا قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد مجموعه فارغ التحصیلان خود ، در مورد زمینه های قدرت و ضعف در تحقیقات خود آگاهانه تصمیم بگیرید.
 • پایان نامه
  در این ماژول ، پایان نامه ای راجع به موضوع مورد توافق مربوط به علایق و تمرینات فردی خود را انجام می دهید. شما در مورد نقاط قوت و تمرین تحقیقات شخصی تأمل خواهید کرد و در بحث در نظر گرفته شده و بحث مفصل در مورد موضوع انتخاب شده شرکت خواهید کرد.
 • مجموعه
  در این ماژول ، شما مجموعه مد مدرک فارغ التحصیلان خود را بر اساس آماده سازی که در ماژول های سال سه سال گذشته انجام داده اید ، تکمیل خواهید کرد. این امر با تحویل تعداد مشخصی از لباسهای کاملاً تحقق یافته که به عنوان لباسهای منسجم جمع آوری شده اند ، آماده ارائه در یک نمایش مد یا معادل آن می شود.
 • استراتژی های حرفه ای
  این ماژول از شما در توسعه طیف وسیعی از مطالب خود تبلیغی مربوط به جاه طلبی های شخصی شما پس از فارغ التحصیلی حمایت خواهد کرد. میهمانان صنعت و متخصصان شغلی / اشتغالزایی درمورد مصاحبه ، مکان ، تماس با کارفرمایان بالقوه و تحصیلات تکمیلی مشاوره و راهنمایی را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

ماژول های بالا مواردی هستند که توسط دانشجویان ما مورد مطالعه قرار می گیرند یا افراد جدیدی را پیشنهاد می دهند. ساختارها و ماژول های برنامه می توانند به عنوان بخشی از فرایندهای بهبود و مرور برنامه درسی ما تغییر کنند. اگر یک ماژول خاص برای شما مهم است ، لطفاً در مورد آن با رهبر دوره صحبت کنید.

چگونه یاد بگیریم

با همکاری تیم ما با تیم های علمی و فنی بسیار مجرب ، با دوره های مختلف با همکاران و دانشجویان همکاری خواهید کرد ، از استادان مهمان صنعت یاد می گیرید ، پروژه های زنده را با مارک ها در دست می گیرید و تمرین خود را به یک استاندارد صنعت تبدیل می کنید. یادگیری منظم از طریق آموزش ها ، به صورت یک به یک و به صورت گروهی ، سخنرانی ، سمینار ، کارگاه آموزشی و تظاهرات فنی انجام می شود. همچنین شما می توانید از طریق مشارکت ما در Erasmus + و تحصیل در خارج از کشور برای مدت زمانی در خارج از کشور تحصیل کنید.

روش های ارزیابی

 • ارزیابی مداوم از تکالیف بصری ، کلامی و کتبی.
 • پایان نامه سال گذشته و دو نمایشگاه سال گذشته.

کارکنان

علاوه بر کار برای طراحان نمادین مانند الکساندر مک کوئین ، مدرسان و کارمندان پشتیبانی ما دانشهایی دقیق در زمینه هایی مانند خرده فرهنگ یک ظاهر طراحی ، کارآفرینی در تجارت ، اخلاق ، پایداری و اجرای برچسب های خود ارائه می دهند.

برخی از اعضای کارمندان فقط در مورد ماژول های خاص تدریس می کنند ، و البته دوره شما ممکن است برای هر عضو مشخص نباشد.

امکانات

 • جداول برش
 • غرفه های مناسب.
 • دستگاههای مسطح صنعتی.
 • راه حل های طراحی دیجیتال مانند clo3D ، Gerber و Adobe.
 • تجهیزات چاپ دیجیتال و سنتی.
 • تجهیزات برش لیزری.
 • تجهیزات لوله کشی سیلیکون.
 • ماشین آلات ساختمانی اولتراسونیک.
 • اورولاکرهای صنعتی.
 • ماشین های دوخت پرده.
 • دستگاههای بافندگی
 • امکانات تولید و انتشار یا نمونه کارها.
 • دسترسی آنلاین به WGSN و LS: N Global.

نحوه درخواست

از طریق UCAS درخواست کنید

آماده پیوستن به ما هستید؟ اگر از طریق UCAS Apply and Track درخواست می کنید ، باید کد دانشگاه و دانشگاه را در زیر مراجعه کنید.

 • کد دانشگاه: F33
 • کد دوره: W232

آیا به عنوان یک دانشجوی بین المللی درخواست می کنید؟

دانشجویان بین المللی می توانند از طریق UCAS ، از طریق نماینده یا مستقیم با دانشگاه ، برای یک دوره اقدام کنند.

شرایط ورود

ما همه برنامه های کاربردی را بر اساس شایستگی و پتانسیل های فردی خود در نظر می گیریم. همه متقاضیان را به یک روز مصاحبه یا استماع دعوت می کنیم تا به آنها فرصتی دهند که این امر را به همراه آنچه باعث ایجاد انگیزه و انگیزه در زمینه کاری آنها می شود ، نشان دهند. متقاضیان بسته به دوره نیز می توانند نمونه کارها خود را نشان دهند یا عملکردی را ارائه دهند. ما از برنامه های مربوط به سوابق مختلف ، خواه در STEM ، هنر یا علوم انسانی استقبال می کنیم.

به عنوان راهنما ، پیشنهاد معمولی ما در مقطع کارشناسی ارشد 104 - 120 امتیاز تعرفه UCAS است ، و در درجه اول از مدارک سطح 3 مانند مدارک سطح A ، دیپلم تمدید شده BTEC یا دیپلم بنیاد محدود نمی شود.

الزامات زبان

برای متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی است ، ما از شما خواسته ایم که نسبت به کلاس زبان انگلیسی GCSE درجه 4 (C) یا معادل آن کار کنید.

اگر زبان انگلیسی اولین زبان شما نیست ، باید همان استانداردی را کسب کنید که معادل نمره کلی IELTS Academic 6.0 باشد ، حداقل در خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن 5.5 حداقل. ما طیف وسیعی از معادل های داخل کشور و آزمون های تأیید شده را می پذیریم.

اگر برای تحصیل در انگلستان به ویزای دانشجویی ردیف 4 احتیاج دارید ، می بایست تست تأیید زبان انگلیسی مطمئن (SELT) را قبول کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید مطالب مربوط به زبان انگلیسی ما را بخوانید.

آخرین مهلت

 • برنامه های UK / EU: 15 ژانویه 2020 (برای در نظر گرفتن برابر)
 • در صورت وجود مکان های موجود ، برنامه های دیررس در نظر گرفته می شود.
 • پرداخت کنندگان هزینه های بین المللی می توانند در طول سال درخواست کنند. اما توصیه می کنیم در اسرع وقت از زمان استفاده برای ویزا و ترتیب سفر استفاده کنید.

شهریه 2020-21

 • 9،250 پوند - انگلیس / اتحادیه اروپا تمام وقت
 • 16000 پوند - بین المللی تمام وقت

شهریه سالانه تعیین می شود و هر سال در معرض بررسی قرار می گیرد. بنابراین ، دانشگاه می تواند شهریه شهریه را در سال های دوم یا بعدی دوره ، مطابق با تورم و / یا حداکثر مجاز توسط قانون یا سیاست دولت افزایش دهد. دانش آموزان از هرگونه تغییر در اسرع وقت مطلع می شوند.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... اطلاعات بیشتر

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. اطلاعات محدود
فالموث , پنیر + 1 بیشتر کمتر