کارشناسی (Hons) در مدیریت زیست محیطی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

اعتباردهی شده توسط: RICS CIWEM

مسائل زیست محیطی برای هر شرکت مهم است. فارغ التحصیلان مديريت محيط زيست، تأثيرات بر محيط ساخت و ساز و بازسازی و نياز به مديريت موثر زباله، انرژی، منابع زمين و مسائل اجتماعی را درك می كنند.

این برنامه منحصر به فرد است که شما را قادر به تمرکز بر منافع شخصی در زمینه های مختلفی از جمله مدیریت ضایعات، سیستم های اطلاعات جغرافیایی، زمین های آلوده، انکشاف اجتماعی، تقویت روستاها، بهره وری انرژی و سیاست حمل و نقل می کند.

شما این فرصت را برای انجام کار در انگلستان و یا در اروپا، و همچنین فرصت های مربوط به قرار دادن صنعتی در هند و امریکا خواهید داشت. این برنامه توسط موسسه معتبر مدیریت آب و مدیریت زیست محیطی (CIWEM) و موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز (RICS) تأیید شده است.

شغل شما

با افزایش «اقتصاد سبز»، فارغ التحصیلان محیط زیست به طور فزاینده ای از سوی مقامات محلی، دولت، مشاورین محیط زیست، تامین کنندگان انرژی و سازمان های تخصصی در انگلستان و خارج از کشور به دنبال آن هستند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

سال 1

مسائل شهری، مدیریت منابع طبیعی، اصول محل کار، زندگی پایدار، مواد ساختمانی.

سال 2

معرفی موضوعات اصلی از جمله سیاست و مقررات محیط زیست، جامعه، سیاست و پایداری، علوم محیطی

سال 3

تجربه کار عملی که می تواند شامل همکاری با مقامات محلی، مشاوره های محیط زیست، شرکت های انرژی یا تحصیل در خارج از کشور باشد. سه ماهه چهارم، تخصص GIS و همچنین مطالعه تغییرات آب و هوایی: تاثیر، کاهش و سازگاری و پایداری سازمانی را افزایش می دهد.

سال 4

افتخارات کارشناسی ارشد ویژه؛ ماژول های تخصصی شامل مدیریت منابع انرژی در بازسازی شهری، مدیریت زباله، پروژه GIS، سیاست آب و مدیریت، و پایداری و محیط زیست ساخته شده است.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 1

SQA بالاتر

انگلیسی ABBB plus Nat 5 انگلیسی و ریاضیات در C.

یک مرحله

BCC همراه GCSE انگلیسی و ریاضی در C / 4.

ILC بالاتر است

H1 H2 H3 H3 به علاوه انگلیسی و ریاضی در سطح عادی O2

دیپلم IB

24 امتیاز باید شامل ریاضیات باشد

BTEC

سطح 3 دیپلم توسعه یافته در MMM

سال 2

HNC

HNC در یک موضوع محیطی ساخته شده یا HNC علوم اجتماعی با A در واحد درجه بندی شده است

BTEC

سطح 3 دیپلم توسعه یافته در زمینه محیط زیست ساخته شده / موضوع مدیریت حومه در DDM

زبان انگلیسی

دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، به طور معمول نیاز به داشتن معادل نمره آزمون آکادمی IELTS 6.0 با عنصر کمتر از 5.5 را دارند.

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانشجویان RUK که دوره ای سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

قرار دادن کار

دانش آموزان فرصتی برای تکمیل کار در انگلستان یا اروپا و همچنین فرصت های کاری در هندوستان و آمریکا را دارند.

نیروهای HM

در همکاری با نیروهای HM، GCU مشخص کرده است که این برنامه مخصوصا برای مردان و مردان نظامی و نظامی سابق مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که ارائه می دهیم، منطقه شغل نیروهای HM را ببینید.

اعتباربخشی

مدرک مدیریت محیط زیست در GCU توسط CIWEM موسسه مؤسسات مدیریت آب و مدیریت زیست محیطی و RICS موسسه سلطنتی نقشه برداران مجاز تأیید شده است

ارتباط با صنعت

برنامه توسعه یافته است تا اطمینان حاصل شود که ماژول های آموزشی نشان دهنده تجربیات فعلی بهترین و به نیازهای کارفرمایان است. در نتیجه، فارغ التحصیلان به خوبی در مأموریت خود برای به دست آوردن اشتغال و برآورده شدن اشتغال به کار خود ادامه می دهند. کار تحت نظارت یک بخش جدایی ناپذیر از برنامه است.

روش های ارزیابی

انواع روش های ارزیابی، از جمله فعالیت های دوره های آموزشی و امتحانات رسمی. دوره مدیریت محیط زیست ما یک رویکرد جدید به یک عنصر از ارزیابی دانش آموزان با توسعه پروژه عمودی نوآورانه گرفته است. غالبا دانشجویان سال اول ما با سال های سوم ما کار می کنند و گروه دوم به عنوان مدیران پروژه عمل می کنند. این رویکرد از هیئت امنا خارجی ما، اعضای اعتباربخشی و کارفرمایان که از این روش ارزیابی دانش آموزان تجربه زندگی واقعی و مهارت های مدیریت پروژه خود را می شناسد تشویق می کند. همچنین روش های سنتی آزمون ها، گزارش ها و مقالات و همچنین تست محدودیت زمانی که دانش آموزان ما 72 ساعت برای نوشتن مجموعه ای از گزارش های کوتاه استفاده می شود استفاده می شود.

روش های تدریس

یک جنبه کلیدی آموزش دانش آموزان سیستم های اطلاعات جغرافیایی در طول چهار سال تحصیلات خود است، آنها را در اختیار کاربران متخصص سیستم نرم افزاری قرار می دهد. از طریق آشنایی آنها با دو مهمترین بسته نرم افزاری؛ ArcGIS، رهبر بازار سیستم های اطلاعات جغرافیایی و ادریس، دانش آموزان ما تخصص خاصی در زمینه مدیریت زیست محیطی دارند. ما دانشجویان ما را تشویق می کنیم تا فرصت های شغلی را در خانه و خارج از کشور بگیریم. مقامات محلی به طور جدی به دنبال فرصت های شغلی برای دانش آموزان ما هستند و با قرار دادن حداقل 16 هفته، با سازمان هایی مانند Power Scottish، آژانس حفاظت محیط زیست اسکاتلند و SERCO و همچنین مقامات محلی در غرب اسکاتلند قرار می گیرند. در خارج از کشور، دانش آموزان سال دوم ما یک هفته با یکی از شرکای اراسموس ما در یک دانشگاه اروپایی صرف می کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... اطلاعات بیشتر

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. اطلاعات محدود