برنامه های کارشناسی

کارشناسی همان درجه کارشناسی است که از سوی دانشگاه های سراسر جهان برای تکمیل تحصیلات کارشناسی در یک یا چند رشته اعطا شده است. تکمیل دوره کارشناسی بین 3 الی 5 سال به طول می انجامد و فارغ التحصیلان را بیشتر برای اشتغال به حرفه ای در حوزه انتخابی خود آماده می سازد. اخذ درجه کارشناسی مزایای تحصیلی، شخصی و حرفه ای بیشماری در بر دارد.

درجه های کارشناسی در شماری از رشته های مختلف تحصیلی ارائه می شود که از جمله می توان به هنر، بازرگانی، مهندسی و فناوری، حقوق، علوم انسانی، علوم اجتماعی، زبست شناسی و علوم حیات و علوم طبیعی اشاره نمود. در هر یک از رشته های تحصیلی فوق، تخصص های عملی بسیاری را در رشته های خاص می توان یافت.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین درجات کارشناسی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

برنامه های کارشناسی که به تازگی اضافه شده

GCU - Glasgow School for Business and Society

BA (Hons) in Social Sciences

اکتبر 16, 2017
حرفه شما چه شما انجام خواهد داد سال 1 سال 2 سال 3 سال 4 تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد. سال 1 SQA عالی یک مرحله ILC بالاتر است … [+] دیپلم IB سال 3 IELTS علمی نمره 6.0 (یا معادل آن) با هیچ عنصر زیر 5.5. لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید. اطلاعات اضافی دیگر مدارک دانشگاهی و حرفه ای هر نرم افزار به GCU است به صورت فردی در نظر گرفته. اگر شما شرایط ورودی دانشگاهی معمولی ندارد، اما می توانید تجربه کاری مرتبط به و / یا اعتبار از نهادهای حرفه ای به رسمیت شناخته شده نشان می دهد، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق تشخیص دانشگاه از طرح آموزش قبل. در صورتی که شما نیاز به زبان انگلیسی برآورده نمی کنند، ممکن است واجد شرایط برای برنامه مطالعه زبان انگلیسی برای دانشگاه. هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟ هزینه تحصیل 2018/19 خانه: 1820 پوند RUK: 9250 پوند اتحادیه اروپا: 1820 پوند بین المللی: £ 11،500 * مجموع هزینه های تحصیل برای دانشجویان RUK که دوره ای سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تایید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند. اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید. هزینه های اضافی علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید. بورس های تحصیلی ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند. اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید. دانش آموزان بین المللی شروع می شوند برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای جهت گیری در 15 سپتامبر 2017 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است. در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود. [-]

Campbellsville University

Bachelor of Arts in International Studies

اکتبر 16, 2017
پس از اتمام، دانش آموز همچنین می تواند تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه های مختلف مانند حقوق، علوم سیاسی، تجارت بین المللی، ماموریت های مسیحی، TESL، MATESOL، سیاست عمومی و اداری را دنبال کند. محدوده هایی از جمله مطالعات لاتین، مطالعات فرهنگ جهانی ، مطالعات اروپایی، مطالعات مسیحی بین فرهنگی و مطالعات TESL (آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم).… [+] [-]

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

لیسانس کسب و کار بین المللی

اکتبر 16, 2017
در AFMKU ما آماده هستیم تا با چالش های کنونی و آینده در دنیای کسب و کار بین المللی روبرو شویم.

درجه کارشناسی چیست؟

کارشناسی اولین دوره از تحصیلات دانشگاهی است که طی آن فرد در موضوعی شناختی عمیق در سطح دانشگاهی کسب می نماید. کارشناسی هنر (BA)، کارشناسی علوم (BSc) و کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) از جمله انواع مختلف برنامه های تحصیلی دوره کارشناسی می باشند. درجه کارشناسی لازمه بسیاری از مشاغل است، و نیز پیشنیاز برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی مانند کارشناسی ارشد یا دوره دکترا نیز است. اگر چه برخی برنامه های تحصیلی کارشناسی طولانی تر است، اما به طور معمول سه تا چهار سال به طول می انجامد تا دوره کارشناسی تکمیل گردد

مزایای اخذ درجه کارشناسی چیست؟
فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی از مجموعه ای از مزایای شخصی و حرفه ای برخوردار می باشند. فارغ التحصیلان دوره کارشناسی در مقایسه با افرادی که درجه کارشناسی ندارند، از فرصت های شغلی بیشتری برخوردارند. به علاوه، دانشجویان دوره کارشناسی مهارت هایی را می آموزند که به آنها کمک می نماید تا چالش های پیش روی خود در حوزه کار و حرفه را مهار نمایند. برنامه های درجه کارشناسی شرایط و الزاماتی در بردارند که به دانشجویان کمک می نماید مهارتهای ارتباطی، قدرت تصمیم گیری، پتانسیل تفکر خلاق و توان حل مشکلات را در خود تقویت نمایند. بالاخره، گذراندن برنامه کارشناسی به دانشجویان امکان می دهد تا درک عمیق تری از موضوعاتی که برای آنها جذاب است، به دست آورند.

در دوره کارشناسی چه مطالبی مطالعه می شود؟
تقریباً در همه حوزه های تحصیلات دانشگاهی قابل تصور، برنامه های تحصیلی کارشناسی وجود دارد. برنامه های کارشناسی در عناوین و موضوعاتی در حوزه هنر، زیست شناسی و علوم حیات، بازرگانی، اقتصاد و مدیریت، انرژی، مهندسی و فناوری، علوم انسانی و علوم اجتماعی، حقوق و مقررات و علوم طبیعی ارائه می شود. در هر یک از این حوزه ها، برنامه های کارشناسی برای رشته های خاصی مانند طراحی گرافیک، پزشکی، حسابداری، توسعه پایدار محیط زیست، مهندسی برق، ادبیات، روانشناسی، حقوق جزا و فیزیک وجود دارد.

از درجه کارشناسی چه نوع پیشرفت حرفه ای انتظار دارید؟
چه دانشجو اخیراً از دبیرستان فارغ التحصیل شده باشد و یا پس از چند سال تجربه کاری به حوزه تحصیل و دانش باز گشته باشد، می تواند با اخذ درجه کارشناسی پیشرفت شغلی چشمگیری را انتظار داشته باشد. کارفرمایان در جستجوی فارغ التحصیلان درجه کارشناسی هستند زیرا آنها با گذراندن مطالب درسی مورد نیاز، دانش تئوری و عملی خود در حوزه مورد مطالعه و تحصیل را نشان داده اند. مضاف بر اینکه، کارفرمایان می دانند که دانشجویان دوره کارشناسی در طول زمان تحصیل در دانشگاه، چالش هایی را پیش روی خود دارند که آنان را برای دنیای کار آماده می سازد.

اخذ درجه کارشناسی چه قدر هزینه در بر دارد؟
برنامه های دوره کارشناسی به لحاظ هزینه بسیار با یکدیگر متفاوت است و بستگی به دانشگاه، منطقه جغرافیایی، رشته تحصیلی و فاکتورهای دیگر دارد. برخی دانشجویان مقطع کارشناسی به دلیل نیاز مالی و یا شایستگی تحصیلی صلاحیت دریافت کمک های مالی از دانشگاه، نهادهای اجتماعی و یا سایر شخصیت های حقیقی و حقوقی را دارند. بهترین راه برای کسب اطلاعات ویژه درزمینه هزینه شهریه در مقطع کارشناسی تماس با بخش پذیرش دانشگاه است. بخش پذیرش دانشگاه همچنین می تواند اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه لوازم و ضروریات در اختیار شما قرار دهد و یا حتی هزینه های زندگی را نیز برآورد نماید. بخش پذیرش همچنین منبع مهمی است که می توان از طریق آن درباره بورسیه تحصیلی و کمک های مالی اطلاع کسب نمود.

چرا دوره کارشناسی آنلاین را انتخاب کنیم؟
اکنون بیش از همیشه، برنامه کارشناسی آنلاین برای دانشجویانی که شاغل هستند، در فاصله بسیار دور از دانشکده زندگی می کنند، به شغل دیگری اشتغال دارند و یا تعهدات شخصی دارند یک گزینه عملی و موفقیت آمیز به شمار می رود. تحصیلات آنلاین می تواند در قالب یک جدول زمانی صورت پذیرد که برای دانشجو بسیار مناسب است، و نیز می تواند به صورت نیمه وقت یا تمام وقت انتخاب شود. فناوری آموزش از راه دور کمک می نماید تا کلاس درس به محل دانشجو آورده شود و این امکان را نیز فراهم می آورد که دانشجویان به شکلی انعطاف پذیر و آسان با سایر دانشجویان نظیر و اساتید خود ارتباط داشته باشند. به کمک وب فرم ویژه این وب سایت، بیشتر در زمینه برنامه های درجه کارشناسی آنلاین و برنامه های کارشناسی حضوری در سرتاسر جهان اطلاع کسب نمائید و اطلاعات بیشتر را نیز از بخش پذیرش دانشگاهها بخواهید.