برنامه های کارشناسی

کارشناسی همان درجه کارشناسی است که از سوی دانشگاه های سراسر جهان برای تکمیل تحصیلات کارشناسی در یک یا چند رشته اعطا شده است. تکمیل دوره کارشناسی بین 3 الی 5 سال به طول می انجامد و فارغ التحصیلان را بیشتر برای اشتغال به حرفه ای در حوزه انتخابی خود آماده می سازد. اخذ درجه کارشناسی مزایای تحصیلی، شخصی و حرفه ای بیشماری در بر دارد.

درجه های کارشناسی در شماری از رشته های مختلف تحصیلی ارائه می شود که از جمله می توان به هنر، بازرگانی، مهندسی و فناوری، حقوق، علوم انسانی، علوم اجتماعی، زبست شناسی و علوم حیات و علوم طبیعی اشاره نمود. در هر یک از رشته های تحصیلی فوق، تخصص های عملی بسیاری را در رشته های خاص می توان یافت.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین درجات کارشناسی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

برنامه های کارشناسی تازه اضافه شده

Ritsumeikan University

لیسانس علوم آزمایشی جهانی / لیسانس امور آسیا و اقیانوسیه (دو قلو)

ژوئن 22, 2018
کالج هنرهای لیبرال جهانی (GLA) دانش آموزان را به آموزش جامع هنرهای لیبرال در زبان انگلیسی مورد نیاز برای زمان های جهانی ما فراهم می کند. برنامه مدرک کارشناسی دوگانه به طور مشترک توسط کالج هنرهای لیبرال جهانی (GLA) در Ritsumeikan University و مدرسه Coral Bell of Asia Pacific در دانشگاه ملی استرالیا ارائه شده است. رویکرد دوگانه به ایجاد یک پایه رقابتی برای حرف… [+]ه شما کمک خواهد کرد: تجربیات، اطلاعات و دانش عمیق خود را در آسیا و اقیانوس آرام گسترش دهید تا شیوه های تجاری در شرکت های جهانی را گسترش دهید. این باعث می شود که شما در مدارس حرفه ای در حوزه های سیاست عمومی، قانون، مدیریت کسب و کار، معماری و غیره ادامه تحصیل دهید و در مدارس فارغ التحصیل ژاپن، استرالیا و سایر مناطق به دنبال دانش تخصصی تحصیلی باشید. [-]

SAINT-PETERSBURG STATE UNIVERSITY OF FILM AND TELEVISION

لیسانس در تلویزیون

ژوئن 20, 2018
صفحه نمایش تلویزیونی پنجره ای به جهان اطراف ما است. این بزرگ است و در جهان سیاست، فرهنگ، ورزش، طبیعت، مسافرت، روابط انسانی، چهره های بسیاری دارد. دولت، جامعه، و مردم نیاز به اطلاعات، آموزش، سرگرمی ارائه شده توسط صنعت تلویزیون.… [+] [-]

United International Business Schools

برنامه کارشناسی دوگانه

ژوئن 18, 2018
برنامه دوگانه لیسانس به دانش آموزان اجازه می دهد که 60 لیتر اضافی (یا 3 سهمیه اضافی) را در مجموع 240 و کسب دو مدرک لیسانس دریافت کنند.

درجه کارشناسی چیست؟

کارشناسی اولین دوره از تحصیلات دانشگاهی است که طی آن فرد در موضوعی شناختی عمیق در سطح دانشگاهی کسب می نماید. کارشناسی هنر (BA)، کارشناسی علوم (BSc) و کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) از جمله انواع مختلف برنامه های تحصیلی دوره کارشناسی می باشند. درجه کارشناسی لازمه بسیاری از مشاغل است، و نیز پیشنیاز برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی مانند کارشناسی ارشد یا دوره دکترا نیز است. اگر چه برخی برنامه های تحصیلی کارشناسی طولانی تر است، اما به طور معمول سه تا چهار سال به طول می انجامد تا دوره کارشناسی تکمیل گردد

مزایای اخذ درجه کارشناسی چیست؟
فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی از مجموعه ای از مزایای شخصی و حرفه ای برخوردار می باشند. فارغ التحصیلان دوره کارشناسی در مقایسه با افرادی که درجه کارشناسی ندارند، از فرصت های شغلی بیشتری برخوردارند. به علاوه، دانشجویان دوره کارشناسی مهارت هایی را می آموزند که به آنها کمک می نماید تا چالش های پیش روی خود در حوزه کار و حرفه را مهار نمایند. برنامه های درجه کارشناسی شرایط و الزاماتی در بردارند که به دانشجویان کمک می نماید مهارتهای ارتباطی، قدرت تصمیم گیری، پتانسیل تفکر خلاق و توان حل مشکلات را در خود تقویت نمایند. بالاخره، گذراندن برنامه کارشناسی به دانشجویان امکان می دهد تا درک عمیق تری از موضوعاتی که برای آنها جذاب است، به دست آورند.

در دوره کارشناسی چه مطالبی مطالعه می شود؟
تقریباً در همه حوزه های تحصیلات دانشگاهی قابل تصور، برنامه های تحصیلی کارشناسی وجود دارد. برنامه های کارشناسی در عناوین و موضوعاتی در حوزه هنر، زیست شناسی و علوم حیات، بازرگانی، اقتصاد و مدیریت، انرژی، مهندسی و فناوری، علوم انسانی و علوم اجتماعی، حقوق و مقررات و علوم طبیعی ارائه می شود. در هر یک از این حوزه ها، برنامه های کارشناسی برای رشته های خاصی مانند طراحی گرافیک، پزشکی، حسابداری، توسعه پایدار محیط زیست، مهندسی برق، ادبیات، روانشناسی، حقوق جزا و فیزیک وجود دارد.

از درجه کارشناسی چه نوع پیشرفت حرفه ای انتظار دارید؟
چه دانشجو اخیراً از دبیرستان فارغ التحصیل شده باشد و یا پس از چند سال تجربه کاری به حوزه تحصیل و دانش باز گشته باشد، می تواند با اخذ درجه کارشناسی پیشرفت شغلی چشمگیری را انتظار داشته باشد. کارفرمایان در جستجوی فارغ التحصیلان درجه کارشناسی هستند زیرا آنها با گذراندن مطالب درسی مورد نیاز، دانش تئوری و عملی خود در حوزه مورد مطالعه و تحصیل را نشان داده اند. مضاف بر اینکه، کارفرمایان می دانند که دانشجویان دوره کارشناسی در طول زمان تحصیل در دانشگاه، چالش هایی را پیش روی خود دارند که آنان را برای دنیای کار آماده می سازد.

اخذ درجه کارشناسی چه قدر هزینه در بر دارد؟
برنامه های دوره کارشناسی به لحاظ هزینه بسیار با یکدیگر متفاوت است و بستگی به دانشگاه، منطقه جغرافیایی، رشته تحصیلی و فاکتورهای دیگر دارد. برخی دانشجویان مقطع کارشناسی به دلیل نیاز مالی و یا شایستگی تحصیلی صلاحیت دریافت کمک های مالی از دانشگاه، نهادهای اجتماعی و یا سایر شخصیت های حقیقی و حقوقی را دارند. بهترین راه برای کسب اطلاعات ویژه درزمینه هزینه شهریه در مقطع کارشناسی تماس با بخش پذیرش دانشگاه است. بخش پذیرش دانشگاه همچنین می تواند اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه لوازم و ضروریات در اختیار شما قرار دهد و یا حتی هزینه های زندگی را نیز برآورد نماید. بخش پذیرش همچنین منبع مهمی است که می توان از طریق آن درباره بورسیه تحصیلی و کمک های مالی اطلاع کسب نمود.

چرا دوره کارشناسی آنلاین را انتخاب کنیم؟
اکنون بیش از همیشه، برنامه کارشناسی آنلاین برای دانشجویانی که شاغل هستند، در فاصله بسیار دور از دانشکده زندگی می کنند، به شغل دیگری اشتغال دارند و یا تعهدات شخصی دارند یک گزینه عملی و موفقیت آمیز به شمار می رود. تحصیلات آنلاین می تواند در قالب یک جدول زمانی صورت پذیرد که برای دانشجو بسیار مناسب است، و نیز می تواند به صورت نیمه وقت یا تمام وقت انتخاب شود. فناوری آموزش از راه دور کمک می نماید تا کلاس درس به محل دانشجو آورده شود و این امکان را نیز فراهم می آورد که دانشجویان به شکلی انعطاف پذیر و آسان با سایر دانشجویان نظیر و اساتید خود ارتباط داشته باشند. به کمک وب فرم ویژه این وب سایت، بیشتر در زمینه برنامه های درجه کارشناسی آنلاین و برنامه های کارشناسی حضوری در سرتاسر جهان اطلاع کسب نمائید و اطلاعات بیشتر را نیز از بخش پذیرش دانشگاهها بخواهید.