Filter
درجه های کارشناسی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید 5‏ کارشناسی را آرایشگری

مدرک کارشناسی در سطح ورود در مقطع کارشناسی است. در بسیاری از موارد، دانش آموزان انتخاب یک موضوع به مطالعه مانند علم یا انگلیسی. کارشناسی نیز ممکن است در یک میدان دست در دریافت شود، اجازه می دهد یک دانش آموز به سرعت شروع به کار می کند.

کارشناسی در لوازم آرایشی چیست؟ دانش آموزان جزئیات لوازم آرایشی از جمله پوست، ناخن و مراقبت از مو و آرایش یاد بگیرند. آنها کارشناسان در یک ظاهر طراحی شده و حفظ مو و در دادن درمان مانند فیشال، پدیکور و مانیکور است. علاوه بر این، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای اجرای یک سالن و اجرا آن را به خوبی با استفاده از اصول کسب و کار. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان می توانند برای تبدیل شدن به متخصص زیبایی دارای مجوز.

کارشناسی در لوازم آرایشی این فرصت را به همکاری نزدیک با مردم و اقتدار آنها را از طریق جدید، مدل مو رسا ارائه می دهد. فارغ التحصیلان همچنین فرصت های زیادی پیدا به حرکت کردن، به عنوان آنها می توانید یک روز خود را سالن خود را دارند.دانش آموزان نیز از طریق دوره های خود را یاد بگیرند کسب و کار و مدیریت مهارت های خوب.

هزینه برای برنامه های لوازم آرایشی بسته به مدرسه انتخاب شده است. یک دانش آموز اختصاص داده شده ممکن است یک برنامه در دو سال با شب و کلاس های آنلاین به پایان برساند، و در نتیجه صرفه جویی در پول. قبل از انتخاب، دانش آموزان باید تحقیقات کامل انجام مطمئن شوید یک برنامه به تمام اهداف آموزشی خود دیدار خواهد کرد.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان می توانند به کار در مکان های متعدد را پیدا آنها ممکن است را انتخاب کنید به کار در سالن به عنوان آرایشگری، سبک رنگ و. آنها همچنین ممکن است در سالن به صورت و آرایش ناخن و مانیکور کار. گزینه نیز در خارج از سالن برای دانش آموزان هستند. دانش آموزان ممکن است با زیبایی و مراقبت از پوست محصولات کار یا کار برای سرو در مراسم تشییع جنازه یک ظاهر طراحی شده به تازگی مرحوم. علاوه بر این، تکنسین ناخن می تواند در دفتر یک متخصص پوست یا پزشک کار می کنند و ارائه پدیکور بهداشتی.

بسیاری از گزینه های آنلاین برای برنامه های لوازم آرایشی در دسترس هستند.برای شروع یک کار جدید، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

5نتایج درآرایشگری

Torrens University Australia

کلینیک دانش آموزان پویا ارائه می دهد طیف وسیعی از درمان های مشتری طراحی شده برای کمک به آماده شدن برای اولین بار از کار واقعی خود را در صنعت زیبایی درمانی است. دانش آموزا ... [+]

آیا شما آماده هستید که به عنوان یک راننده نوآوری و تبدیل شدن به یک رهبر صنعت در زمینه زیبایی شناسی باشد؟

تجربه عملی

کلینیک دانش آموزان پویا ارائه می دهد طیف وسیعی از درمان های مشتری طراحی شده برای کمک به آماده شدن برای اولین بار از کار واقعی خود را در صنعت زیبایی درمانی است. دانش آموزان از یک محیط آموزشی مشترک برای لذت بردن از یادگیری و مشارکت لذت خواهند برد. فارغ التحصیلان این دوره قادر خواهند بود تا فناوری های جدید و نوآوری ها را به کار حرفه ای خود اضافه کنند و علاوه بر سهم قابل توجه در صنعت، به آن دست یابند.... [-]

استرالیا سیدنی لورا فیتزروی ملبورن بریزبن آدلاید نیوزیلند اوکلند  + 5 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Grupo Tiradentes

زیبایی به از درون می آیند، اما آن را منعکس کند. این دوره از زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی از Facipe، حرفه ای که در صنعت زیبایی کار خواهد کرد، از طریق مراقبت از بدن، صور ... [+]

زیبایی به از درون می آیند، اما آن را منعکس کند. این دوره از زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی از Facipe، حرفه ای که در صنعت زیبایی کار خواهد کرد، از طریق مراقبت از بدن، صورت و مو، ارائه نگهداری از سلامت، رفاه و پیشگیری از پیری را قادر می سازد.

برزیل سومین بازار بزرگ در جهان از محصولات مراقبت شخصی، عطر و لوازم آرایشی، در پشت تنها ایالات متحده و ژاپن و پیش از غول مانند چین است.

بازار کار

تکنولوژیست در زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی به سرعت توسط بازار کار جذب می شود، از آن به عنوان یک حرفه جدید با پذیرش بزرگ امروز است.... [-]

برزیل آراجاجو
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International School of Law and Business

Cosmetology یک برنامه تحقیقاتی جدید است که به صورت انگلیسی، همراه با آکادمی آرایشی و بهداشتی در ورشو (در لهستان Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w W ... [+]

Cosmetology یک برنامه تحقیقاتی جدید است که به صورت انگلیسی، همراه با آکادمی آرایشی و بهداشتی در ورشو (در لهستان Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie، از WSZKiPZ) انجام شده است. این آکادمی لهستانی تجربه زیادی در زمینه آموزش متخصصین بسیار متخصص در زیبایی درمانی دارد. آن دارای یک کارمند بسیار حرفه ای دانشگاهی و فعالیت های علمی مولد است.

فعالیت های زیبایی شناسی نه تنها یک مدیریت زیبایی را پوشش می دهد. یک متخصص زیبایی نیز هنرمند حرفه ای خود است که راه حل های خلاقانه ای برای مشتری ارائه می دهد. برای رسیدن به موفقیت، بیش از یک استعداد برای کارشناس زیبایی طول می کشد. متخصصان زیبایی باید در زمینه های مختلف کسب و کار، از جمله ارتباطات، روابط انسانی و پشتیبانی بازاریابی دانش داشته باشند. همه اینها تنها زمانی به دست می آید که صنایع زیبایی توسط متخصصان واجد شرایط و متخصص برگزار شود. چنین حرفه ای ها در برنامه تحصیلات تکمیلی Cosmetology در دسترس هستند. پزشکان زیبایی در آینده، با استفاده از آخرین تکنولوژی ها در روش های زیبایی، ابزار و تکنیک هایی برای حفظ پوست صورت و بدن سالم برای از بین بردن نقایص پوست و بدن، برای برجسته کردن ویژگی های جذاب چهره، برای شکل دادن تصویر دلخواه ایجاد خواهند کرد.... [-]

لیتوانی ویلنیوس
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Gdansk College of Health

Gdansk College of Health پروژه "عملی برای سلامتی" را تحقق می بخشد - توسعه شایستگی های حرفه ای به عنوان بخشی از برنامه های آموزشی یکپارچه در Gdansk College of Health . این ... [+]

Gdansk College of Health پروژه "عملی برای سلامتی" را تحقق می بخشد - توسعه شایستگی های حرفه ای به عنوان بخشی از برنامه های آموزشی یکپارچه در Gdansk College of Health .

این پروژه توسط اتحادیه اروپا تحت بودجه های اجتماعی اروپا تأمین می شود (توافق نامه شماره POWR.03.05.00-00-ZR07 / 18-00) ، بنابراین دوره از سال تحصیلی 2019/2020 آغاز می شود.

برنامه کل 3 ساله بصورت رایگان استمطالعه تمام وقت (از دوشنبه تا جمعه)همه سخنرانی ها به زبان انگلیسی است... [-]
لهستان گداسک
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Gdansk College of Health

با مطالعه زیبایی شناسی ، دانش خود را در زمینه علوم پزشکی به دست خواهید آورد. در میان دیگران ملاقات خواهید کرد پوست ، ایمونولوژی ، آلرژی و شیمی مواد اولیه آرایشی. در طول م ... [+]

با مطالعه زیبایی شناسی ، دانش خود را در زمینه علوم پزشکی به دست خواهید آورد. در میان دیگران ملاقات خواهید کرد پوست ، ایمونولوژی ، آلرژی و شیمی مواد اولیه آرایشی. در طول مطالعات خود ، شما یاد می گیرید که چگونه درمان های زیبایی و زیبایی را انجام دهید ، تکنیک های ماساژ آرامش بخش و همچنین دستگاه های حرفه ای مورد استفاده در آرایشی و پشتیبانی از آنها را یاد بگیرید.

در مطالعات درجه اول ، کلاس ها به دو صورت انجام می شود:... [-]

لهستان گداسک
درخواست اطلاعات
لهستانی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی