$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید دوره های کارشناسی را آرایشگری در برزیل 2021/2022‏

درجه کارشناسی یک برنامه پرطرذفدار لیساانس است که دانشجویان در آن ثبت نام می کنند تا برای حرفه ای آماده شوند. کلاس هایی که دانشجویان می گذرانند اغلب آمیزه ای از موضوعات کلی و دوره های خاص مرتبط با رشته تحصیلی آنهاست. درجه ک… اطلاعات بیشتر

درجه کارشناسی یک برنامه پرطرذفدار لیساانس است که دانشجویان در آن ثبت نام می کنند تا برای حرفه ای آماده شوند. کلاس هایی که دانشجویان می گذرانند اغلب آمیزه ای از موضوعات کلی و دوره های خاص مرتبط با رشته تحصیلی آنهاست.

درجه کارشناسی در آرایشگری چیست؟ در این برنامه تحصیلی، دانشجویان فعالیت های متنوعی را می آموزند که در ارتباط با مدیریت زیبایی و موضوعات کسب و کار است و می تواند به آنها کمک نماید تا در جهان مشاغل و حرف به موفقیت دست یابند. هر برنامه با برنامه دیگر متفاوت است، لکن بسیاری از آنها به دانشجویان کمک می نماید تا فنون و ابزار لازم برای رفع نقص های پوست و بدن را بیابند، بدن و پوست صورت سالم داشته باشند، تصویر مطلوبی را به وجود آورند و ویژگی های جذاب چهره را نمایان تر سازند. دانشجویان همچنین می توانند در خصوص روابط انسانی، حمایت های بازاریابی و استراتژی های ارتباطات بیاموزند.

بسیاری از برنامه های آرایشگری فرصت های کارآموزی را برای دانشجویان در بر دارد که به آنها تجربه دنیای واقعی را می بخشد و می تواند به آنها در جستجوی شغل کمک نماید. چشم انداز شغلی برای این حرفه سریع تر از معمول است، که خود مزیتی دیگر به شمار می رود.

هزینه لازم برای اخذ درجه آرایشگری با توجه به شماری از عوامل موثر متغیر است. محل استقرار دانشگاه، طول مدت برنامه تحصیلی و این که آیا دانشگاه عمومی است یا خصوصی همگی بر میزان شهریه و هزینه ها موثر است. دانشجویان می بایست به طور مستقیم با دانشگاه ها تماس بگیرند تا درباره تعهدات مالی کسب اطلاع نمایند. 

افرادی که درجه تحصیلی در آرایشگری دارند، اغلب فرصت های شغلی متعددی پیش روی خود دارند که می توانند از میان آنها به انتخاب بپردازند. مهارت های آنها می تواند آنها را برای کار در سالن های زیبایی، کلینیک های زیبایی شناسی و بزک شناسی، چشمه های معدنی، سالن های آرایشی و درمانی و در استودیوهای عکس و فیلم آماده سازد. دانش آموختگانی که از روحیه و مهارت های کارآفرینی برخوردار هستند می توانند سالن های آرایشگری خود را افتتاح نمایند.

با استفاده از پایگاه آنلاین ما به راحتی می توانید مدارس عالی آرایشگری را جستجو کنید. در زیر برنامه تحصیلی خود را جستجو کنید و با تکمیل فرم نمونه به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه مورد نظر خود تماس حاصل نمائید.

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در برزیل
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Grupo Tiradentes
آراجاجو, برزیل

زیبایی به از درون می آیند، اما آن را منعکس کند. این دوره از زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی از Facipe، حرفه ای که در صنعت زیبایی کار خواهد کرد، از طریق مراقبت از بدن، صورت و م ... +

زیبایی به از درون می آیند، اما آن را منعکس کند. این دوره از زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی از Facipe، حرفه ای که در صنعت زیبایی کار خواهد کرد، از طریق مراقبت از بدن، صورت و مو، ارائه نگهداری از سلامت، رفاه و پیشگیری از پیری را قادر می سازد. -
کارشناسی
تمام وقت
6 ترم ها
Portuguese (Brazil)
مارس 2022
پردیس دانشگاهی