Keystone logo

54 کارشناسی برنامه ها که در آلمانی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • زبان های خارجی
 • آلمانی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (54)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در آلمانی

  مدرک کارشناسی در آلمان یک راه بسیار عالی برای دانش آموزان برای پیشبرد تسلط خود را از زبان آلمانی و گویش مرتبط با آن است. افرادی که با موفقیت کامل این برنامه همچنین بیشتر در مورد تاریخ و فرهنگ آلمان، و همچنین دیگر کشورهای آلمانی زبان یاد خواهند گرفت.

  یکی از اولین سوالات بسیاری از دانش آموزان در هنگام بررسی گزینه های درجه است، چه کارشناسی در آلمان است؟ این مدرک کارشناسی 4 ساله تمایل به شامل مطالعات در ادبیات آلمان، سینما، نقاشی، و دیگر موضوعات فرهنگی. تمرکز بر روی زبان آلمانی خود را بسیار قابل توجه، با دوره های متعدد در تلفظ، فونتیک، و ترجمه نیاز و همچنین به عنوان اختیاری ارائه شده است. برخی از برنامه های ارائه یک مطالعه تجربه در خارج از کشور در یک کشور آلمانی زبان برای تکمیل تجربه آموزشی.

  دلایل بسیاری که چرا یک دانش آموز ممکن است را انتخاب کنید تا به دنبال مدرک کارشناسی در آلمان است که فراتر از تمایل به کارشناسی کارشناسی ارشد زبان وجود دارد.این برنامه همپوشانی را به چند زمینه های مرتبط مختلف، از جمله تاریخ، ادبیات، و مطالعات فرهنگی، همه از آن می توان در انواع تنظیمات علمی و مرتبط با کار استفاده شده است.

  هزینه برای کارشناسی در آلمان قابل ملاحظه ای می تواند متفاوت باشد بسته به مدارس شما با توجه به حضور. متغیرهای مشترک شامل مدت زمان برنامه و مطالعه گزینه های خارج از کشور. این مهم است که از نزدیک تحقیق شهریه و تمام هزینه های مربوط به هر دانشگاه.

  فارغ التحصیلان این برنامه دارای رسانه های حرفه ای چند به اکتشاف. در اقتصاد به طور فزاینده جهانی امروز، آلمان چهارمین اقتصاد بزرگ دارای در جهان است. این زبان رسمی شش کشور اروپایی است، و توسط بیش از 200 میلیون نفر صحبت در سراسر جهان. داشتن یک درک دقیقی از این زبان و فرهنگ می تواند به شما برای مطالعات دانشگاهی پیشرفته در زمینه آماده سازی، و یا شما لبه در کسب و کار های متعدد، قانون، و یا امور بین المللی را.برخی از فارغ التحصیلان نیز مترجمان شفاهی و یا مترجمان تبدیل شده است.

  گزینه های بین المللی برای این برنامه از انواع مدارس وجود دارد. برخی از برنامه های آنلاین در دسترس هستند. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.