BACHELORSTUDIES

‏ ملاحظه کنید 4‏ برنامه کارشناسی را آلمانی

مدرک کارشناسی در آلمان یک راه بسیار عالی برای دانش آموزان برای پیشبرد تسلط خود را از زبان آلمانی و گویش مرتبط با آن است. افرادی که با موفقیت کامل این برنامه همچنین بیشتر در مورد تاریخ و فرهنگ آلمان، و همچنین دیگر کشورهای آلمانی زبان یاد خواهند گرفت.

یکی از اولین سوالات بسیاری از دانش آموزان در هنگام بررسی گزینه های درجه است، چه کارشناسی در آلمان است؟ این مدرک کارشناسی 4 ساله تمایل به شامل مطالعات در ادبیات آلمان، سینما، نقاشی، و دیگر موضوعات فرهنگی. تمرکز بر روی زبان آلمانی خود را بسیار قابل توجه، با دوره های متعدد در تلفظ، فونتیک، و ترجمه نیاز و همچنین به عنوان اختیاری ارائه شده است. برخی از برنامه های ارائه یک مطالعه تجربه در خارج از کشور در یک کشور آلمانی زبان برای تکمیل تجربه آموزشی.

دلایل بسیاری که چرا یک دانش آموز ممکن است را انتخاب کنید تا به دنبال مدرک کارشناسی در آلمان است که فراتر از تمایل به کارشناسی کارشناسی ارشد زبان وجود دارد.این برنامه همپوشانی را به چند زمینه های مرتبط مختلف، از جمله تاریخ، ادبیات، و مطالعات فرهنگی، همه از آن می توان در انواع تنظیمات علمی و مرتبط با کار استفاده شده است.

هزینه برای کارشناسی در آلمان قابل ملاحظه ای می تواند متفاوت باشد بسته به مدارس شما با توجه به حضور. متغیرهای مشترک شامل مدت زمان برنامه و مطالعه گزینه های خارج از کشور. این مهم است که از نزدیک تحقیق شهریه و تمام هزینه های مربوط به هر دانشگاه.

فارغ التحصیلان این برنامه دارای رسانه های حرفه ای چند به اکتشاف. در اقتصاد به طور فزاینده جهانی امروز، آلمان چهارمین اقتصاد بزرگ دارای در جهان است. این زبان رسمی شش کشور اروپایی است، و توسط بیش از 200 میلیون نفر صحبت در سراسر جهان. داشتن یک درک دقیقی از این زبان و فرهنگ می تواند به شما برای مطالعات دانشگاهی پیشرفته در زمینه آماده سازی، و یا شما لبه در کسب و کار های متعدد، قانون، و یا امور بین المللی را.برخی از فارغ التحصیلان نیز مترجمان شفاهی و یا مترجمان تبدیل شده است.

گزینه های بین المللی برای این برنامه از انواع مدارس وجود دارد. برخی از برنامه های آنلاین در دسترس هستند. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

4نتایج درآلمانی Filter

لیسانس در آلمان

Aquinas College
کارشناسی
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه مطالعات آلمان در Aquinas College به درک و تبادل فرهنگ های آلمانی زبان در داخل و خارج از ایالات متحده کمک می کند. برنامه ی یکپارچه ی یادگیری زبان شامل تمام مهارت های چها ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی زبان انگلیسی و زبان خارجی دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی)

Klaipeda University
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نه تنها برنامه تحصیلی زیر براساس مطالعات زبانشناختی مشترک در زبان انگلیسی، بلکه همچنین در مورد مطالعات انگلیسی و زبان دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی) کاربرد دارد و هدف آن آماد ...

اطلاعات بیشتر

اقدام مطالعات انجام شده در آلمان

Universitatea De Vest Din Timisoara
کارشناسی
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
6 ترم ها
15 سپتامبر 2020
آلمانی
پردیس دانشگاهی

این موسسه که در سال 1992 به اتهام اقدام به زبان آلمانی تاسیس با هدف بازیگر ماهر، به ویژه برای مرحله آلمانی در رومانی به آموزش. ...

اطلاعات بیشتر

BA (لیسانس) در آلمان

University of Kent, School of European Culture and Languages
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
پردیس دانشگاهی

هر دو از لحاظ فرهنگی و تجاری، آلمانی زبان بسیار مهم است. در اروپا، آن است که توسط مردم بیش از زبان انگلیسی یا فرانسه سخن گفته است. ...

اطلاعات بیشتر