Keystone logo

95 کارشناسی برنامه ها که در آمار 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • آمار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (95)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در آمار

  درجه کارشناسی هستند پس از پایان گذراندن 120 واحد تعلق می گیرد. این معمولا دانش آموزان حدود چهار سال از مطالعه متمرکز برای تکمیل طول می کشد. به عنوان بخشی از درجه، دانش آموزان در دوره های آموزش عمومی شرکت و صرف بقیه وقت خود را در کلاس با ارتباط خاص به بزرگ. این درجه اغلب قبل از افراد مورد نیاز می توانید دسترسی به مشاغل مطلوب به دست آورید.

  کارشناسی در آمار چیست؟ عمده ممکن است تمرکز گسترده ترکیب اصول ریاضیات و تعدادی از تکنیک های مورد استفاده در آمار داشته باشد. دوره های هسته خواهد در ریاضیات تمرکز، ریاضیات، آمار ریاضی، و افراد ریاضیات مربوط اعمال شود. مباحث دیگر ممکن است امور مالی، اقتصاد، تجزیه و تحلیل بازار کالا، آمار صنعتی، آمار سیاست های عمومی، و دیگران بر اساس ترجیحات شغلی دانش آموز باشد.

  برخی از مزایای مهم در دسترس افرادی که کسب درجه این کارشناسی وجود دارد.آنها اغلب قادر به حرکت به طور مستقیم به مواضع حرفه ای رضایت بخش می باشد. با پس زمینه های علمی قوی، فارغ التحصیلان ممکن است دریابید که فرصت های شغلی خود را متنوع تر و پر سود تر از همسالان بدون پس زمینه آموزشی هستند.

  هزینه های مرتبط با این برنامه می توانید مقدار زیادی از یک مدرسه دیگر و به ویژه در سراسر مرزهای بین المللی متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر باید گزینه های خود را از طریق تماس با مدارس به طور مستقیم بررسی می کند.

  پس از فارغ التحصیلی، افراد به طور طبیعی ممکن است به دنبال موقعیت های به عنوان آمار. با این حال، تعدادی از فرصت های موجود وجود دارد. این شامل کار در تست آزمایش و ارزیابی محصول در صنایع مانند شرکت های خودرو، دارویی، و نرم افزار. برخی از فارغ التحصیلان پیدا کردن شغل مشغول به کار در موقعیت های دولت، سازمان محیط زیست، و دفاع ملی. طیف وسیعی از فرصت های بسیار وسیع است و اجازه می دهد تا برای بسیاری از انتخاب شخصی است.

  اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد این برنامه و امکانات حرفه ای آن، نگاهی به فهرست برنامه ها و فرم های سرب همراه. برای پیدا کردن مدارس مناسب برای وضعیت شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.