Keystone logo

348 کارشناسی برنامه ها که در آموزش 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • آموزش
  • آموزش
رشته های تحصیلی
  • آموزش (348)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در آموزش

برای بسیاری از دانشجویان با دیپلم دبیرستان و یا صدور گواهینامه GED که مایل به ادامه تحصیل خود، کارشناسی 'درجه یک گام بزرگ بعدی است. این مدرک کارشناسی معمولا شامل مقدار مشخصی از مطالعات به طور کلی، و همچنین تمرکز برنامه مشخص تر از انتخاب دانش آموز 's می باشد.

کارشناسی در آموزش چیست؟ این درجه طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای مشاغل در آموزش و پرورش. هر دو از طریق آموزش در نظریه یادگیری و با داشتن دانش آموزان تمرین این مهارت ها در کلاس درس. برنامه های اغلب تاکیدات خاص، مانند کمک رسانی و جامعه آموزش و پرورش، آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی، یا یک تمرکز نظم و انضباط داده شده است. به عنوان مثال، یک دانش آموز جالب در تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی می تواند دوره های catered به این هدف را، و به این ترتیب به آموزش تئوری در مورد چگونه برای آموزش خواندن و نوشتن در معرض. بر این اساس، برنامه درسی از این برنامه ها بسیار متغیر است بسته به مدرسه و دانش آموز فردی اهداف 'است.

سود اصلی از فارغ التحصیل با مدرک لیسانس در آموزش مهارت ارزشمند مجموعه این برنامه ها را تامین می کنند است. علاوه بر دانش صمیمی از هر نظم و انضباط تمرکز آنها را انتخاب کنید، دانش آموزان می توانند تجربه ضروری کار با دانش آموزان در همه سنین در طیف گسترده ای از زمینه های به دست آورید. دانش آموختگان به دور از این برنامه ها با مهارت های قوی کلامی ارتباطات، تسلط بر تکنیک های آموزش های مختلف، و تجربه آمده با داشتن روی پای خود فکر می کنم و حل مشکلات آنها به عنوان بوجود می آیند.

هر برنامه هزینه های مختلف در ارتباط با ثبت نام و ثبت نام کرده اند. مدارس تماس با به طور مستقیم برای کسب اطلاعات بیشتر در هزینه شما می توانید بر پذیرش انتظار می رود.

پس زمینه در آموزش و پرورش باز می شود بسیاری از درها که آن را به فرصتهای شغلی ممکن است در آینده می آید.از آنجا که از مهارت و تجربه این مسیر از مطالعه فراهم می کند بسیار مهم و انتقال، فارغ التحصیلان آموزش برنامه می توانید بر روی رفتن به دنبال فرصتهای شغلی در هر تعداد از زمینه ها، از جمله اما به کسانی که به طور مستقیم به سیستم آموزش و پرورش مربوط محدود نمی شود. علاوه بر مهارت های آموزشی، فارغ التحصیلان می توانید به استفاده از مهارت های خود های honed ارتباطات و تجربه در دنیای واقعی، هر دو استعداد بسیار در پی در زمینه های بسیاری از کسب و کار به روزنامه نگاری.

ثبت نام در برنامه آنلاین از طریق مطالعات کارشناسی راه به ویژه مناسب به دنبال مدرک لیسانس در تدریس به دلیل آن امکان دسترسی دانش آموزان به بسیاری از برنامه های محترم در سراسر جهان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.