KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ جستجو کنید کارشناسی ها را آموزش مراقبت های زیبایی در نیوزیلند 2019/2020‏

اخذ درجه کارشناسی از طریق تکمیل دوره تحصیلی لازم که از سوی کالج یا دانشگاهی که در آن ثبت نام کرده اید ارائه می شود، امکان پذیر است. تکمیل این مقطع تحصیلی ممکن است سه الی هفت سال به طول بیانجامد که بستگی به محلی دارد که شما درجه تحصیلی خود را از آنجا اخذ می نمائید.

نیوزیلند یک کشور از خیره کننده و متنوع زیبایی های طبیعی است. کیوی نه تنها یکی از نمادهای ملی - دیگر که برگ سرخس نقره و کورو - بلکه به نام زلاند نو معمولا خود تماس بگیرید. دانش آموزان در خارج از کشور نیاز به پرداخت شهریه کامل و هزینه های زندگی خود را در حالی که تحصیل در یک موسسه نیوزیلند.

‏ مدارک کارشناسی بیشترین مرور بر را آموزش مراقبت های زیبایی در نیوزیلند 2019/2020‏

1نتایج درآموزش مراقبت های زیبایی, نیوزیلند Filter

لیسانس علوم بهداشتی (زیبایی شناسی)

Torrens University Australia
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات استرالیا سیدنی لورا فیتزروی ملبورن بریزبن آدلاید نیوزیلند اوکلند + {تعداد} بیشتر

کلینیک دانش آموزان پویا ارائه می دهد طیف وسیعی از درمان های مشتری طراحی شده برای کمک به آماده شدن برای اولین بار از کار واقعی خود را در صنعت زیبایی درمانی است. دانش آموزان از یک محیط آموزشی مشترک برای لذت بردن از یادگیری و مشارکت لذت خواهند برد. فارغ التحصیلان این دوره قادر خواهند بود تا فناوری های جدید و نوآوری ها را به کار حرفه ای خود اضافه کنند و علاوه بر سهم قابل توجه در صنعت، به آن دست یابند.